II Ogólnopolski Konkurs Turystyczno - Hotelarski "Mistrz Gościnności - Concierge" 2016

II Ogólnopolski Konkurs Turystyczno-Hotelarski
„Mistrz Gościnności – Concierge”,
9 grudnia 2016 r.

9 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach odbędzie się II Ogólnopolski Konkurs Turystyczno – Hotelarski „Mistrz Gościnności – Concierge”. II edycja Konkursu organizowanego przez MSG zapowiada się równie interesująco i atrakcyjnie jak ubiegłoroczna formuła. Połączenie współzawodnictwa w rozwiązywaniu codziennych zadań concierga z bogatymi nagrodami przewidzianymi dla lauretów konkursu dostarczyć ma nie tylko stymulacji intelektualnej na najwyższym poziomie, ale również satysfakcji materialnej. Wymiana wiedzy i doświadczeń związanych z turystyką i hotelarstwem to przecież główne założenie Konkursu.

„Mistrz Gościnności – Concierge 2016"  kierowany jest do uczniów kształcących się w zawodzie technik hotelarstwa oraz technik obsługi turystycznej. Jego celem jest rozwijanie wśród młodzieży zainteresowań związanych z  hotelarstwem i turystyką, podnoszenie poziomu i doskonalenie umiejętności zawodowych przyszłych hotelarzy oraz stworzenie możliwości właściwego współzawodnictwa między szkołami i uczniami. Zadania konkursowe będą dotyczyły pracy concierge w hotelu.

Gwarantem profesjonalizmu II Ogólnopolskiego Konkursu Turystyczno – Hotelarskiego „Mistrz Gościnności – Concierge” jest liczne grono przedstawicieli branży turystycznej i hotelarskiej, które objęły inicjatywę Małopolskiej Szkoły Gościnności swym patronatem. „Concierge 2016” to nie tylko atrakcyjne nagrody, ale przede wszytkim ludzie, którzy swym doświadczeniem i mądrością wspierają Konkurs.

Patronatem honorowym Konkurs objęli  Marszałek Województwa Małopolskiego, Miasto i Gmina Myślenice, Akademia Wychowania Fizycznego w  Krakowie oraz Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii z Suchej Beskidzkiej. Dodatkowo, patronat merytoryczny nad Konkursem sprawują Złote Klucze Concierge i  Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego. Patronat medialny sprawują Dziennik Polski, Gazeta Myślenicka oraz miesięcznik Hotelarz.

Konkurs organizowany jest przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tytusa Chałubińskiego Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach i odbędzie się w jej nowoczesnych pracowniach.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem Konkursu i zgłoszenia do uczestnictwa!

Harmonogram przebiegu konkursu:

8.00-8.30       rejestracja uczestników konkursu