Film informacyjny Małopolska Szkoła Gościnności

 

Małopolska - To lubię!: Jaki zawód wybrać?

  

 

MSG oczami uczniów

 

 

Spotkanie pokazowo - warsztatowe z Panem Dariuszem Sosnowskim – szefem kuchni w 5* krakowskim hotelu

 

Tytus Times - wydanie przedświąteczne czyli jak Małopolska Szkoła Gościnności przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia

W ramach akcji charytatywnej Gramy i Tańczymy dla Mateuszka i Kacperka zajęcia z ZUMBY poprowadził dla nas Maciek Jopek ze Szkoły Tańca Samba

Spotkanie z zawodnikami Teamu Biotop

SOS... Sportowy Okrągły Stół w ramach projektu "WF z klasą"

Kocham Wolność - Niepodległościowe graffiti

 

Drodzy Gimnazjaliści, przyszli uczniowie Małopolskiej Szkoły Gościnności

Przed Wami ważne chwile: egzamin gimnazjalny, wybór nowej szkoły, pożegnanie z kolegami z gimnazjum. Niektórzy z Was pewnie woleliby to już mieć za sobą: zdać (oczywiście, z dobrym wynikiem), dostać się do szkoły, z którą wiążecie swoje nadzieje i ... do 1 września czekać na to, co będzie dalej. Nie możemy zagwarantować, że szybko się to odbędzie, jednak możemy już teraz pomóc Wam w wyborze. Będziecie wiedzieli, na czym się skupić. 

Zapraszamy Was do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności. Może już o nas słyszeliście? Znacie kogoś, kto ukończył tę szkołę albo chodzi do niej? Wiecie, gdzie się mieścimy? A może odwiedziliście naszą stronę internetową? Macie u nas punkty :)
Zastanówcie się nad swoimi mocnymi stronami i wybierzcie kierunek w „TYTUSIE”!

To tyle na początek. O resztę zapytajcie już w szkole, zapraszamy! W ZSP MSG cenimy sobie ludzi z pasją, z charakterem, nawet takich, którzy idą „pod prąd”. I pomagamy się odnaleźć tym, którzy trochę się zagubili. Witajcie! 

zsp.edu.pl