Rok Jubileuszowy w przedbiegach

           

Każda okazja jest odpowiednia do świętowania, a okrągła, 50-ta rocznica zobowiązuje do uroczystości na miarę jubilatki.

 

 

            Z przyjemnością pragniemy poinformować o ogłoszeniu roku szkolnego 2012/2013  ROKIEM  JUBILEUSZOWYM  SZKOŁY.

 

            Pół wieku istnienia „Tytusa” na Zarabiu skłania do refleksji, wspomnień, jest okazją do spotkań z kadrą pedagogiczną i administracyjną oraz z absolwentami – tymi niedawno opuszczającymi mury szkoły, ale również, a może przede wszystkim, z tymi, którzy pamiętają pierwsze lekcje w niegdysiejszym „Medyku”.

 

            Uroczystości planowane w ramach obchodu Roku Jubileuszowego dadzą okazję powrotu myślami do tych pięćdziesięciu lat, w ciągu których szkoła wciąż się rozwijała, zmieniała, nadążała za duchem czasów – a mimo to niezmiennie pozostawała miejscem przyjaznym dla kolejnych pokoleń młodzieży. Jej atutem zawsze była atmosfera, dobre relacje między uczniem i nauczycielem, kreowanie środowiska sprzyjającego nie tylko aktywności naukowej, ale również rozwijaniu własnych, indywidualnych pasji, budowaniu przyjaźni, które niejednokrotnie przetrwały długie lata…

 

            Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w obchodach jubileuszowych! Ufamy, że wszyscy absolwenci i sympatycy „Tytusa” to zaproszenie przyjmą i będziemy mieli okazję spotkać się z Państwem przy okazji kolejnych imprez wypełniających kalendarz najbliższego roku szkolnego!

 

zsp.edu.pl