Współfinansowanie imprez

Szanowni Państwo, Rodzice uczniów,  Absolwenci !

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc we współfinansowaniu imprez i uroczystości Roku Jubileuszowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności.

Chcielibyśmy, aby miały one odpowiednią dla rangi tego wydarzenia oprawę.  Aby uczcić półwiecze istnienia szkoły planujemy m.in.:

·         spotkania sportowe ( z udziałem absolwentów ),

·         wybicie medalu pamiątkowego,

·         wydanie monografii

·         wystawy związane z historią szkoły,

·          w  czerwcu 2013 roku  uroczyste zakończenie Roku Jubileuszowego w formie spotkania absolwentów, przyjaciół szkoły, byłych pracowników , dyrekcji i nauczycieli.

Jeśli zechcieliby  Państwo  dołączyć  do grona sponsorów imprezy – Przyjaciół Szkoły, prosimy o wpłaty na konto Stowarzyszenia Pomocy Szkole z dopiskiem „Jubileusz”  lub w sekretariacie szkoły.  Każda kwota jest dla nas cenna. Wdzieczni będziemy również za każdą inną formę wsparcia w przygotowaniu imprezy, np. pomoc rzeczową, wypożyczenie potrzebnego na tę okazję sprzętu.

Bardzo cieszymy się na spotkanie z naszymi Absolwentami oraz Przyjaciółmi Szkoły  podczas tego święta.

Dyrekcja , nauczyciele  i uczniowie ZSP MSG

Nr konta Jubileuszowego:

Społeczny Komitet Stowarzyszenia Pomocy Szkole „Małopolska”

przy  ZSP Małopolska Szkoła Gościnności.

32-400 Myślenice  Ul. Zdrojowa 18

Z dopiskiem „Jubileusz”