JUBILEUSZOWY TURNIEJ UNIHOKEJA

Z  OKAZJI  50 – lecia  SZKOŁY

15  GRUDNIA  2012

KOMUNIKAT  KOŃCOWY

15 grudnia 2012 w sali sportowej naszej szkoły rozegrano Jubileuszowy Turniej Unihokeja z udziałem drużyn Absolwentów, Uczniów i „Reszty Świata” czyli sympatyków unihokejowych spotkań w Uczniowskim Klubie Sportowym „Medyk”, który działa na terenie naszej szkoły od 1997r.

1 miejsce zespół Absolwentów –  w składzie:

Rafał Magiera, Tomasz Proszek, Łukasz Magiera, Bogumił Kęsek, gościnnie w bramce Absolwentów wystąpili Grzegorz Wyroba z drużyny „Reszty Świata” i Tomasz Goryl z zespołu Uczniów.

Nieobecni z powodów służbowych: Paweł Strączek, Maciej Pitala, Marcin Janus, Marcin Bisztyga oraz bramkarz Michał Gałąb.

Absolwenci

(na zdjęciu od lewej) Rafał Magiera, Tomasz Proszek, Łukasz Magiera, gościnnie na bramce Grzegorz Wyroba z drużyny „Reszty Świata”, Bogumił Kęsek.

2 miejsce zespół „Reszty Świata” – w składzie:

Bartłomiej Pitala, Marek Nykiel, Grzegorz Wyroba – bramkarz, Bartłomiej Pilch, Jakub Pilch,

Grzegorz Mazur, Bartłomiej Borczak, Krzysztof Kania, Piotr Kania.

„Reszta Świata”

(na zdjęciu od lewej górny szereg) Bartłomiej Pitala, Marek Nykiel, Grzegorz Wyroba – bramkarz, Bartłomiej Pilch, Jakub Pilch.
(na zdjęciu od lewej dolny szereg) Grzegorz Mazur, Bartłomiej Borczak, Krzysztof Kania, Piotr Kania.

3 miejsce zespół Uczniów – w składzie:

Tomasz Goryl, Szymon Dyląg, Mariusz Wójtowiec, Dawid Ślusarczyk, Kamil Wilczak, Konrad Brewczyński, Kami Krupa, Patryk Konik, Marcin Baran, Michał Marszałek, Grzegorz Książek, Piotr Jasek, Paweł Bubiak, Mateusz Mochel, Mateusz Wójtowicz.

Nieobecny z przyczyn zdrowotnych - Przemysław Domanus.

Uczniowie

(na zdjęciu górny szereg) Tomasz Goryl, Szymon Dyląg, Mariusz Wójtowiec, Dawid Ślusarczyk, Kamil Wilczak, Konrad Brewczyński, Kami Krupa, Patryk Konik.

(na zdjęciu środkowy szereg) Marcin Baran, Michał Marszałek, Grzegorz Książek.

(na zdjęciu dolny szereg) Piotr Jasek, Paweł Bubiak, Mateusz Mochel, poza kadrem Mateusz Wójtowicz.

Każde spotkanie trwało 30 minut efektywnego czasu gry i podzielone było na trzy 10 minutowe tercje.

Mecze rozgrywano na boisku o wymiarach 25x13m. na duże bramki do unihokeja po trzech zawodników + bramkarz.

Zawodnicy ufundowali sobie oryginalne jubileuszowe koszulki.

Koszulka  Jubileuszowa

Specjalnie na Jubileuszowy Turniej Unihokeja z okazji 50-lecia szkoły wykonano oryginalne koszulki z okolicznościowymi nadrukami dla zawodników i sędziego.

Dyrekcja Szkoły zaprosiła uczestników i kibiców na kawę i ciasto do szkolnej kawiarenki.

Stowarzyszenie Pomocy Szkole zakupiło puchary.

Oprawę muzyczną imprezy zapewnili: Tomasz Przybyło i Kamil Gach.

Obsługa tablicy wyników i pomiar czasu gry – Szymon Baran.

Kawę, herbatę i ciasta z miłym uśmiechem na twarzy podawały:

Małgorzata Pawlik, Karolina Dudzik, Renata Szczypkowska.

Opieka medyczna podczas imprezy – Elżbieta Anulewicz.

Podziękowania dla Jolanty Pitali, Elżbiety Gablankowskiej, Doroty Gabzdyl  i Janusza Łętochy za pomoc organizacyjną.

Zawody zorganizowali: Wojciech Gablankowski, Bartłomiej Borczak, Uczniowski Klub Sportowy „Medyk”.

Sędziował – Wojciech Gablankowski.

Wręczenie Pucharów

Kapitan drużyny Absolwentów odbiera puchar z rąk organizatora Wojciecha Gablankowskiego i wicedyrektora Janusza Kalety.