Sukcesy sportowe - ARCHIWUM


SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW ZSP MSG 
 W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 


Wicemistrzostwo województwa w siatkówce plażowej!  

Wspaniały sukces osiągnęły reprezentantki naszej szkoły w zawodach Małopolskiej Licealiady Młodzieży w Siatkówce Plażowej. Turniej rozegrany został 13 czerwca 2017 w Gorlicach systemem brazylijskim.

Podopieczne p. E. Gablankowskiej: Natalia Sraga 3T, Daria Kędziora 2D i Katarzyna Suder 1A zdobyły srebrne medale tej imprezy. W zawodach startowało 9 drużyn. Nasze siatkarki wygrały rywalizację z ZSM Kęty, ZSE Gorlice oraz LO Krzeszowice. W finale spotkały się z LO Stary Sącz po zaciętej walce uległy stosunkiem setów 1:2 zajmując 2 miejsce. Jest to kolejny, ósmy na szczeblu wojewódzkim - jednocześnie największy sukces sportowy naszych uczniów w tym roku szkolnym. Możemy się pochwalić spektakularnymi osiągnięciami: 

2 miejsce w Siatkówce Plażowej Dziewcząt

3 miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

4 miejsce w Siatkówce Dziewcząt

4 miejsce w Piłce Ręcznej Dziewcząt

4 miejsce w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

5 miejsce w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt

5 miejsce w Drużynowym Badmintonie Chłopców

7 miejsce w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt.


Powiatowa siatkówka plażowa. Dziewczęta pierwsze, chłopcy drudzy. 

 
 
22 maja 2017 na boiskach do siatkówki plażowej na myślenickich błoniach rozegrano zawody Powiatowej Licealiady w Siatkówce Plażowej Dziewcząt oraz Chłopców. W turnieju tym tryumfowały dziewczęta naszej szkoły : Daria Kędziora kl.2D i Natalia Sraga kl.3T zajmując 1 miejsce , uzyskały awans do zawodów rejonowych i wojewódzkich. Chłopcy w składzie : Bartłomiej Matlak kl.2D, Aleksy Ulman kl.2D oraz Serhij Kostin kl.3G (rezerwowy) uplasowali się na 2 miejscu, ulegając tylko reprezentacji ZSTE.
 

Opiekunem zespołów była Elżbieta Gablankowska
 

Sukces w województwie. Dziewczęta 4 w Drużynowych Biegach Przełajowych. 


17 maja 2017 na lotnisku w Nowym Targu rozegrano Finał Wojewódzki Małopolskiej Licealiady w Drużynowych Biegach Przełajowych.Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły odniosła ogromny sukces plasując się tuż za podium, na 4 miejscu.Dziewczęta pokonywały dystans 1200 m. O klasyfikacji drużynowej decydował wynik sześciu zawodniczek z każdej szkoły. Skład zespołu:Milena Stasiak 2C, Wójcik Dominika 1C, Wątor Justyna 1B, Kucała Izabela 1B, Wojtyca Kinga 1G, Tokarz Barbara 1T. 
 
Rezerwa – Suder Katarzyna 1A.

Opiekun reprezentacji – Elżbieta Gablankowska
 


Mikołaj Janicki Mistrzem Powiatowej Licealiadyw Indywidualnych Biegach Przełajowych 

 
11 kwietnia 2017 na myślenickim Górnym Jazie równocześnie z zawodami drużynowymi rozegrano Powiatową Licealiadę w Indywidualnych Biegach Przełajowych.W rywalizacji tej bezkonkurencyjny okazał się Mikołaj Janicki z klasy 1H. 
 
Opiekun – Wojciech Gablankowski.

Mistrzynie  Powiatowej  Licealiady w  drużynowych  biegach  przełajowych

Myślenice 11.04.2017. 
 
 
W bieżącym roku szkolnym zawody rozegrano w nowej formule. Wszystkie zgłoszone dziewczęta rywalizowały ze startu wspólnego.O klasyfikacji drużynowej decydował wynik sześciu najlepszych zawodniczek z każdej szkoły.Wręczono również medale w klasyfikacji indywidualnej za trzy pierwsze miejsca.
 
Reprezentantki naszej szkoły zwyciężyły w klasyfikacji drużynowej uzyskując awans do Finałów Małopolskiej Licealiady. Indywidualnie zajęły następujące lokaty:
2 miejsce - Stasiak Milena 2C,
3 miejsce - Krężelok Emilia 2C,
5 miejsce - Wątor Justyna 1B
6 miejsce - Wójcik Dominika 1C
7 miejsce - Kucała Izabela 1B
8 miejsce - Wojtyca Kinga 1G 
 
rezerwa - Tokarz Barbara 1A
 
Opiekun - Elżbieta Gablankowska
 

Siatkarki  i  piłkarki  ręczne finalistakmi  Małopolskiej  Licealiady
 
 
Radosną wielkanocną przerwę świąteczną zapewniły sobie siatkarki i piłkarki ręczne naszej szkoły zajmując w Finałach Małopolskiej Licealiady 4 miejsca. 
 
Siatkarki rywalizowały w Nowym Sączu 6 kwietnia 2017 r. W Finałach Małopolskiej Licealiady startowały drużyny, które tryumfowały w rozgrywkach rejonowych:LO Stary Sącz, I LO Kraków, LO Wieliczka, ZSP MSG Myślenice, PZ nr 2 Oświęcim i I LO Tarnów.
 
Reprezentantki naszej szkoły zajęły 2 miejsce w fazie grupowej turnieju awansując do rundy finałowej, w której zajęły ostatecznie 4 miejsce. 

Skład reprezentacji siatkarek: 
Magdalena Góralik 3D,
Natalia Szewczyk 3D,
Sandra Skóra 3D,
Anna Bajak 3D,
Klaudia Janicka 3D,
Natalia Sraga 3T,
Daria Kędziora 2D,
Zuzanna Kozak 1A,
Klaudia Mieszczak 1A,
Katarzyna Suder 1A,
Aleksandra Kozak 1H,
Ewa Zięba 1T. 

Trener zespołu - Elżbieta Gablankowska. 
 
Piłkarki Ręczne grały również w Nowym Sączu 10.04.2017 r. Do Finałów Małopolskiej Licealiady zgłoszono 6 drużyn mistrzów poszczególnych rejonów:IV LO LOkusz, SZ nr 1 w Nowym Sączu, XI LO w Krakowie, ZSP MSG Myślenice, I LO w Tarnowie, II LO w Bochni.


 
Piłkarki ręczne zajęły również 2 miejsce w fazie grupowej i po awansie do rundy finałowej zajęły 4 miejsce. 
 
Skład reprezentacji piłki ręcznej: 
Motyka Natalia 3D,
Topa Kamila 3D,
Szlósarczyk Anna 3D,
Luberda Edyta 3D,
Podmokła Martyna 3D,
Dziadkowiec Maria 2B,
Strugalska Emilia 2D,
Krężelok Emilia 2C,
Boczkaja Magdalena 2A,
Żądło Patrycja 1B. 

Opiekun drużyny - Wojciech Gablankowski. 
 
4 miejsca w Finałach Małopolskiej Licealiady szkolnych reprezentacji to wielki sukces.Nasze dziewczęta równorzędnie rywalizowały z uczennicami Szkół Mistrzostwa Sportowego niekiedy tylko minimalnie im ulegając.
 
 
Dodała: AA
6/05/2017

Siatkarki zwyciężyły w półfinałach wojewódzkich


 
16 marca 2017 w naszej szkole odbyły się zawody Rejonowej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Reprezentantki naszej szkoły wygrały wszystkie mecze po 2:0 pokonując LO nr 1 w Suchej Beskidzkiej, ZSO nr 2 w Nowym Targu i ZS Hotelarsko-Turystycznych w Zakopanem . Dziewczęta awansowały do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w Nowym Sączu. 


Skład zespołu:
Magdalena Góralik 3D
Natalia Szewczyk 3D
Sandra Skóra 3D
Anna Bajak 3D
Klaudia Janicka 3D
Natalia Sraga 3T
Daria Kędziora 2D
Zuzanna Kozak 1A
Klaudia Mieszczak 1A
Katarzyna Suder 1A
Aleksandra Kozak 1H
Ewa Zięba 1T 

Trenerem zespołu jest Elżbieta Gablankowska

Dodała:AA
3/04/2017

 Reprezentacja dziewcząt w pływaniu – 7 w województwie


2 marca 2017. w Suchej Beskidzkiej odbyła się Małopolska Licealiada w Pływaniu Drużynowym. Reprezentacja wystąpiła w składzie:
Karolina Wcisło 3D
Justyna Szczecińska 3D
Martyna Podmokła 3D
Dominika Strzałka 3T
Natalia Starzec 3T
Oliwia Łętocha 1C
Klaudia Fita 1T
Natalia Fita 1K
Maria Dziadkowiec 2B
Natalia Obajtek 2H

Dziewczęta startowały w sztafecie 8x50m oraz indywidualnie na 50 i 100m w stylach motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym. W tych jakże trudnych zawodach uplasowały się na wysokim 7 miejscu.

Opiekunem zespołu była p. Elżbieta Gablankowska.


Dodała:AA
3/04/2017

 Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Halowej rozstrzygnięte!


Setki widowiskowych akcji, dziesiątki strzelonych bramek, kilka litrów potu , dogrywki, rzuty karne ,10 drużyn i jeden puchar – o czym mowa? W czwartek 16 marca, odbył się finał szkolnych zawodów w piłce nożnej halowej, czym zakończył się trwający od trzech tygodni turniej o tytuł halowego „Mistrza Szkoły Gościnności”. Jeszcze zanim wszystko się zaczęło, już po samych nazwach zgłaszanych drużyn, było wiadomo, że to będzie ciekawa rywalizacja: Zuza Sroka Team, Bez Nazwy, Mickiewicz nie jest fajny, Sportowe świry, Black Boys, FC Dziki, Katedra WF, Los Bukmacheros, Huligani! Auuu!Pa mała jak biegam .


Zarówno tak jak świetnie wychodziło zawodnikom tworzenie nazw, tak samo kreatywnie konstruowali ciekawe sytuacje boiskowe podczas całego turnieju. Kibice mieli na co popatrzeć. Niestety, jak to w sporcie już bywało, tak tym razem wygrać mógł tylko jeden. No i stało się – tak jak przed rokiem najlepszy okazał się zespół Los Bukmacheros w składzie: Maciej Skiba, Mateusz Pietrzyk, Marcin Rekucki, Piotr Braś oraz Jan Irzyk. Zawodnicy z 3D byli znów nie do zatrzymania, oby tak samo było w maju, czego im życzymy. Na drugim miejscu znalazła się drużyna zasługująca na miano odkrycia turnieju – Pa mała jak biegam, w składzie: Jan Bazyl, Kacper Moskal, Filip Szlachetka, Mikołaj Janicki i Radek Borycki. Zaprezentowali oni kawał dobrej piłki nożnej w szybkim tempie.

Na najniższy stopień podium wdrapał się zespół złożony głównie z nauczycieli naszej szkoły – Katedra WF, w składzie: Janusz Łętocha, Maciej Łętocha, Bartłomiej Łętocha i Szymon Przęczek. Nasi pedagodzy swoim mocno defensywnym, choć bardzo skutecznym stylem pokazali jeszcze niektórym miejsce w szeregu. Tyle o finalistach, choć trzeba przyznać, że wszystkim uczestnikom należy się szacunek za serce do tej pięknej dyscypliny sportu. Dziękujemy za świetną zabawę!

 

Wyniki półfinałów:
Los Bukmacheros 4:1 Sportowe świry
Pa mała jak biegam 2:2 Huligani! Au! (dogr. 0:0) (karne 1:0)
Mickiewicz nie jest fajny 3:3 Katedra WF (dogr. 1:2)

Wyniki w grupie finałowej:
Los Bukmacheros 5:1 Pa mała jak biegam
Pa mała jak biegam 3:1 Katedra WF
Katedra WF 2:6 Los Bukmacheros

Tekst: Szymon Przęczek

Dodała:AA
27/03/2017


Siatkarki mistrzyniami powiatu - siatkarze na podium.

 

 

14 lutego 2017 w ZS im. Średniawskiego odbyły się zawody Powiatowej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Reprezentantki naszej szkoły wygrały wszystkie mecze po 2:0 pokonując ZSO Myślenice, ZSTE Myślenice i ZS z Dobczyc. Zwycięstwo z LO im. T. Kościuszki nie przyszło jednak łatwo. W pierwszym secie przeciwniczki miały piłkę setową przy stanie rywalizacji 7:14. Nasze dziewczęta obroniły piłkę setową. W pole zagrywki poszła kapitan drużyny Magdalena Góralik, serwowała do końca seta. Set zakończył się stosunkiem 16:14. Drugi set wygraliśmy do 11.

 

Skład zespołu:

Magdalena Góralik 3D

Natalia Szewczyk 3D

Sandra Skóra 3D

Anna Bajak 3D

Klaudia Janicka 3D

Natalia Sraga 3C

Daria Kędziora 2D

Zuzanna Kozak 1A

Klaudia Mieszczak 1A

Katarzyna Suder 1A

Aleksandra Kozak 1H

Ewa Zięba 1T

 

Trenerem zespołu jest Elżbieta Gablankowska

 

16 lutego 2017 odbyły się zawody Powiatowej Licealiady w Piłce Siatkowej Chłopców, w której uczestniczyło 6 zespołów. Reprezentanci naszej szkoły znaleźli się w grupie z ZSTE Myślenice (faworyt turnieju) i niestety przegrali 0:2. W drugim meczu grupowym bez problemu pokonali zespół ZS Dobczyce 2:0. Zajmując drugie miejsce w Grupie mogli walczyć tylko o 3 miejsce w turnieju. Mecz z ZS p.p. Osińskich wygrali 2:1 i zajęli 3 miejsce w powiecie.

Drużyna wystąpiła w składzie:

Maciej Skiba 2D

Jakub Łabuz 3D

Grzegorz Stefan 3D

Piotr Braś 3D

Karol Rapacz 3D

Bartłomiej Matlak 2D

Aleksy Ulman 2D

Konrad Dziadek 4G

Dawid Szafraniec 3G

Michał Kurek 2G

 

Zespół przygotowała Elżbieta Gablankowska.

 

Dodała: AA
24/02/2017

 


 

Mistrzynie Rejonowej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt

 

 
 
 17 lutego 2017. w hali sportowej Gimnazjum w Dobczycach rozegrano zawody Rejonowej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt.Reprezentantki naszej szkoły jako mistrzynie Powiatu myślenickiego rywalizowały z tryumfatorkami z powiatów suskiego i nowotarskiego wygrywając obydwa mecze. Zacięty bój z naszymi dziewczętami stoczył zespół reprezentujący Suchą Beskidzką. Zespół z Nowego Targu udało się pokonać dużą różnicą bramek.  
 
Skład drużyny:
Żądło Patrycja 1B
Kania Paulina 1C
Boczkaja Magdalena 2A
Dziadkowiec Maria 2B
Krężelok Emilia 2C
Strugalska Emilia 2D
Luberda Edyta 3D
Motyka Natalia 3D
Podmokła Martyna 3D
Szlósarczyk Anna 3D
Topa Kamila 3D
Bobowska Agnieszka 3G 
 
Opiekun zespołu - Wojciech Gablankowski
 
Dodała: AA
22/02/2017

 
Sukcesem naszych szkolnych reprezentacji zakończyła się Powiatowa Licealiada w Pływaniu rozegrana w myślenickim basenie "Aquarius" w dniu 10 stycznia 2017 r. 
 
 
Mistrzostwo Powiatowej Licealiady zdobyła sztafeta pływacka dziewcząt dziewcząt 8x50m stylem dowolnym startując w składzie:
 
 
Łętocha Oliwia 1C
Fita Natalia 1K
Fita Klaudia 1T
Dziadkowiec Maria 2B
Obajtek Natalia 2H
Podmokła Martyna 3D
Wcisło Karolina 3D
Starzec Natalia 3T 
 
 
Wicemistrzostwo Powiatowej Licealiady zdobyła sztafeta pływacka chłopców 8x50m stylem dowolnym startując w składzie:
 
Drabik Jakub 1B
Róg Szymon 1B
Kozik Jan 1C
Trostynskyy Ernest 1G
Wójtowicz Michał 2B
Ryś Arkadiusz 3A
Słowik Mikołaj 3D
Stasik Sebastian 3D  
 
POWIATOWA LICEALIADA W PŁYWANIU – konkurencje indywidualne:
 
 
DZIEWCZĘTA 
 
Styl dowolny:
1 miejsce Wcisło Karolina 3D
3 miejsce Fita Klaudia 1T 
 
 
Styl klasyczny:
1 miejsce Starzec Natalia 3T
3 miejsce Dziadkowiec Maria 2B 
 
 
Styl grzbietowy:
1 miejsce Podmokła Martyna 3D
4 miejsce Szczecińska Justyna 3D
5 miejsce Wilkołek Magdalena 3C  
 
 
 
CHŁOPCY 
 
Styl klasyczny:
1 miejsce Stasik Sebastian 3D
3 miejsce Wójtowicz Michał 2B 
 
Styl motylkowy:
2 miejsce Trostynskyy Ernest 1G
 
 
 
Styl dowolny:
3 miejsce Róg Szymon 1B  
 
Opiekunowie reprezentacji:
 
Elżbieta Gablankowska
Wojciech Gablankowski
 
 
Dodała:AA
24/01/2017

Tenis stołowy  - najlepsi z najlepszych! 

 
 
Dnia 10 listopada 2016 r. w Dobczycach odbyła się Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Drużynowym. Reprezentacja Małopolskiej Szkoły Gościnności występująca w składzie : 
 
Zuzanna Wieczorek
Agata Wieczorek 
Dominik Zakrzeński
Wojciech Zakrzyński 
 
Drużyna dziewcząt zajęła II, a chłopców I miejsce. Obie drużyny awansowały do Półfinałów Wojewódzkich – Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym w Nowym Targu.
 
Gratulujemy!   
 
13 grudnia 2016 w Nowym Targu odbyły się Półfinały Wojewódzkie w Tenisie Stołowym. Reprezentacja Małopolskiej Szkoły Gościnności występująca w składzie : 
 
Zuzanna Wieczorek
Agata Wieczorek 
Dominik Zakrzeński
Wojciech Zakrzeński 
 
Drużyna dziewcząt zajęła III, a chłopców II miejsce. Drużyna chłopców awansowała do finałów wojewódzkich w Krakowie.
 

Życzymy sukcesów!

 Dodała:AA
17/01/2017


Cel – pal! Powiatowy Turniej Strzelecki.
 
 
W dniu 28.12.2016 odbył się Powiatowy Turniej Strzelecki o Puchar Starosty. Wzięło w nim udział trzech reprezentantów naszej szkoły: 
 
Zosia Dobrek z klasy 1C
Adam łętocha z klasy 2G
Karina Kalinowska z klasy 3C. 
 
 
Drużynowo nasza reprezentacja zajęła III miejsce. W kategorii indywidualnej dziewcząt Karina Kalinowska zajęła II miejsce. 
 
 
 
Gratulujemy sukcesów! 
 
Dodała:AA
12/01/2017
 

 
"Dwadzieścia dwa do zera"
 
 
Takim rezultatem zakończyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt. Zawody odbyły się 14.12.2016. w Myślenickiej hali ZS im. Średniawskiego. Rywalizowały cztery zespoły: ZSTE Myślenice, I LO Myślenice, ZS im. Średniawskiego i ZSP MSG Myślenice. W trzech rozegranych meczach nasze reprezentantki zdobyły 22 bramki nie tracąc ani jednej, zapewniając sobie zwycięstwo w tym turnieju.
 
Skład Drużyny:
Bramkarki
Motyka Natalia 3D
Kania Paulina 1C
Obrona
Szlósarczyk Anna 3D
Nowak Maria 3D
Bobowska Agnieszka 3G
Atak
Góral Marta 3T
Topa Kamila 3D
Dziadkowiec Maria 2B
Kalinowska Karina 3C
 
Opiekun zespołu - Wojciech Gablankowski
 
Dodała:AA
15/12/2016

 
5 miejsce w Małopolskiej Licealiadzie dla reprezentacji MSG - Biecz, 9 grudnia 2016 r.


Bardzo dobrze spisali się reprezentanci naszej szkoły podczas Małopolskiej Licealiady w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt i Chłopców.Pomimo, że zarówno dziewczęta jak i chłopcy specjalizują się głównie w siatkówce podczas tych zawodów równorzędnie rywalizowali z posiadaczami zawodniczych licencji badmintonowych.
W klasyfikacji końcowej obydwie drużyny zajęły 5 miejsca w Małopolskiej Licealiadzie.Skład reprezentacji:
Góralik Magdalena 3D
Skóra Sandra 3D

Braś Piotr 3D
Skiba Maciej 3D
 
Opiekun drużyny - Wojciech Gablankowski
 
Dodała:AA
13/12/2016

 Powiatowa Licealiada Grup Tanecznych „ Cheerleaders”

8.12.2016 r.w Zespole Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach odbyła się  Powiatowa Licealiada Grup Tanecznych „ Cheerleaders”  .
 
Reprezentacja Małopolskiej Szkoły Gościnności występująca w składzie :
 
Edyta Podmokła (1A),
Kornelia Hanusiak(1A),
Weronika Bławut(2A),
Patrycja Dąbrowska(2B),
Adrianna Matoga(2C),
Martyna Kita(2C),
Amelia Woźniczka(2T),
Aleksandra Suder(2T),
Anastasia Pertsyukh(2T)
 
zajęła pierwsze miejsce! 
 
Opiekun: Jolanta Pitala
 
 
 
 
 
 
Dodała:AA
9/11/2016

 Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej

Tryumfem naszych dziewcząt zakończyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej.Zawody rozegrano w Dobczycach 3 listopada 2016.Reprezentantki naszej szkoły zdecydowanie wygrały wszystkie mecze tracąc w całym turnieju jedynie dwie bramki.
 
 Skład drużyny:
 
Żądło Patrycja 1B
Kania Paulina 1C
Boczkaja Magdalena 2A
Dziadkowiec Maria 2B
Krężelok Emilia 2C
Strugalska Emilia 2D
Luberda Edyta 3D
Motyka Natalia 3D
Podmokła Martyna 3D
Szlósarczyk Anna 3D
Topa Kamila 3D
Bobowska Agnieszka 3G 
 
Opiekun zespołu - Wojciech Gablankowski
 
Dodała:AA
9/11/2016

Powiatowa Licealiada w Badmintonie Drużynowym

 
Tryumfem naszych szkolnych reprezentacji zakończyła się Powiatowa Licealiada w Badmintonie Drużynowym rozegrana w Myślenicach 25.10.2016. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zwyciężyli w tych zawodach zyskując tytuł Mistrzów Powiatowej Licealiady.

Skład drużyny dziewcząt:
Magdalena Góralik 3D
Sandra Skóra 3D 
 
Skład drużyny chłopców:
Piotr Braś 3D
Maciej Skiba 3D
 
Opiekun - Wojciech Gablankowski
 
Dodała:AA
9/11/2016

Pierwsze w historii szkoły miejsce na podium na szczeblu wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych Małopolskiej Licealiady!

 

Rewelacyjnie spisały się dziewczęta naszej szkoły zdobywając trzecie miejsce w Małopolskiej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Nasze brązowe medalistki rywalizowały w składzie:

Grochal Adrianna 4G, Kania Paulina1C, Krężelok Emilia 2C, Luberda Edyta 3D, Matoga Adrianna 2C, Nowak Maria 3D, Stasiak Milena 2C, Suder Dominika 2C, Tokarz Barbara 1T, Topa Kamila 3D.
Rezerwa: Podmokła Martyna 3D, Pietrzak Patrycja 2B.

Zawody odbyły sie na nowotarskim lotnisku 11 października 2016 w trudnych warunkach atmosferycznych, było zimno i deszczowo. Tym większe gratulacje dla tryumfatorów oraz wszystkich tych, którzy ukończyli tak trudną rywalizację.

W Małopolskiej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych startowali również chłopcy. Osłabiony kontuzjami i chorobami skład walczył dzielnie plasując się w środku stawki.

Skład sztafety chłopców:

Janicki Mikołaj 1H, Kotarba Jakub 1G, Malinowski Jakub 2B, Moskal Kacper 1B, Nowak Stanisław 2G, Olesek Dominik 3B, Róg Szymon 1B, Martyniuk Konstantyn 2B, Filipiec Daniel 1A, Ulman Daniel 2B.
Rezerwa: Bazyl Jan 1H, Zając Szymon 1H.

 Zespoły przygotowali:

Elżbieta Gablankowska
Janusz Łętocha
Wojciech Gablankowski

 

Dodała: AA
17/10/2016


 
Brawo biegacze przełajowi!

Dużym sukcesem Reprezentantów Naszej Szkoły zakończyła się Powiatowa Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych, która odbyła się na myślenickim Zarabiu 28 września 2016 r.

Drużyna dziewcząt zdecydowanie tryumfowała zdobywając tytuł Mistrzyń Powiatowej Licealiady.

 Wicemistrzami Powiatu zostali nasi chłopcy ulegając jedynie sztafecie ZS Dobczyce.

 

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy uzyskali awans do zawodów Małopolskiej Licealiady.

Skład sztafety dziewcząt:

Grochal Adrianna 4G, Kania Paulina1C, Krężelok Emilia 2C, Luberda Edyta 3D, Matoga Adrianna 2C, Nowak Maria 3D, Stasiak Milena 2C, Suder Dominika 2C, Tokarz Barbara 1T, Topa Kamila 3D.
Rezerwa: Suder Katarzyna 1A, Szewczyk Natalia 3D.

Skład sztafety chłopców:

Bazyl Jan 1H, Janicki Mikołaj 1H, Kotarba Jakub 1G, Malinowski Jakub 2B, Moskal Kacper 1B, Nowak Stanisław 2G, Olesek Dominik 3B, Pietrzyk Mateusz 3D, Róg Szymon 1B, Ulman Daniel 2B.
Rezerwa: Filipiec Daniel 1A, Martyniuk Konstantyn 2B.

 

Zespoły przygotowali:

Elżbieta Gablankowska
Janusz Łętocha
Wojciech Gablankowski

 

Dodała:AA
17/10/2016

 

 SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW ZSP MSG 
W MYŚLENICACH W ROKU SZKOLNYM 2015/2016
 

 


VI Powiatowy Turniej Strzelecki

Dnia 21.05.2016 roku  na terenie Strzelnicy Sportowej w Myślenicach odbył się VI Powiatowy Turniej Strzelecki z okazji  Tygodnia LOK. Nasza szkoła reprezentowana była przez ośmioosobową drużynę w skład której  wchodzili: Karina Kalinowska, Patrycja Filiciak, Marta Suder, Angelika Żądło, Dawid Baranik, Dawid Ulman, Kostia Martyniuk oraz  Artur Rapacz. Uczniom udało się zająć trzecie miejsce. 


Małopolska Licealiada w Indywidualnych Biegach Przełajowych
rozegrana została na lotnisku w Nowym Targu 22 kwietnia 2016.

Olbrzymi sukces odniosła Kamila Topa z klasy 2D zdobywając 4 miejsce w kategorii dziewcząt klas drugich.

Wysokie 9 miejsce zajęła Milena Stasiak z klasy 1C rywalizująca w biegu pierwszoklasistek.

Konkurencja była bardzo duża, gdyż w każdym roczniku startowało ok. 100 zawodniczek.

Opiekunowie drużyny: Elżbieta Gablankowska, Wojciech Gablankowski.


Udanie startowali uczniowie naszej szkoły w zawodach podsumowujących zmagania szkół w ramach Małopolskiej Licealiady w roku szkolnym 2015/2016.

Powiatową Licealiadę w Indywidualnych Biegach Przełajowych
rozegrano na Myślenickim Zarabiu 15 kwietnia 2016.

Osiemnaścioro naszych uczniów uzyskało awans do Finałów Małopolskiej Licealiady.

DZIEWCZĘTA KLASY PIERWSZE:
2 miejsce - Krężelok Emilia 1C, 3 miejsce - Stasiak Milena 1C, 4 miejsce - Pachoń Kinga 1G,
5 miejsce - Pietrzak Patrycja 1B, 6 miejsce - Kudłacz Anna 1D.

DZIEWCZĘTA KLASY DRUGIE:
1 miejsce - Topa Kamila 2D, 4 miejsce - Pasternak Natalia 2H, 5 miejsce - Nowak Maria 2D.

Bezkonkurencyjne okazały się Panie z klas trzecich i czwartych zajmując pięć pierwszych miejsc.
DZIEWCZĘTA KLASY TRZECIE I CZWARTE:
1 miejsce - Kurowska Barbara 3D, 2 miejsce - Grochal Adrianna 3G,
3 miejsce - Irzyk Małgorzata 3H, 4 miejsce - Ostafin Justyna 4T, 5 miejsce - Dudek Sylwia 3D.

CHŁOPCY KLASY PIERWSZE:
7 miejsce - Woś Mateusz 1D, 8 miejsce - Matlak Bartłomiej 1D.

CHŁOPCY KLASY DRUGIE:
3 miejsce - Olesek Dominik 2B, 6 miejsce - Łabuz Jakub 2D.

CHŁOPCY KLASY TRZECIE I CZWARTE:
6 miejsce - Kępa Stanisław 4H.


3  MIEJSCE  W  MAŁOPOLSKIEJ  LICEALIADZIE W  SIATKÓWCE  DZIEWCZĄT

7 kwietnia 2016. w Tarnowie rozegrano Finały Małopolskiej Licealiady w Siatkówce Dziewcząt. Wielki sukces odniosły uczennice naszej szkoły, zajęły 3 miejsce.

W turnieju startowały zespoły ligowe i szkoły mistrzostwa sportowego z Tarnowa, Krakowa, Nowego Sącza, Wieliczki i Oświęcimia.

Po osiągnięciach na szczeblu małopolskim pływaczek, badmintonistów, piłkarek ręcznych jest to największy sukces reprezentantek naszej szkoły.

Brązowe medalistki wystąpiły w składzie:

Zuzanna Iszczuk 3D, Magdalena Góralik 2D, Natalia Szewczyk 2D, Sandra Skóra 2D, Anna Bajak 2D, Klaudia Janicka 2D, Daria Kędziora 1D, Dominika Daniel 1D, Natalia Sraga 2T, Martyna Podmokła 2D, Angelika Wróbel 3D, Daria Skóra 2B.

Trenerem zespołu jest Elżbieta Gablankowska

 


4  MIEJSCE  W  MAŁOPOLSKIEJ  LICEALIADZIE W  PIŁCE  RĘCZNEJ  DZIEWCZĄT

Finały Małopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt rozegrano w Nowym Sączu 5 kwietnia 2016. Reprezentantki naszej szkoły zajęły 4 miejsce. Rywalizowano systemem każdy z każdym. Poziom turnieju był bardzo wyrównany, większość spotkań kończyło się różnicą 1-2 bramek. Do ogłoszenia klasyfikacji końcowej trzeba było czekać do zakończenia ostatniego meczu po którym komisja sędziowska policzyła każdej drużynie punkty i stosunek bramek.

Nasze dziewczęta walczyły bardzo dzielnie ulegając tryumfatorkom imprezy z III LO w Krakowie różnicą 2 bramek oraz wicemistrzyniom z SZ z Nowego Sącza zaledwie 1 bramką.

Skład drużyny: Profic Paulina 4T, Koźlak Ewelina 4T, Sroka Kamila 3G, Tylek Kamila 3T, Topa Kamila 2D, Szlósarczyk Anna 2D, Podmokła Martyna 2D, Motyka Natalia 2D, Luberda Edyta 2D, Boczkaja Magdalena 1A.

Opiekun drużyny - Wojciech Gablankowski


MISTRZYNIE  REJONOWEJ  LICEALIADY W  PIŁCE  RĘCZNEJ  DZIEWCZĄT

4 kwietnia 2016. w hali sportowej Gimnazjum w Dobczycach rozegrano zawody Rejonowej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Reprezentantki naszej szkoły jako mistrzynie Powiatu myślenickiego rywalizowały z tryumfatorkami z powiatów suskiego, nowotarskiego i tatrzańskiego.

Równorzędny bój z naszymi dziewczętami stoczył jedynie zespół reprezentujący Suchą Beskidzką. Pozostałe drużyny udało się pokonać dużą różnicą bramek.

Skład zwycięskiego zespołu: Profic Paulina 4T, Koźlak Ewelina 4T, Sroka Kamila 3G, Tylek Kamila 3T, Topa Kamila 2D, Szlósarczyk Anna 2D, Podmokła Martyna 2D, Motyka Natalia 2D, Luberda Edyta 2D, Boczkaja Magdalena 1A.

Opiekun drużyny - Wojciech Gablankowski


MAŁOPOLSKA  LICEALIADA  W  PŁYWANIU - Magdalena Bazyl z 3C wicemistrzynią województwa
 
Finały Małopolskiej Licealiady w Pływaniu rozegrano 23 marca 2016. w Tarnowie.
Olbrzymi sukces odniosła Magdalena Bazyl zdobywając srebrny medal na dystansie 50 m. stylem klasycznym.

7 miejsce w województwie zajęła sztafeta pływacka dziewcząt 8x50m. stylem dowolnym.

Skład sztafety: Bazyl Magdalena 3C, Drewnicka Magdalena 3D, Starzec Adrianna 4T, Starzec Natalia 2T, Szczecińska Justyna 2D, Dziadkowiec Maria 1B, Obajtek Natalia 1H, Wilkołek Magdalena 2C oraz Podmokła Martyna 2D.

Opiekun zespołu - Elżbieta Gablankowska

 


7  MIEJSCE  W  MAŁOPLSKIEJ  LICEALIADZIE BADMINTONISTÓW  NASZEJ  SZKOŁY

16 marca 2016. w miejscowości Biecz rozegrano Finały Małopolskiej Licealiady w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt i Chłopców. Obydwie nasze drużyny dzielnie rywalizowały zajmując zgodnie każda 7 miejsce.

Zespół  Dziewcząt: Góralik Magdalena 2D, Luberda Edyta 2D

Zespół Chłopców: Skiba Maciej 2D, Łabuz Jakub 2D

Opiekun - Wojciech Gablankowski


SUKCES SIATKAREK W REJONOWEJ LICEALIADZIE AWANS DO ZAWODÓW WOJEWÓDZKICH

15 marca 2016 roku odbyły się w naszej szkole zawody Rejonowej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Startowały reprezentacje - mistrzowie trzech powiatów:
suskiego - ZSO Sucha Beskidzka, nowotarskiego - ZS Jabłonka oraz myślenickiego ZSP MSG Myślenice.
Reprezentantki naszej szkoły zwyciężyły zdecydowanie w obydwu meczach w stosunku setów 2:0 i tym samym uzyskały awans do Finału Wojewódzkiego Małopolskiej Licealiady.
Drużyna wystąpiła w składzie:
Zuzanna Iszczuk 3D, Magdalena Góralik 2D, Natalia Szewczyk 2D, Sandra Skóra 2D, Natalia Bajak 2D, Daria Kędziora 1D, Dominika Daniel 1D, Natalia Sraga 2T, Martyna Podmokła 2D, Angelika Wróbel 3D.

Zespół przygotowała do zawodów Elżbieta Gablankowska

 


MISTRZYNIE POWIATOWEJ LICEALIADY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Wspaniały prezent na "Dzień Kobiet" zrobiła sobie Szkolna Reprezentacja Dziewcząt w Piłce Ręcznej tryumfując w zawodach Powiatowej Licaliady.
Turniej rozegrano w Dobczycach 8 marca 2016 roku.
Startowały cztery zespoły z powiatu myślenickiego: I LO Myślenice, ZSTE Myślenice, ZS im. Średniawskiego Myślenice i ZSP MSG Myślenice.
Rywalizowano systemem ligowym "każdy z każdym". Nasze dziewczęta wygrały wszystkie mecze awansując do zawodów rejonowych.
Skład zwycięskiego zespołu:
Profic Paulina 4T, Koźlak Ewelina 4T, Sroka Kamila 3G, Topa Kamila 2D, Szlósarczyk Anna 2D, Podmokła Martyna 2D, Motyka Natalia 2D, Luberda Edyta 2D, Boczkaja Magdalena 1A.

Opiekun drużyny - Wojciech Gablankowski


MISTRZYNIE POWIATU W PŁYWANIU

14 stycznia 2016 na pływalni Aquarius w Myślenicach odbyły się zawody Powiatowej Licealiady w Pływaniu indywidualnym i drużynowym. Wielki sukces odniosły pływaczki naszej szkoły wygrywając po raz pierwszy w historii sztafetę 8x50m. stylem dowolnym.
Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Bazyl Magdalena 3C, Drewnicka Magdalena 3D, Dziadkowiec Maria 1B, Starzec Natalia 2T, Wilkołek Magdalena 2C, Obajtek Natalia 1H, Strzałka Dominika 2T, Wcisło Karolina 2D, Podmokła Martyna 2D.
Reprezentantki naszej szkoły spisały się na medal również w konkurencjach indywidualnych.

W stylu klasycznym Magdalena Bazyl zwyciężyła na dystansie 50m.i otrzymała złoty medal.
Srebro wywalczyła Natalia Starzec a brąz Maria Dziadkowiec – całe podium nasze.

W stylu dowolnym najszybszą okazała się Karolina Wcisło, która zdobywając złoty medal walczyła nie tylko z rywalkami ale i z kontuzją. Trzecia w tej konkurencji była Dominika Strzałka a piąta Karolina Obajtek.

W stylu motylkowym drugie miejsce i srebrny medal zdobyła Magdalena Drewnicka.

Miejsca premiowane udziałem w Małopolskiej Licealiadzie uzyskały również: Magdalena Wilkołek – 4 miejsce i Justyna Szczecińska - 5 miejsce w stylu grzbietowym.

W zawodach Powiatowej Licealiady startowali również chłopcy.
W pływaniu na dystansie 50m style motylkowym Arkadiusz Ryś 2A zajął 2miejsce, a Sebastian Stasik 2D w stylu dowolnym był czwarty.

Opiekun ekipy – Elżbieta Gablankowska

 


Zawodniczki ZSP MSG bezkonkurencyjne w Halowej Piłce Nożnej

4 grudnia 2015 w szkole im. A. Średniawskiego został rozegrany Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt, w którym wzięły udział drużyny reprezentujące ZSO Myślenice , ZSTE Myślenice oraz naszą szkołę. Drużyna reprezentująca  barwy ZSP MSG Myślenice,  okazała się bezkonkurencyjna, wygrywając wszystkie mecze. Najpierw pojedynek z pierwszym Liceum zakończył się wynikiem  2:0, a następnie drugi, z reprezentantkami Technikum 10:1.  Zespół został przygotowany przez p. Wojciecha Gablankowskiego, a w dniu turnieju był prowadzony przez p. Szymona Przęczka.

A oto skład naszych mistrzyń: Natalia Motyka, Maria Nowak, Agnieszka Bobowska, Anna Szlósarczyk, Kamila Topa, Marta Góral, Aleksandra Paś, Kamila Niżnik, Karina Kalinowska, Katarzyna Krzan, Maria Dziadkowiec, Aleksandra Krzan. 


Turniej Koszykówki  Chłopców

3 grudnia odbyły się powiatowe zawody piłki koszykowej chłopców. Miejscem rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych w tej dyscyplinie była hala przy ZS. A. Średniawskiego w Myślenicach.

Po porządnej rozgrzewce odbyła się motywacyjna przedmowa trenerki i zaczęliśmy pierwszy mecz, 2 ptk, 3 ptk, a następnie 10 i odnieśliśmy zwycięstwo. Kolejne spotkanie również zostało zakończone po naszej myśli. Kilkanaście minut przerwy pomiędzy meczami spędziliśmy na trybunach omawiając taktykę na kolejne spotkanie. Niestety trzeciego z kolei meczu pomimo starań nie udało nam się wygrać. Ostatni mecz z niepokonanymi Dobczycami miał rozstrzygnąć o tym kto zostanie zwycięzcą. Gdyby udało nam się wygrać mięlibyśmy szanse na pierwsze miejsce, ale porażka oznaczała spadek na drugą lub trzecią pozycję. Każdy zawodnik naszej drużyny bardzo się starał i włożył całe serce w finał, niestety w tym roku nie udało nam się zostać mistrzami powiatu. 3 drużyny z 5 miały na swoim koncie po 2 porażki i 2 zwycięstwa, więc sędziowie podliczali „małe punkty”, uzyskaliśmy 3 miejsce które nas nie zadowala…  Dlatego planujemy ciężko trenować, aby za rok stanąć na najwyższym miejscu na podium. 

Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Kasprzycki 3D,  Jakub Łabuz 2 D, Mateusz Sawicki 2GT, Dawid Szafraniec 2GT, Mikołaj Słowik 2D, Staszek Kępa 4HT, Dominik Chorabik 2GT, Marcin Rekrucki 2D, Bartek Koźlak 2B, Arkadiusz Ryś 2A


Turniej koszykówki kobiet
W pierwszym tygodniu grudnia, jak co roku, na hali sportowej przy ZS Andrzeja Średniawskiego odbył się turniej koszykówki kobiet.
Po krótkiej rozgrzewce przystąpiłyśmy do gry. Naszymi pierwszymi przeciwniczkami były dziewczyny z Dobczyc. Walka była zacięta, jednak w ostatnich minutach wpadł kosz, przeważający szalę zwycięstwa na stronę przeciwników. Po kilku minutach wytchnienia, musiałyśmy zagrać następny mecz. Tym razem sprzyjało nam szczęście. Pokonałyśmy drużynę z ZSTE Mikołaja Reja aż 23:8! Pełne nadziei na wygraną, oczekiwałyśmy na ostatnią rozgrywkę. I tym razem odniosłyśmy sukces! Zespół z liceum im. Tadeusza Kościuszki pokonałyśmy z łatwością.
Ostatnie mecze przeciwnych drużyn oglądałyśmy już z trybun. Do samego końca nie było wiadomo, czy możemy uznawać się za wygrane.
Niestety okazało się, że trzy drużyny miały na swoim koncie po jednej porażce, toteż sędziowie zdecydowali, iż wszelkie wątpliwości rozstrzygnie podliczenie małych punktów.
W efekcie, pierwsze miejsce zajęło liceum Kościuszki, przeważając nad naszą drużyną zaledwie jednym punktem.
Mimo odniesionej porażki, czujemy się zwycięsko i wierzymy w swoje możliwości w następnych rozgrywkach.

Naszą szkołę reprezentowały: Flaga Sylwia, Kołodziej Agnieszka, Komorowska Klaudia Luberda Edyta, Niżnik Kamila, Paś Aleksandra, Poranek Justyna, Profic Natalia, Ulman Alicja, Woźnica Marzena, Wójcik Sylwia  
 

SIATKARKI  ZSP MSG MISTRZYNIAMI  POWIATOWEJ  LICEALIADY

10 listopada 2015 odbył się w naszej szkole turniej Powiatowej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Startowały cztery zespoły: ZSO Myślenice, ZSTE Myślenice, ZS Dobczyce, ZSP MSG Myślenice.

Nasze dziewczęta tryumfowały, wygrywając wszystkie mecze stosunkiem setów 2:0.

Zwycięska drużyna naszej szkoły wystąpiła w składzie: Kędziora Daria 1D, Daniel Dominika 1D, Góralik Magdalena 2D, Bajak Anna 2D, Szwczyk Natalia 2D, Podmokła Martyna 2D, Skóra Sandra 2D, Skóra Daria 2B, Sraga Natalia 2T, Iszczuk Zuzanna 3D, Wróbel Angelika 3D, Kurowska Barbara 3D.

Reprezentację do zawodów przygotowała Elżbieta Gablankowska.

 


PODWÓJNA  KORONA  POWIATOWEJ  LICEALIADY W  DRUŻYNOWYM  BADMINTONIE

Podwójnym  sukcesem naszych szkolnych reprezentacji zakończyła się Powiatowa Licealiada w Drużynowym Badmintonie. Zawody rozegrano w Myślenicach 27 października 2015.

Mistrzyniami Powiatowej Liceliady zostały:
Góralik Magdalena i Luberda Edyta z klasy 2D.

W rywalizacji chłopców zwyciężyli:
Łabuz Jakub i Skiba Maciej z klasy 2D.

Opiekun - Elżbieta Gablankowska

 


MAŁOPOLSKA LICEALIADA W SZTAFETOWYCH BIEGACH  PRZEŁAJOWYCH

Zawody rozegrano 7 października 2015 na lotnisku w Nowym Targu.

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły uplasowała się na 11 miejscu (na 38 startujących) zdobywając jednocześnie punkty we współzawodnictwie sportowym szkół.

Skład sztafety: Topa Kamila, Luberda Edyta, Góralik Magdalena, Podmokła Martyna, Nowak Maria, Natalia  Muta, Niżnik Kamila, Wróbel Angelika, Krężelok Emilia, Stasiak Milena

Opiekun: Elżbieta Gablankowska


MISTRZYNIE  POWIATOWEJ  LICEALIADY W SZTAFETOWYCH  BIEGACH  PRZEŁAJOWYCH

Powiatowa Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych rozegrana została w Myślenicach na Górnym Jazzie 29 września 2015.

Zawodniczki Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności zdecydowanie wygrały sztafetę 10x1000 m. zostawiając rywalki daleko w tyle.

Skład zwycięskiej sztafety: Topa Kamila, Luberda Edyta, Góralik Magdalena, Podmokła Martyna, Natalia Muta, Kurowska Barbara, Niżnik    Kamila, Wróbel Angelika, Krężelok Emilia, Stasiak Milena

Opiekun: Elżbieta Gablankowska 


Międzynarodowe zawody sportowo-militarne na Słowacji

Reprezentacja Małopolskiej Szkoły Gościnności już po raz trzeci wzięła udział w międzynarodowej imprezie na Słowacji w miejscowości Turany.

Misją konkursu jest połączyć ducha sportowej rywalizacji z przygotowaniem militarnym oraz wiedzą teoretyczną z zakresu kultury krajów zaprzyjaźnionych tj. Polski, Słowacji i Czech.

W tym roku zajęliśmy wysokie piąte miejsce. Z roku na rok pniemy się coraz wyżej w klasyfikacji generalnej. Tak wysoki wynik zawdzięczamy utalentowanej młodzieży z naszej szkoły:

Edyta Luberda z klasy 2D,
Mateusz Pietrzyk z klasy 2D,
Sebastian Stasik z klasy 2 D,
Jakub Łabuz z klasy 2 D,
Dorota Guśpiel z klasy 2 B.

Uczniowie do zawodów przygotowywali się pod kierunkiem nauczycieli: Agnieszki Maciuszek i Krzysztofa Sorockiego.


SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW ZSP MSG 
W MYŚLENICACH W ROKU SZKOLNYM 2014/2015
 


Pierwsze miejsce w Powiatowych Zawodach Strzeleckich z okazji ,,Tygodnia LOK”

W sobotę 9 maja  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowych Zawodach Strzeleckich z okazji ,,Tygodnia LOK’”. Natalia Piątkowska uczennica klasy 3H zajęła pierwsze miejsce z wynikiem 84 pkt. Nie jest to jej pierwsze osiągnięcie w tej dziedzinie sportu. Na swoim koncie ma dwa pierwsze miejsca w Lidze Strzeleckiej, oraz pierwsze, drugie i trzecie miejsca w Powiatowych Zawodach Strzeleckich. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunowie: Agnieszka Maciuszek, Krzysztof Sorocki


Powiatowa Licealiada w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Dużym sukcesem uczniów naszej szkoły zakończyła się Powiatowa Licealiada w Indywidualnych Biegach Przełajowych rozgrywana w Myślenicach przy Górnym Jazie w dniu 14 kwietnia 2015.

Do zawodów Wojewódzkich, które zostaną rozegrane na lotnisku w Nowym Targu 29.04.2015. awansowało osiem pierwszych miejsc w każdej kategorii wiekowej.

DZIEWCZĘTA KLASY PIERWSZE:

Mistrzynią Powiatowej Licealiady w Indywidualnych Biegach Przełajowych została Topa Kamila z klasy 1D, wicemistrzynią Luberda Edyta z klasy 1D.

Do Małopolskiej Licealiady awansowały również Guśpiel Dorota 1B - 4 miejsce i Nowak Maria 1D - 8 miejsce.

DZIEWCZĘTA KLASY DRUGIE:

UCZENNICE NASZEJ SZKOŁY ZAJĘŁY 9 PIERWSZYCH MIEJSC

 1. Muta Natalia 2D
 2. Kurowska Barbara 2D
 3. Wójcik Sylwia 2B
 4. Wróbel Angelika 2D
 5. Tylek Kamila 2T
 6. Pindel Agnieszka 2T
 7. Niżnik Kamlia 2D
 8. Jasek Justyna 2C

--------------------------

     9. Lenart Justyna 2C

DZIEWCZĘTA KLASY TRZECIE I CZWARTE:

Wicemistrzynią Powiatowej Licealiady została Handzel Justyna z klasy 3D.

Do zawodów Wojewódzkich awansowały: Ostafin Zuzanna 3D - 3 miejsce, Kudłacz Justyna 3B - 4 miejsce, Wilk Katarzyna 3B - 6 miejsce  i Gruchacz Patrycja 4H - miejsce.

CHŁOPCY:

Do Małopolskiej Licealiady awansowali Burda Mateusz z klasy 1 G zajmując 5 miejsce i Kępa Stanisław z klasy 3H zajmując 4 miejsce.

Opiekunowie:

Elżbieta Gablankowska

Wojciech Gablankowski    


Piłkarki Ręczne naszej szkoły zostały wicemistrzyniami Rejonowej Licealiady.

Zawody odbyły się w hali sportowej Gimnazjum w Dobczycach 01.04.2015. Startowały 4 zespoły - mistrzynie powiatów: Tatrzańskiego, Nowotarskiego, Suskiego i Myślenickiego. Rywalizowano systemem każdy z każdym.

Mistrzyniami Rejonowej Licealiady została drużyna reprezentująca powiat Nowotarski. Nasze dziewczęta zremisowały z zespołem z Nowego Targu. O kolejności decydował stosunek bramek w całym turnieju.

Skład Reprezentacji Naszej Szkoły:

Kiszka Klaudia 4H
Gruchacz Patrycja 4H
Profic Paulina 3T
Koźlek Ewelina 3T
Tylek Kamila 2T
Ślusarczyk Alicja 2G
Sroka Kamila 2G
Bobowska Agnieszka 1G
Topa Kamila 1D
Luberda Edyta 1D

Opiekun - Wojciech Gablankowski


19 marca 2015 - Dobczyce

Nasze Piłkarki Ręczne zostają Mistrzyniami Powiatowej Licealiady.

Skład drużyny: Kiszka Klaudia 4H, Gruchacz Patrycja 4H, Profic Paulina 3T, Koźlak Ewelina 3T, Tylek Kamila 2T, Sroka Kamila 2G, Ślusarczyk Alicja 2G, Szlósarczyk Anna 1D, Luberda Edyta 1D, Topa Kamila 1D, Bobowska Agnieszka 1G

Opiekun: Wojciech Gablankowski


SUKCES  NA  SZCZEBLU  WOJEWÓDZKIM

17 marca 2015 - Krzeszowice

Siatkarki naszej szkoły brązowymi medalistkami zajmując 3 miejsce w Małopolskiej Licealiadzie w Siatkówce.

Skład drużyny: Gablankowska Monika 3D, Muniak  Anna 3D, Żak Agata 3D, Iszczuk Zuzanna 2D, Wróbel Angelika 2D, Wilk Katarzyna 3B, Biel Angelika  3B, Góralik Magdalena 1D, Szewczyk Natalia 1D, Skóra Sandra  1D, Sraga Natalia  1T, Skóra Daria 1B

Opiekun: Elżbieta Gablankowska


11 marca 2015 - Tokarnia

Siatkarki tryumfują w Rejonowej Licealiadzie w Siatkówce. 

Skład mistrzowskiego zespołu: Gablankowska Monika 3D, Muniak  Anna 3D, Żak Agata 3D, Iszczuk Zuzanna 2D, Wróbel Angelika 2D, Wilk Katarzyna 3B, Biel Angelika  3B, Góralik Magdalena 1D, Szewczyk Natalia 1D, Skóra Sandra  1D, Sraga Natalia  1T, Skóra Daria 1B

Opiekun: Elżbieta Gablankowska


SUKCESY WOJEWÓDZKIE W PŁYWANIU!!!

ZŁOTO DLA MAGDY BAZYL I 5 MIEJSCE SZTAFETY 8x50m. 

Małopolska Licealiada w pływaniu odbyła się 06.02.2015r w Suchej Beskidzkiej. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta, które w sztafecie 8x50m stylem dowolnym uplasowały się na bardzo wysokim 5 miejscu. Płynęły w składzie:

 1. Magdalena Bazyl 2C
 2. Agnieszka Frosztęga 3D
 3. Magdalena Drewnicka 2D
 4. Karolina Wcisło 1D
 5. Martyna Podmokła 1D
 6. Dominika Strzałka 1T
 7. Natalia Starzec 1T
 8. Adrianna Starzec 3T
  oraz Anna Zduń 1C

Drużynę do zawodów przygotowała p. Elżbieta Gablankowska.

Jak zwykle bezkonkurencyjna w pływaniu stylem klasycznym na 50m była Magdalena Bazyl, która zdobyła złoty medal i tytuł Mistrzyni Województwa Małopolskiego. Wszystkim reprezentantkom serdecznie gratulujemy sukcesów!


Dnia 9 I 2015r. odbyła się Powiatowa Licealiada w pływaniu na basenie „Aquarius” w Myślenicach. Reprezentacja naszej szkoły wzięła w nich udział i możemy poszczycić się licznymi osiągnięciami. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy spisali się na medal, niestety nie wszyscy go otrzymali. Jednak składamy gratulacje wszystkim uczestnikom, a poniżej wymieniamy tych najlepszych z najlepszych:

                -Sztafeta pływacka  8x50m dziewcząt w składzie:

 Wilkołek Magdalena, Drewnicka Magdalena, Wcisło Karolina, Strzałka Dominika, Zduń Anna, Frosztęga Agnieszka, Starzec Natalia, Starzec Adrianna

zajęła II miejsce i awansowała do zawodów wojewódzkich.

                -Sztafeta pływacka 8x50m chłopców w składzie:

Ślusarczyk Dawid, Kasprzycki Jakub , Ryś Arkadiusz, Słowik Mikołaj, Woźnica Adam, Bies Mateusz 3A, Proszek Tomasz 1C, Kasprzyk Arkadiusz 3G

 uplasowała się na III miejscu.

 Indywidualnie w pływaniu na dystansie 50 m reprezentanci zajęli miejsca:

                STYL KLASYCZNY:

                I m. Starzec Adrianna 3T

                II m. Starzec Natalia 1T

                I m. Ślusarczyk Dawid 3D

                STYL GRZBIETOWY:

                II m. Wilkołek Magdalena 1C

                III m. Szczecińska Justyna 1D

                III m. Kasprzycki Jakub 2D

                STYL DOWOLNY:

                I m. Wcisło Karolina  1D

                II m.  Forsztęga Agnieszka 3D

                V m. Strzałka Dominika 1T

                V m. Woźnica Adam 2B

                VIII m. Słowik Mikołaj 1D

                STYL MOTYLKOWY

                II m. Drewnicka Magdalena 2D

                III m. Zduń Anna 1C

                I m. Ryś Arkadiusz 1A


Wicemistrzostwo Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

9 grudnia  2014 roku w Zespole Szkół  im A. Średniawskiego odbył się  koszykarski  turniej dziewcząt o mistrzostwo powiatu. Po wyrównanej walce, która przyniosła wiele emocji nasze koszykarki  zdobyły drugie miejsce w powiecie. Zespół dziewcząt występował w następującym składzie:

Gruchacz Patrycja 4H, Kasperek Angelika 3G, Żak Agata 3D, Handzel Justyna 3D, Ciężadlik Julia 3D, Kołodziej Agnieszka 2D, Kowalczyk Weronika 2C, Bazyl Magdalena 2C, Szewczyk Natalia 1D, Luberda Edyta 1D, Woźnica Marzena  1A

  


Powiatowa Licealiada Młodzieży w tenisie stołowym

Dnia 16.12.2014r. w Dobczycach odbyła się powiatowa Licealiada w tenisie stołowym drużynowym, w której wzięła udział reprezentacja z naszej szkoły w składzie: Natalia Pasternak I H i Justyna Kołodziejczyk IV T, Wojciech Zakrzyński II G oraz Arkadiusz Kasprzyk III G pod czujnym okiem Macieja Łętocha.
Drużyna dziewczyn zajęła 2 miejsce, a drużyna chłopców 1 miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na Zawodach Wojewódzkich  w Nowym Targu.
„ Tenis stołowy  jest jak dobra dyskusja.. jeśli jesteś inteligentny i szybki to piłka trafia do przeciwnika.. i tak do czasu kiedy ktoś wytoczy wystarczająco dobry argument ’’


MISTRZYNIE  POWIATU W  HALOWEJ  PIŁCE  NOŻNEJ - Myślenice 15.12.2014.

Krzan Aleksandra 1A

Krzan Katarzyna 1A

Kalinowska Karina 1C

Motyka Natalia 1D

Nowak Maria 1D

Szlósarczyk Anna 1D

Topa Kamila 1D

Bobowska Agnieszka 1G

Góral Marta 1T

Hanusiak Zuzanna 2D

Niżnik Kamila 2D

Gruchacz Patrycja 4H

Kiszka Klaudia 4H

Opiekun: Wojciech GablankowskiCHEERLEADERKI NAJLEPSZE W POWIECIE!

11 grudnia 2014 roku w hali ZS im. A. Średniawskiego odbyły się zawody grup tanecznych w ramach Powiatowej Licealiady. Cheerleaderki naszej szkoły zdecydowanie wygrały międzyszkolną taneczną konfrontację, występując w składzie:

1. Monika Kuboń 3G
2. Dominika Mleczek 3G 
3. Izabela Żądło 3G 
4. Magdalena Gorczyca 2C 
5. Monika Gubała 2C 
6. Eryka Rokosz 2C 
7. Mariola Kępa 1D 
Opiekun grupy: p. Elżbieta Gablankowska

W szeregach zespołu zabrakło kontuzjowanych oraz chorych tancerek.


 


SIATKARKI  NASZEJ  SZKOŁY  MISTRZYNIAMI  POWIATU
SIATKARZE  WICEMISTRZAMI

13 i 18 listopada w Tokarni odbyły się zawody Powiatowej Licealiady w Siatkówce dziewcząt i chłopców.

Nasze wspaniałe siatkarki zdecydowanie wygrały z ZSO Myślenice, ZSTE Myślenice, ZS Dobczyce, ZS Sułkowice wszystkie mecze w stosunku  2 : 0. Drużyna awansowała do szczebla rejonowego.

SKŁAD DRUŻYNY MISTRZYŃ POWIATU: Gablankowska Monika 3D, Muniak Anna 3D, Żak Agata 3D, Iszczuk Zuzanna 2D, Wróbel Angelika 2D, Kurowska Barbara 2D, Wilk Katarzyna 3B, Biel Angelika 3B, Góralik Magdalena 1D, Szewczyk Natalia 1D, Skóra Sandra 1D, Sraga  Natalia 1T.


Reprezentacja chłopców rywalizowała w grupie 4-ro zespołowej z ZS im. Średniawskiego, ZS Lubień, ZS p. Osińskich zwyciężając w 3 meczach. W finale chłopcy ulegli drużynie ZSTE Myślenice i zajęli drugie miejsce.

SKŁAD DRUŻYNY CHŁOPCÓW: Wójtowiec Mariusz 3D, Woźniczka Kamil 3D, Pustelnik Michał 3D, Bies Mateusz 3A, Rapacz Karol 2D, Łabuz Jakub 1D, Skiba Maciej 1D, Stefan Grzegorz 1D, Braś Piotr 1D, Koźlak Bartłomiej 1B, Szafraniec Dawid 1G, Sawicki Mateusz 1G.

Reprezentacje siatkarskie dziewcząt i chłopców przygotowała Elżbieta Gablankowska. „Wszyscy szachiści to artyści” 

Dnia 4.11.2014r. w Myślenicach odbyła się powiatowa licealiada w szachach.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas pierwszych:
Filip Kiszka kl. 1A

Mikołaj Zając kl. 1B

Jakub Zmarzlik kl. 1T

oraz Artur Pustelnik kl. 1A. 

Opiekę nad reprezentacją sprawował nauczyciel wychowania fizycznego Maciej Łętocha.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i życzymy sukcesów w kolejnych turniejach! Smile


MISTRZYNIE POWIATU W BADMINTONIE
Magdalena Góralik (1D) i Magdalena Sułowska (1G) zdobyły I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Badmintonie Drużynowym. Zawody odbyły się 28.10.2014r. Reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w nich po raz pierwszy. Dziewczęta awansowały do etapu wojewódzkiego.

Opiekun zespołu: Elżbieta Gablankowska


 
 

10 MIEJSCE W MAŁOPOLSKIEJ LICEALIADZIE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
8 października 2014 roku w Nowym Targu odbyły się zawody wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt 10 X 1000 m.
Reprezentacja ZSP MSG w składzie : J. Handzel, Z. Ostafin (3 D), A. Król, J. Kudłacz (3 B), K.Niżnik , N. Muta, A. Wróbel, B. Kurowska (2 D), K. Topa, E. Luberda (1 D) oraz K. Tylek (2 T), M. Nowak (1 D) zajęła wysokie 10 miejsce.
W Małopolskiej Licealiadzie startowało 37 drużyn.
Opiekun zespołu: Elżbieta Gablankowska.

 
  

MISTRZYNIE POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
Na Myślenickich Błoniach 25 września 2014 roku odbyła się Powiatowa Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Dziewczęta zdecydowanie zwyciężyły pokonując reprezentacje innych szkół i awansowały do zawodów wojewódzkich. Chłopcy zajęli w tych zawodach 3 miejsce.
Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych MSG wystąpiła w składzie: J. Handzel, M. Gablankowska (3 D), A. Król, J. Kudłacz (3 B), K.Niżnik , N. Muta, A. Wróbel (2 D), K. Topa, E. Luberda, M. Góralik (1 D) oraz K. Tylek (2 T), N. Szewczyk (1 D).
Opiekun drużyny: Elżbieta Gablankowska
 
 

 

 

Uczennica klasy 2C Magdalena Bazyl uzyskała tytuł Wicemistrzyni Polski 17-18 lat podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 17-18 lat, która odbyła się 18-20 lipca 2014r. w Drzonkowie.

W zawodach wzięło udział ok 300 zawodników, zakwalifikowanych przez Polski Związek Pływacki,na podstawie osiągnięcia przez zawodnika ustalonego progu punktowego, dla kobiet było to 600 pkt. FINA. Magda została zakwalifikowana z 732 punktami FINA.

Startując na dystansie 50 m stylem klasycznym Magda uzyskałam czas w eliminacjach 33,68s a w finale 33,28 s. Wynik ten dał jej drugą pozycję i tytuł Wicemistrzyni Polski.


IV MYŚLENICKI FESTIWAL TENISA STOŁWEGO


Dnia 07.09.2014 na hali sportowej w Myślenicach odbył się turniej tenisa stołowego.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Mikołaj Zając IB oraz Wojciech Zakrzyński IIG. W kategorii szkół średnich Wojciech Zakrzyński zdobył III miejsce.
Opiekun: Maciej Łętocha.
Gościem honorowym i gwiazdą festiwalu był Lucjan Błaszczyk, jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników, reprezentant Polski, 12-krotny medalista Mistrzostw Europy Seniorów, 34-krotny Mistrz Polski i 4-krotny Olimpijczyk. Na koniec turnieju odbył się pokazowy mecz, gdzie Lucjan Błaszczyk zaprezentował swoje umiejętności.

 


SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW ZSP MSG 
W MYŚLENICACH W ROKU SZKOLNYM 2013/2014


MAŁOPOLSKA LICEALIADA W INDYWIDUALBYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Dawid Nachman z klasy 3F wicemistrzem Małopolskiej Licealiady w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Zawody rozegrano 29 kwietnia 2014 r. na lotnisku w Nowym Targu.

Dziewiąte punktowane miejsce podczas tych zawodów zdobyła Natalia Ślusarczyk z klasy 3A.  Obydwoje startowali w kategorii klas trzecich i czwartych rocznik 1995 i 1994. 

Opiekun - Elżbieta Gablankowska


POWIATOWA LICEALIADA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Olbrzymim sukcesem uczniów naszej szkoły zakończyła się Powiatowa Licealiada w Indywidualnych Biegach Przełajowych rozegrana na myślenickim Górnym Jazie w dniu 16 kwietnia 2014. 

Bezkonkurencyjne okazały się dziewczęta klas pierwszych - rocznik 1997

osiem pierwszych miejsc premiowanych awansem do zawodów wojewódzkich zajęły uczennice naszej szkoły.

 1. Kurowska Barbara 1D
 2. Niżnik Kamila 1D
 3. Wróbel Angelika 1D
 4. Jasek Justyna 1C
 5. Grochal Adrianna 1TC
 6. Wnęk Sylwia  1C
 7. Leśniak Izabela 1D
 8. Dudek Sylwia


Do zawodów Małopolskiej Licealiady w Indywidualnych Biegach Przełajowych awansowali ponadto następujący uczniowie.

Chłopcy klasy pierwsze - rocznik 1997

1 miejsce - Kasprzycki Jakub 1D

4 miejsce - Dziadek Aleksander 1TC

Dziewczęta klasy drugie - rocznik 1996

1 miejsce - Handzel Justyna 2D

5 miejsce - Gablankowska Monika 2D

Chłopcy klasy drugie - rocznik 1996

3 miejsce - Wójtowicz Marceli 2D

8 miejsce - Wójtowiec Mariusz 2D

Dziewczęta klasy trzecie i czwarte rocznik 1995 i 1994

1 miejsce - Ślusarczyk Natalia 3A

2 miejsce - Jończyk Katarzyna 3F

3 miejsce - Gach Anna 3A

5 miejsce - Luzara Monika 3A


Chłopcy klasy Trzecie i czwarte rocznik 1995 i 1994

1 miejsce - Nachman Dawid 3F

2 miejsce - Książek Grzegorz 3F

4 miejsce - Olszanicki Artur 3F

Opiekun-  Elżbieta GablankowskaXV Turniej Piłki Nożnej Szkół Średnich


W dniu 10.IV.2014r.w Dobczycach odbył się XV Turniej Piłki Nożnej Szkół Średnich, któremu towarzyszył konkurs wiedzy „Życie sportowe Jana Pawła II”. 

W konkursie wiedzy I MIEJSCE zajął uczeń naszej szkoły WOJCIECH PIWOWARCZYK III TC.

Naszą szkołę w turnieju reprezentowała drużyna w składzie:

Jan Majewski 3E
Marcin Mieszczak 3E
Tomasz Kurowski 3E
Mateusz Dąbrowski 3E
Wojciech Wnęk 3E
Tomasz Burdziński 3A
Arkadiusz Górka 3E
Michał Ostafin 3B
Artur Olszanicki 3F
Bartłomiej Łętocha 1B
Mateusz Sabała 1B
Tomasz Sabała 1B
Maciej Murzyn 3D
Wojciech Piwowarski 3TC

Opiekun: Maciej Łętocha.

Małopolska Szkoła Gościnności zajęła II MIEJSCE!

Tomasz Burdziński z klasy 3A wybrany został bramkarzem turnieju. 


5 miejsce siatkarek naszej szkoły w Małopolskiej Licealiadzie

Kolejny sukces w województwie 

Po sukcesie pływaczek w Małopolskiej Licealiadzie (1 miejsce Magdaleny Bazyl w stylu klasycznym i 6 miejscu sztafety pływackiej 8x50m) oraz sztafety biegaczek (4 miejsce) kolejny sukces zanotowały siatkarki. Zajęły 5 miejsce w Małopolskiej Licealiadzie.

W zawodach tych startowały reprezentacje szkół, które jednocześnie są drużynami klubowymi. W zespole naszej szkoły występują tylko 4 siatkarki trenujące wyczynowo w KS "Dalin" Myślenice pozostałe uczennice to amatorki.

Skład reprezentacji siatkarek naszej szkoły:
Karolina Krawczyk 3B
Alicja Burda 3F
Maria Galas 3F
Monika Marek 3F
Wioletta Kotecka 3F 
Katarzyna Jończyk 3F
Anna Muniak 2D
Monika Gablankowska 2D
Agata Żak 2D
Zuzanna Iszczuk 1D
Katarzyna Wilk 2B

Trener drużyny: mgr Elżbieta Gablankowska

 


PIŁKARKI  NOŻNE  NASZEJ  SZKOŁY MISTRZYNIAMI  POWIATU 

3 kwietnia 2014 r. rozegrano Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt. Startowało 5 drużyn z powiatu myślenickiego.

Reprezentacja naszej szkoły zdobyła 1 miejsce wygrywając wszystkie cztery mecze bez straty gola.

Statuetkę dla najlepszej bramkarki turnieju odebrała Klaudia Kiszka.

Klaudia otrzymała to trofeum już trzeci raz z rzędu.

Skład drużyny:
Gruchacz  Patrycja     3TA
Kiszka Klaudia           3TA
Krawczyk Eliza          2D
Wąchała Karolina       2D
Niżnik Kamila                        1D
Hanusiak Zuzanna      1D
Lenart Kamila                        1D
Leśniak Izabela          1D
Gaca Gabriela             1D
Porębska Sylwia         1D      

Opiekun - Wojciech Gablankowski  


V POWIATOWY TURNIEJ STRZELECKI SZKÓŁ ŚREDNICH, MYŚLENICE 29.03.2014

W dniu 29 marca 2014 r. odbył się V Powiatowy Turniej Strzelecki Szkół Średnich o „Puchar Wiosny” w strzelaniu z broni kulowej.
Celem mistrzostw było uczczenie 220 rocznicy Powstania kościuszkowskiego i  70 rocznicy istnienia Ligi Obrony Kraju oraz popularyzacja strzelectwa sportowego i sportów obronnych.

W indywidualnej klasyfikacji uczeń naszej szkoły Marcin Maślanka zajął III miejsce.

Opiekun: Krzysztof Sorocki


MISTRZYNIE REJONU!

W dniu 14 marca 2014 r. w naszej szkole odbyła się Rejonowa Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych – Małopolska Szkoła Gościnności zdecydowanie  pokonała Liceum Ogólnokształcące w Suchej Beskidzkiej 2 : 0 . Siatkarki awansowały do Finału Małopolskiej Licaliady, który odbędzie się 19 marca w Krzeszowicach.

Skład zwycięskiego zespołu : Monika Marek, Wioletta Kotecka, Katarzyna Jończyk, Karolina Krawczyk, Dominika Kochan Angelika Biel, Anna Muniak, Zuzanna Iszczuk, Monika Gablankowska , Agata Żak, Alicja Burda, Maria Galas.

Trener drużyny: mgr Elżbieta Gablankowska


MAŁOPOLSKA LICEALIADA W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM I SZTAFETOWYM,
SUCHA BESKIDZKA 12 MARCA 2014

Złota Magdalena Bazyl!

12 marca w Suchej Beskidzkiej odbyła się Małopolska Licealiada w Pływaniu Indywidualnym i Sztafetowym. Wielki sukces odniosła Magdalena Bazyl ( klasa 1 C), która zwyciężyła w stylu klasycznym na 50 m. Gratulujemy i życzymy sukcesów w Mistrzostwach Polski!

Dużą niespodziankę sprawiła nam reprezentacja dziewcząt, która uplasowała się na punktowanym 6 miejscu w województwiew sztafecie 8 X 50 m stylem dowolnym.

Skład  finalistek: Klaudia Fornalik, Agnieszka Frosztęga, Magdalena Bazyl,  Adrianna Starzec, Paulina Jędrocha, Izabela Gorączko, Justyna Kiszka, Magdalena Drewnicka, Zuzanna Hanusiak.

Opiekunami zespołu były: mgr Elżbieta Gablankowska i mgr Dorota Zachwieja. 


POWIATOWA LICEALIADA W PIŁCE RĘCZNEJ


Sukces reprezentacji dziewcząt w piłce ręcznej.

7 marca 2014 roku w hali sportowej na Zarabiu odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej.
Reprezentacja dziewcząt ZSP MSG wygrała wszystkie mecze, zdobyła tytuł Mistrzyń Powiatu i awans do zawodów rejonowych.

Skład zespołu: Paulina Profic 2TB, Ewelina Koźlak 2TB, Kamila Sroka 1TC, Klaudia Popiołek 2D, Julia Ciężadlik 2D, Katarzyna Jończyk 3F, Patrycja Gruchacz 3TA, Klaudia Kiszka 3TA, Sylwia Porębska 1D, Kamila Tylek 1TB.

Zespół przygotowała do zawodów mgr Elżbieta Gablankowska.


POWIATOWA LICEALIADA W PŁYWANIU, MYŚLENICE 14.01.2014

Sukcesem pływaków naszej szkoły zakończyły się zawody Powiatowej Licealiady w Pływaniu 14 stycznia 2014 r. na basenie w Myślenicach.

DZIEWCZĘTA

Styl dowolny

1 miejsce Agnieszka Frosztęga 2D

Styl klasyczny

1 miejsce Magdalena Bazyl 1C

3 miejsce Starzec Adrianna 2TB


1 miejsce stylem klasycznym Magdalena Bazyl, 3 miejsce stylem klasycznym Adrianna Starzec

Styl grzbietowy

1 miejsce Klaudia Fornalik 3D

 
1 miejsce stylem grzbietowym Klaudia Fornalik

Styl motylkowy

1 miejsce Magdalena Drewnicka 1D

CHŁOPCY

Styl dowolny

3 miejsce  Adam Woźnica 1D

Styl klasyczny

1 miejsce Dawid Ślusarczyk Ślusarczyk 2D

 
1 miejsce stylem klasycznym Dawid Ślusarczyk

Styl grzbietowy

3 miejsce Jakub Kasprzycki 1D 

Sztafeta 8x50m. stylem dowolnym dziewcząt 2 miejsce.

Sztafeta 8x50m. stylem dowolnym chłopców 2 miejsce.

Wyżej wymienieni uczennice i uczniowie oraz zespoły sztafetowe zakwalifikowały się do zawodów Wojewódzkiej Licealiady.

Opiekunowie:
Elżbieta Gablankowska
Dorota Zachwieja


POWIATOWA LICEALIADA MŁODZIEŻY W TENISIE STOŁOWYM

Dnia 17.12.2013 r. w Dobczycach odbyła się powiatowa Licealiada w tenisie stołowym drużynowym, w której wzięła udział reprezentacja z naszej szkoły w składzie: Karolina Wąchała II D i Justyna Kołodziejczyk III TB, Wojciech Zakrzyński I TC oraz Arkadiusz Kasprzyk II TC pod czujnym okiem Macieja Łętocha.

Zarówno chłopcy jak i dziewczęta wywalczyli 1 miejsca w swoich kategoriach. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na Zawodach Rejonowych w Nowym Targu, które odbędą się 01.04.2014 r.


ZWYCIĘSTWO W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W PIŁCE KOSZYKOWEJ

10.12.2013 r. reprezentacja dziewcząt zwyciężyła w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej Dziewcząt pokonując wysoko zespoły: ZSO Myślenice, ZS im. Średniawskiego i ZSTE. Opiekunem zespołu była Elżbieta Gablankowska.
Skład drużyny:
1. Klaudia Popiołek 2D
2. Julia Ciężadlik 2D
3. Agata Żak 2D
4. Justyna Handzel 2D
5. Eliza Krawczyk 2D
6. Katarzyna Jończyk 3F
7. Sylwia Porębska 1D
8. Agnieszka Kołodziej 1D
9. Magdalena Wietrzyk 1D
10. Agnieszka Popiołek 1D
11. Karolina Kobyłecka 1D
12. Kamila Niżnik 1D
13 Sylwia Wójcik 1B

 
 

CHEERLEADERS II W POWIECIE
12.12.2013 r. zespół "Vampires" zajął II miejsce w Powiatowej Licealiadzie Grup Tanecznych Cheerleaders.
Szkołę reprezentowały:
1. Natalia Kozak 3F
2. Karolina Irzyk 3F
3. Wioletta Kotecka 3F
4. Katarzyna Moryc 3F
5. Klaudia Hobot 3F
6. Iwona Szlachetka 3F
7. Justyna Jawor 3A
8. Monika Stręk 3B
9. Renata Piekarz 3B
10. Izabela Żądło 2TC
12. Dominika Mleczek 2TC
13. Kuboń Monika 2TC 
 

SIATKARKI MISTRZYNIAMI POWIATU, A SIATKARZE NA PODIUM

12.11.2013 i 21.11.2013 w Dobczycach odbyły się zawody Powiatowej Licealiady w Piłce Siatkowej.

Reprezentacja w składzie: Karolina Krawczyk (3B), Monika Gablankowska (2D), Agata Żak (2D), Anna Muniak (2D), Zuzanna Iszczuk (1D),  Katarzyna Jończyk (3F), Wioletta Kotecka (3F),  Alicja Burda (3F), Maria Galas (3F), Monika Marek (3F),  Dominika Kochan (3F), Angelika Biel (2B), Katarzyna Wilk (2B) wygrała wszystkie mecze. Dziewczęta zajęły 1 miejsce i awansowały do zawodów rejonowych.

Reprezentacja chłopców wystąpiła  w składzie: Piotr Jasek (3F), Paweł Bubiak (3F), Tomasz Goryl (3F), Mariusz Wójtowiec (2D),  Kamil Woźniczka (2D),  Kamil Krupa (2D), Mateusz Stożek (2D), Michał Pustelnik (2B), Aleksander Dziadek (1TB). Chłopcy przegrali tylko 1 mecz (z ZSTE- 1 miejsce) i zajęli 3 miejsce.

Opiekunem obu zespołów była pani Elżbieta Gablankowska.

 


Zwycięskie Małopolskie Jesienne Biegi Przełajowe

22.10.2013r odbyły się Małopolskie Jesienne Biegi Przełajowe na błoniach krakowskich. Czterech naszych uczniów, którzy zakwalifikowali się na te zawody odniosło wielki sukces zajmując czołowe miejsca. W kategorii dziewcząt klas III szkół ponadgimnazjalnych nie mała sobie równych Natalia Ślusarczyk, a tuż za nią na trzecim miejscu uplasowała się Anna Gach. Dziewczętom również należą się gratulacje za bardzo dobrą taktykę. Wśród chłopców w kategorii klas III szkół ponadgimnazjalnych, niezwyciężonym okazał się Dawid Nachman, który całą trasę przebiegł równym i mocnym tempem. Na gratulacje zasługuje również Adrianna Wołek która na ostatnich metrach stoczyła piękną walkę nie pozwalając odebrać sobie 7 miejsca. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!!

Opiekun: Dorota Zachwieja


Zwycięskie X Powiatowe Biegi Przełajowe

16.10.2013 odbyły się X Powiatowe Biegi Przełajowe im. Tadeusza Stoszka, na których nasi uczniowie zajęli medalowe miejsca. Aura była bardzo niekorzystna. Wszyscy zawodnicy byli zmuszeni do biegania w deszczu, dlatego nasi zwycięzcy zasługują na dodatkowe gratulacje!!!  Oto nasi medaliści, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego. 

Dziewczęta

1. Natalia Ślusarczyk
2. Anna Gach 
3. Adrianna Wołek

Chłopcy

1. Damian Nachman 

Opiekunowie: Jolanta Pitala i Dorota Zachwieja

 


"O krok od brązowego medalu" – 4  MIEJSCE W  MAŁOPOLSKIEJ  LICEALIADZIE

Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych – Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt 10x1000m zajęła 4 miejsce w Finale Małopolskiej Licealiady. Zawody rozegrano w Nowym Targu 09.10.2013.

SKŁAD DRUŻYNY: Jończyk Katarzyna 3F, Galas Maria 3F, Ślusarczyk Natalia 3A, Gach Anna 3A, Handzel Justyna 2D, Ostafin Zuzanna 2D, Żak Agata 2D, Wołek Adrianna 2TB, Król Aneta 2B, Niżnik Kamila 1D.

Opiekun: Elżbieta Gablankowska

Na zdjęciach reprezentacje dziewcząt i chłopców uczestniczące w Małopolskiej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

 


POWIATOWA LICEALIADA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - MYŚLENICE, 24.09.2013

PODWÓJNA  KORONA  W  PRZEŁAJACH DLA  "TYTUSA" 

24 września 2013 rozegrano Powiatową Licealiadę w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Rywalizowano na trasach wokół boisk LKS "Orzeł" Myślenice na dystansach dziewczęta 10x700 m, chłopcy 10x1000 m.

Obie reprezentacje naszej szkoły tryumfowały w tych zawodach odnosząc zdecydowane zwycięstwa.

Sztafeta dziewcząt zdublowała wszystkie pozostałe zespoły (niektóre nawet dwukrotnie) zwyciężając nad sztafetą, która zajęła 2 miejsce prawie kilometr.

Sztafeta chłopców zwyciężyła nad drugim zespołem o ponad dwie minuty (ok. 600m)

Składy zwycięskich sztafet:

DZIEWCZĘTA
Jończyk Katarzyna 3F, Galas Maria 3F, Handzel Justyna 2D, Żak Agata 2D, Ostafin Zuzanna 2D, Król Aneta 2B, Wołek Adrainna 2TB, Gach Anna 3A, Ślusarczyk Natalia 3A, Niznik Kamila 1D.

Opiekun - Elżbieta Gablankowska

CHŁOPCY
Nachman Dawid 3F, Olszanicki Artur 3F, Książek Grzegorz 3F, Baran Marcin 3F, Ślusarczyk Dawid 2D, Wójtowicz Marceli 2D, Wójtowiec Mariusz 2D, Nowak Rafał 2B, Pustelnik Michał 2B, Rokosz Grzegorz 2TC.

Opiekun Wojciech Gablankowski

 


SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW ZSP MSG 
W MYŚLENICACH W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

AMATORSKIE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH - V MIEJSCE

V miejsce siatkarek w Amatorskich Mistrzostwach Małopolski Szkół Ponadgimnazjalnych.

Skład zespołu: Kiszka Justyna, Bugaj Justyna, Wilk Katarzyna, Suder Katarzyna, Galas Maria, Kotecka Wioletta, Kochan Dominika, Marek Monika (kapitan), Burda Alicja, Moryc Katarzyna, Fornalik Klaudia, Różycka Beata.

Trener: Elżbieta Gablankowska.
 
Najlepszą zawodniczką została Monika Marek.
 
GRATULUJEMY!

 


III POWIATOWY TURNIEJ STRZELECKI SZKÓŁ ŚREDNICH Z OKAZJI TYGODNIA LOK, MYŚLENICE 25.05.2013

W kategorii dziewcząt I miejsce i puchar wywalczyła Natalia Piątkowska z klasy 1TA.
W kategorii chłopców IV miejsce zajął 
Marcin Maślanka z klasy 1TC.
W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła wywalczyła IV miejsce.


 


MAŁOPOLSKA LICEALIADA W  INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, NOWY TARG  15.05.2013.

Skład szkolnej reprezentacji stanowili uczniowie, którzy zakwalifikowali się do tych zawodów podczas eliminacji powiatowych:

Handzel Justyna 1D
Żak Agata 2D
Jończyk Katarzyna 2F
Gach Anna 2A
Ślusarczyk Natalia 2A
Nowak Rafał 1B
Ślusarczyk Dawid 1D
Nachman Dawid 2F
Olszanicki Artur 2F  

Wielki sukces osiągnął Dawid Nachman z klasy 2F
zajmując 3 miejsce w biegu na 1500 m.
w grupie wiekowej chłopców - rocznik 1995.

Udanie zaprezentowała się również Justyna Handzel z klasy 1D
plasując się na 10 miejscu w biegu  na 1000 m.
w grupie wiekowej dziewcząt - rocznik 1996.

Opiekun - Wojciech Gablankowski


Dawid Nachman na 3 miejscu podium

Dawid Nachman ze zwycięzcą Szymonem Dębskim


od lewej siedzą Natalia Ślusarczyk, Anna Gach, Katarzyna Jończyk, Justyna Handzel, Agata Żak


Dawid Ślusarczyk nr 63, Rafał Nowak nr 64


Artur Olszanicki nr 51, obok siedzi Dawid Nachman.


POWIATOWA LICEALIADA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, MYŚLENICE 30.04.2013.

WYMIENIENI UCZNIOWIE UZYSKALI AWANS DO ZAWODÓW WOJEWÓDZKICH

DZIEWCZĘTA

Rocznik 1996
2 miejsce - Handzel Justyna 1D
3 miejsce – Król Aneta 1B
7 miejsce – Zak Agata 1D

Rocznik 1995
2 miejsce – Jończyk Katarzyna 2F
4 miejsce – Gach Anna 2A
5 miejsce – Ślusarczyk Natalia 2A

Opiekun - Elżbieta Gablankowska

CHŁOPCY

Rocznik 1996
4 miejsce – Wojtowicz Marceli 1D
5 miejsce – Nowak Rafał 1B
7 miejsce - Ślusarczyk Dawid 1D

Rocznik 1995
1 miejsce – Nachman Dawid 2F
2 miejsce – Olszanicki Artur 2F

Rocznik 1993 – 1994
3 miejsce – Nieckula Damian 3G

Opiekun – Wojciech Gablankowski


 


4 MIEJSCE W MAŁOPOLSKIEJ LICEALIADZIE W PIŁCE SIATKOWEJ, KRZESZOWICE 18.04.2013

Skład: Gablankowska Izabella, Burda Alicja, Jończyk Katarzyna, Galas Maria, Marek Monika, Krawczyk Karolina, Kochan Dominika, Gablankowska Monika, Żak Agata, Muniak Anna, Biel Angelika, Kożuchowska Ewelina, Kiszka Kinga

Trener: Elżbieta Gablankowska

 


MAŁOPOLSKA LICEALIADA W PŁYWANIU, OŚWIĘCIM 11.04.2013.

3 MIEJSCE Frosztęga Agnieszka 1G 50m stylem dowolnym

10 MIEJSCE Fornalik Klaudia 2B 50m stylem grzbietowym

Opiekun – Wojciech Gablankowski


MISTRZYNIE REJONOWEJ LICEALIADY W SIATKÓWCE, MYŚLENICE 15.03.2013

Skład: Gablankowska Izabella, Burda Alicja, Jończyk Katarzyna, Galas Maria, Kotecka Wioletta, Marek Monika, Krawczyk Karolina, Kochan Dominika, Gablankowska Monika, Żak Agata, Muniak Anna, Biel Angelika, Kożuchowska Ewelina
Trener: Elżbieta Gablankowska3 MIEJSCE Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Dziewcząt, Sułkowice 12.02.2013

Skład: Król Anna, Szymska Kinga, Fryc Marta, Gablankowska Izabella, Bajak Natalia, Pająk Joanna, Jończyk Katarzyna, Gruchacz Patrycja, Kiszka Klaudia, Koźlak Ewelina, Profic Paulina, Ciężadlik Julia, Popiołek Klaudia, Kiszka Justyna

Opiekun: Elżbieta Gablankowska

 


WICEMISTRZYNIE REJONOWEJ LICEALIADY W KOSZYKÓWCE, NOWY TARG 08.02 2013.

Skład: Jugowiec Beata, Brzezicka Agnieszka, Bajak Natalia, Fryc Marta, Jończyk Katarzyna, Galas Maria, Marek Monika, Cieżadlik Julia, Krawczyk Eliza, Popiołek Klaudia, Żak Agata, Gruchacz Patrycja

Opiekun: Elżbieta Gablankowska

 


POWIATOWA  LICEALIADA  W  PŁYWANIU, MYŚLENICE  09.01.2013.

1 MIEJSCE – Fornalik Klaudia kl. 2B na 50m stylem grzbietowym

2 MIEJSCE – Frosztęga Agnieszka kl. 1G na 50m stylem dowolnym

3 MIEJSCE – Ślusarczyk Dawid kl. 1G na 50m stylem klasycznym

2 MIEJSCE sztafeta pływacka 8x50m stylem dowolnym

Skład: Sadzik Gabriela, Gablankowska Izabella, Szymska Kinga, Moryc Katarzyna, Fornalik Klaudia, Frosztęga Agnieszka, Gablankowska Monika, Kiszka Justyna                  

Opiekun: Wojciech Gablankowski


ZIMOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ, MYŚLENICE 15.01.2013

15 stycznia reprezentantki naszej szkoły zwyciężyły w zimowym turnieju piłki siatkowej organizowanym przez MOS Myślenice.

Skład zespołu (od lewej): Katarzyna Wilk, Agata Żak, Anna Muniak, Monika Gablankowska, Katarzyna Jończyk, Karolina Krawczyk, Izabella Gablankowska, Ewelina Kożuchowska.

Współorganizatorem turnieju była Elżbieta Gablankowska.


POWIATOWE ZAWODY STRZELECKIE, MYŚLENICE 29.12.2012

29 grudnia 2012 uczniowie naszej szkoły brali udział w Powiatowych Zawodach Strzeleckich o Puchar Starosty.

W kategorii dziewcząt I miejsce i puchar zdobyła Natalia Piątkowska.

W kategorii chłopców Marcin Maślanka zajął IV miejsce.

Uczniowie w składzie: Natalia Piątkowska, Jadwiga Ożóg, Małgorzata Jachimczak, Marcin Maślanka, Tomasz Dyniec, Piotr Woźniak zdobyli III miejsce i Puchar jako drużyna.

Opiekun – Krzysztof Sorocki 


MISTRZOWIE POWIATOWEJ LICEALIADY W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM, MYŚLENICE 18.12.2012

Kategoria dziewcząt:
I. Miejsce: Karolina Wąchała 1D i Justyna Kołodziejczyk 2TB

Kategoria chłopców:
I. Miejsce: Damian Kęsek 2D i Arkadiusz Kasprzyk 1TC


MISTRZYNIE POWIATOWEJ LICEALIADY W ZAWODACH TANECZNYCH GRUP CHEERLEADERS, MYŚLENICE 13.12.2012
 
Skład: Surówka Agata, Irzyk Karolina, Kozak Natalia, Hobot Klaudia, Szlachetka Iwona, Kotecka Wioletta, Jawor Justyna, Piekarz  Renata, Stręk Monika, Żądło Justyna, Żądło Izabela, Mleczek Dominika

Opiekun:Elżbieta Gablankowska

 
 
 
 

MISTRZYNIE POWIATOWEJ LICEALIADY W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT, MYŚLENICE 11.12.2012
 
Skład: Jugowiec Beata, Szymska Kinga, Brzezicka Agnieszka, Bajak Natalia, Fryc Marta, Jończyk Katarzyna, Burda Alicja, Galas Maria, Marek Monika, Cieżadlik Julia, Krawczyk Eliza, Popiołek Klaudia, Gruchacz Patrycja
 
Opiekun: Elżbieta Gablankowska
 

 

VIII OTWARTY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ ZESPOŁÓW CHEERLEADERS, SKAWINA 01.12.2012

7 miejsce - szkolny zespół "VAMPIRES"
 
Skład: Agata Surówka, Natalia Kozak, Karolina Irzyk, Iwona Szlachetka, Maria Galas, Klaudia Hobot, Justyna Jawor, Justyna Żądło, Renata Piekarz, Monika Stręk, Izabela Żądło, Dominika Mleczek

Opiekun – Elżbieta GablankowskaMISTRZYNIE POWIATOWEJ LICEALIADY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT, MYŚLENICE 15.11.2012

Skład: Gablankowska Izabella , Burda Alicja, Jończyk Katarzyna, Galas Maria, Kotecka Wioletta, Marek Monika, Krawczyk Karolina, Różycka Beata, Gablankowska Monika, Kożuchowska Ewelina, Muniak Anna, Biel Angelika

Trener: Elżbieta Gablankowska


2 MIEJSCE W POWIATOWYM TURNIEJU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT, MYŚLENICE 08.11.2012

Skład: Szymska Kinga, Król Anna, Gruchacz Patrycja, Kiszka Klaudia, Krawczyk Eliza, Buksa Justyna, Kowalcze Patrycja

Klaudia Kiszka została wybrana najlepszą bramkarką turnieju.

Opiekun: Wojciech GablankowskiIX POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE IM. TADEUSZA STOŻKA, MYŚLENICE 24.10.2012

1 miejsce - Dawid Nachman 2F
3 miejsce - Artur Olszanicki 2F
 

7 MIEJSCE W MAŁOPOLSKIEJ LICEALIADZIE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, NOWY TARG 05.10.2012

Skład: Jugowiec Beata, Fryc Marta, Jończyk Katarzyna, Kotecka Wioletta, Galas Maria, Gach Anna, Gruchacz Patrycja, Handzel Justyna, Król Aneta, Szlachetka Iwona
 
Rezerwa: Irzyk Karolina, Szymska Kinga
 
Opiekun: Elżbieta Gablankowska
 

2 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, MYŚLENICE 27.09.2012

Skład: Juszczak Grzegorz, Nachman Dawid, Olszanicki Artur, Książek Grzegorz, Nowak Rafał, Machna Szymon, Rokosz Grzegorz, Pustelnik Michał, Ślusarczyk Dawid, Nieckula Damian

Rezerwa: Ostafin Michał, Moskal Patryk, Nykiel Wojciech

Opiekun: Wojciech Gablankowski


MISTRZYNIE POWIATOWEJ LICEALIADY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, MYŚLENICE 27.09.2012
 
Skład: Jugowiec Beata, Fryc Marta, Szymska Kinga, Jończyk Katarzyna, Galas Maria, Skoczylas Katarzyna, Gruchacz Patrycja, Handzel Justyna, Skałka Maria, Król Aneta.
 
Rezerwa: Irzyk Karolina, Szlachetka Iwona
 
Opiekun: Elżbieta Gablankowska
 SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW ZSP MSG
W MYŚLENICACH W ROKU SZKOLNYM 2011/2012MAŁOPOLSKA AMATORSKA LICEALIADA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

6 miejsce w Małopolskiej Amatorskiej Licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt.

Skład: Kiszka Kinga, Szlósarczyk Dominika, Starmach Karolina, Jończyk Katarzyna, Galas Maria, Kotecka Wioletta, Kochan Dominika, Marek Monika, Burda Alicja, Hudzicka Anna, Bugaj Justyna, Różycka Beata

Trener: Elżbieta Gablankowska

 


WOJEWÓDZKA LICEALIADA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH (20.04.2012r.)

Nasza reprezentantka Marzena Miśkowiec z klasy 3G zdobyła WICEMISTRZOSTWO!!!

Opiekun:
Wojciech Gablankowski
Trener:
Dorota Zachwieja


POWIATOWA LICEALIADA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH (14.04.2012r.)

Reprezentanci naszej szkoły spisali się na medale!!!


DZIEWCZĘTA

Rocznik 1995
I miejsce - Jończyk Katarzyna 1F

Rocznik 1994
I miejsce – Jugowiec Beata 2G
II miejsce – Szymska Kinga 2G

Rocznik 1993
I miejsce – Miśkowiec Marzena 3G

CHŁOPCY

Rocznik 1995
I miejsce – Nachman Dawid 1F
II miejsce – Olszanica Artur 1F

Kwalifikacje do etapu wojewódzkiego otrzymali:
Ślusarczyk Natalia 1A
Gach Anna 1A
Hobot Klaudia 1F
Bala Dorota 2D
Dziadkowiec Izabella 2B
Szlachetka Sylwia 3C
Wietrzyk Katarzyna 3G
Zadora Żaneta 3B
Książek Grzegorz 1F
Dawiec Konrad 1TA
Tomazos Vasileios 3G

Opiekunowie:
Dorota Zachwieja, Elżbieta Gablankowska, Wojciech Gablankowski6 MIEJSCE W WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADZIE DZIEWCZĄT W PIŁCE SIATKOWEJ - WIELICZKA (29.03.2012)Skład: Gablankowska Izabella, Król Anna, Bidzińska Kinga, Kiszka Kinga, Krawczyk Karolina, Szlósarczyk Dominika, Jończyk Katarzyna, Bugaj Justyna, Bierówka Bożena, Pitek Karolina, Starmach Karolina

Trener:
 Elżbieta Gablankowska


MISTRZYNIE  REJONOWEJ  LICEALIADY W  PIŁCE  SIATKOWEJ  DZIEWCZĄT (16.03.2012r.)
AWANS  DO  ZAWODÓW  WOJEWÓDZKICH

Skład: Gablankowska Izabella, Król Anna, Bidzińska Kinga, Kiszka Kinga, Krawczyk Karolina, Szlósarczyk Dominika, Jończyk Katarzyna, Marek Monika, Kotecka Wioletta, Kochan Dominika, Galas Maria, Burda Alicja, Bugaj Justyna

Trener:
Elżbieta Gablankowska


MISTRZYNIE  POWIATOWEJ  LICEALIADY W  PIŁCE  RĘCZNEJ DZIEWCZĄT (03.02.2012r.)

Skład: Kozik Agnieszka, Kuchta Aleksandra, Bierówka Bożena, Wietrzyk Katarzyna, Sikora Katarzyna, Bochenek Gabriela, Król Anna, Szymska Kinga, Fryc Marta, Jończyk Katarzyna, Gruchacz Patrycja, Kiszka Klaudia

Opiekun:
Elżbieta Gablankowska


POWIATOWA LICEALIADA W PŁYWANIU DZIEWCZĄT (05.01.2012r.) - 2 MIEJSCE
SZTAFETA 10X50m STYLEM DOWOLNYM

Skład: Joanna Małysz, Gabriela Sadzik, Izabella Gablankowska, Kinga Bajer, Kinga Szymska, Klaudia Stawowy, Aleksandra Paciorek, Oliwia Tałach, Aneta Panuś, Isabella Sidli
Rezerwa: Beata Jugowiec, Paulina Bławut

Opiekun:
Elżbieta Gablankowska


NARCIARSTWO ZJAZDOWE

Maria Mierzyńska 2D
Agnieszka Kaźnica 3B
Damian Surlas 3G

zakwalifikowali  się do etapu wojewódzkiego zawodów z narciarstwa zjazdowego.

Opiekun: mgr Dorota Zachwieja


MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT (3 GRUDNIA 2011r.) – 2  MIEJSCE

Skład: Bierówka Bożena, Szymska Kinga, Król Anna, Jugowiec Beata, Grabek Daria, Galas Maria, Gruchacz Patrycja, Kiszka Klaudia, Czarnik Małgorzata.

Najlepszą bramkarką turnieju została Klaudia Kiszka.

Opiekun:
Wojciech Gablankowski


MISTRZYNIE POWIATOWEJ LICEALIADY W ZAWODACH TANECZNYCH GRUP CHEERLEADERS – 25.11.2011r.

Skład: Mardaus Aleksandra, Piwowarczyk Katarzyna, Sadzik Gabriela, Kowal    Edyta, Mitan Justyna, Surówka Agata, Irzyk Karolina, Kozak Natalia, Galas Maria, Szlachetka Iwona, Jawor Justyna, Kasprzycka Aneta, Piekarz Renata, Żądło Justyna, Kantor Justyna, Wsół Magdalena.

Opiekun:
Elżbieta Gablankowska


MISTRZYNIE POWIATOWEJ LICEALIADY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT – 15.11.2011r.

Skład: Bierówka Bożena, Pitek Karolina, Starmach Karolina, Szlósarczyk Dominika, Bidzińska Kinga, Cichoń Karolina, Gablankowska Izabella, Król Anna, Krawczyk Karolina, Różycka Beata, Hudzika Anna, Jończyk Katarzyna, Kochan Dominika, Marek Monika, Kiszka Kinga.                

Opiekun:
Elżbieta Gablankowska


POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE IM. T. STOŻKA

II miejsce - Dawid Nachman 1F
opiekun: Elżbieta Gablankowska


VII POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE, MYŚLENICE 10.10.2011 

I miejsce - Marzena Miśkowiec 3G
opiekun: Dorota Zachwieja

III miejsce - Beata Jugowiec 2G
opiekun: Elżbieta Gablankowska


6 MIEJSCE W WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADZIE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, NOWY TARG 05.10.2011

Skład: Miśkowiec Marzena, Bierówka Bożena, Wietrzyk Katarzyna, Jugowiec Beata, Fryc Marta, Szymska Kinga, Bala Dorota, Ślizowska Adrianna, Gruchacz Patrycja, Jończyk Katarzyna.
Rezerwa: Hobot Klaudia, Kotecka Wioletta, Szlachetka Iwona.

Opiekun: Elżbieta Gablankowska


MISTRZYNIE POWIATOWEJ LICEALIADY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, MYŚLENICE 27.10.2011

Skład: Miśkowiec Marzena, Bierówka Bożena, Wietrzyk Katarzyna, Jugowiec Beata, Fryc Marta, Szymska Kinga, Hobot Klaudia, Ślizowska Adrianna, Gruchacz Patrycja, Jończyk Katarzyna

Opiekun: Elżbieta Gablankowska


MISTRZOWIE POWIATOWEJ LICEALIADY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, MYŚLENICE 27.09.2011

Skład: Król Ireneusz, Tomazos Wasyleios, Nachman Dawid, Juszczak Grzegorz, Kulka Daniel, Stopa Tomasz, Januszewski Krzysztof, Poradzisz Michał, Mochel Mateusz, Krawiec Robert

Opiekun: Wojciech Gablankowski  


SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW ZSP MSG
W MYŚLENICACH W ROKU SZKOLNYM 2010/2011


POWIATOWA LICEALIADA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, MYŚLENICE 19.04.2011.

DZIEWCZĘTA 1994
 
1 miejsce    Fryc Marta 1G
3 miejsce    Bala Dorota 1D
4 miejsce    Joniec Wioletta 1E
6 miejsce    Batko Aleksandra 1C
7 miejsce    Śmiałek Joanna 1C

DZIEWCZĘTA 1993

1 miejsce    Miśkowiec Marzena 2G
8 miejsce    Ostafin Kamila 2F

DZIEWCZĘTA 1992

4 miejsce    Kułach Agnieszka 3A
5 miejsce    Kicka Paulina 3A
6 miejsce    Brytańczyk Kinga 3G


CHŁOPCY 1994

1 miejsce    Król Ireneusz 1G
3 miejsce    Juszczak Grzegorz 1G

CHŁOPCY 1992

3 miejsce    Pęcek Wojciech 3G

Opiekunowie:
Dorota Zachwieja
Wojciech Gablankowski Zespół cheerleaders  uczestniczył w eliminacjach powiatowych XXIV Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych Talenty
Małopolski 2011
w dniu 26.03.2011 w Dobczycach. Dziewczęta  awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Zawoi kwietniu.
 
Opiekun zespołu „Vampires”: Elżbieta Gablankowska


REPREZENTACJA SIATKAREK  NASZEJ SZKOŁY ODNIOSŁA WIELKI SUKCES ZAJMUJĄC CZWARTE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE! WIELICZKA, 25.03.2011r.

Skład: Mardaus Katarzyna, Szpakiewicz Magdalena, Węgrzyn Karolina, Szlósarczyk Dominika, Pitek Karolina, Starmach Karolina, Brzezicka
Justyna, Brzezicka Agnieszka, Bidzińska Kinga, Cichoń Karolina, Gablankowska Izabella, Król Anna.

Trener: Elżbieta GablankowskaCHEERLEADERKI TRZECIE W VII OTWARTYM TURNIEJU ZESPOŁÓW CHEERLEADERS O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY SKAWINA O ZASIĘGU PONADWOJEWÓDZKIM! SKAWINA, 19.03.2011r.

Skład: Bułdys Julita, Cholewa Monika, Suder Marzena, Szwajca Magdalena, Węgrzyn Karolina, Brożek Sylwia, Dąbrosz Sara, Durlatka Joanna, Sadzik Magdalena, Mardaus Aleksandra, Piwowarczyk Katarzyna, Sadzik Gabriela, Łaciak Sylwia, Mitan Justyna, Surówka Agata, Burtan Barbara.

Opiekun: Elżbieta GablankowskaMISTRZYNIE REJONU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT, MYŚLENICE 16.03.2011r.

Skład: Mardaus Katarzyna, Szpakiewicz Magdalena, Węgrzyn Karolina, Szlósarczyk Dominika, Pitek Karolina, Starmach Karolina, Brzezicka
Justyna, Brzezicka Agnieszka, Bidzińska Kinga, Cichoń Karolina, Gablankowska Izabella, Król Anna.

Trener: Elżbieta Gablankowska


TRZECIE MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT. 15.02.2011r.

Skład: Maradaus Katarzyna, Judasz Izabela, Kozik Agnieszka, Kuchta Aleksandra, Bierówka Bożena, Bochenek Gabriela, Oliwa Natalia, Rozum Krystyna, Król Anna, Płachta Małgorzata, Pająk Joanna

Opiekun:
Elżbieta Gablankwska


KOSZYKARKI TRZECIE W REJONIE! NOWY TARG, 11.01.2011r.

Skład: Szpakiewicz Magdalena, Mardaus Katarzyna, Miśkowiec Marzena, Kozik Agnieszka, Kuchta Aleksandra, Starmach Karolina, Bierówka Bożena, Burkat Klaudia, Gablankowska Izabella, Jugowiec Beata, Fryc Marta, Bidzińska Kinga, Cichoń Karolina.

Opiekun: Elżbieta Gablankowska


TRZECIE MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW, MYŚLENICE 16.12.2010r.

Skład: Bogacz Filip, Bieszczad Ireneusz, Pitala Konrad, Satkowski Tomasz, Oskwarek Grzegorz, Knapczyk Dominik, Mazur Marcin, Tokarz Andrzej, Dyląg Szymon, Kiszka Dominik, Satkowski Marcin.

Opiekun: Wojciech Gablankowski


MISTRZYNIE POWIATOWEJ LICEALIADY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT, MYŚLENICE 18.11.2010r.

Awans do zawodów rejonowych

Skład: Szlósarczyk Dominika, Mardaus Katarzyna, Węgrzyn Karolina, Szpakiewicz Magdalena, Bierówka Bożena, Brzezicka Justyna, Pitek Karolina, Słonina Aleksandra, Starmach Karolina, Bidzińska Kinga, Cichoń Karolina, Gablankowska Izabella, Brzezicka Agnieszka, Bajak Natalia, Leśniak Aleksandra.

Trener: Elżbieta Gablankowska


Najlepszą zawodniczką turnieju została Karolina Węgrzyn.


MISTRZYNIE POWIATOWEJ LICEALIADY W ZAWODACH TANECZNYCH GRUP CHEERLEADERS, MYŚLENICE 10.11.2010r.

 

Skład: Suder Marzena, Węgrzyn Karolina, Szwajca Magdalena, Cholewa Monika, Bułdys Julita, Brożek Sylwia, Dąbrosz Sara, Durlatka Joanna, Sadzik Magdalena, Mardaus Aleksandra, Piwowarczyk Katarzyna, Łaciak Sylwia, Sadzik Gabriela, Mitan Justyna, Surówka Agata, Burtan Barbara.

Opiekun: Elżbieta Gablankowska

 


1 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW, MYŚLENICE 12.10.2010r.

Skład: Konrad Dziadek 3G, Michał Poradzisz 1A

Opiekun: Dorota Zachwieja


2 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT, MYŚLENICE 12.10.2010r.

Skład: Ilona Chechelska 3B, Anna Król 1G

Opiekun: Dorota Zachwieja


5 MIEJSCE W MAŁOPOLSCE

WOJEWÓDZKA LICEALIADA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, NOWY TARG 11.10.2010r.

Skład: Kicka Paulina, Sarna Elżbieta, Mardaus Katarzyna, Surma Marcelina, Bierówka Bożena, Miśkowiec Marzena, Fryc Marta, Jugowiec Beata, Joniec Wioletta, Pieron Justyna.
Rezerwa: Bala Dorota, Słonina Aleksandra.

Opiekun: Elżbieta GablankowskaMISTRZYNIE POWIATOWEJ LICEALIADY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT, MYŚLENICE 21.09.2010r.
 
Skład: Brytańczyk Kinga, Sarna Elżbieta, Mardaus Katarzyna, Michalewska Katarzyna, Bierówka Bożena, Miśkowiec Marzena, Fryc Marta, Jugowiec Beata, Joniec Wioletta, Pieron Justyna.
Rezerwa: Bala Dorota, Serafin Anna, Muniak Agnieszka.
 
Opiekun: Elżbieta Gablankowska

2 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW, MYŚLENICE 21.09.2010r.

Skład: Pajka Grzegorz, Dziadek Konrad, Pęcek Wojciech, Durek Piotr, Januszewski Krzysztof, Basista Kamil, Surlas Damian, Podoba Kamil, Juszczak Grzegorz, Król Ireneusz.
Rezerwa: Michalik Tomasz, Różycki Filip, Tomazos Wasyleios, Wróbel Dariusz, Kula Łukasz.

Opiekun: Wojciech Gablankowski

 


SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW ZSP MODiDZ
W MYŚLENICACH W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

ZŁOTE MEDALISTKI MAŁOPOLSKIEJ LICEALIADY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT!!!

1 MIEJSCE W WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADZIE W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT, MYŚLENICE 24.03.2010r.

Skład:
Prośniak Katarzyna, Janiczak Aleksandra, Filipek Monika, Lenart Katarzyna, Mardaus Katarzyna, Szpakiewicz Magdalena, Szlósarczyk Karolina, Szlósarczyk Dominika, Nosal Aneta, Panuś Alicja, Bierówka Bożena, Słonina Aleksandra    


Trener:
Elżbieta Gablankowska


 

1 MIEJSCE W REJONOWEJ LICEALIADZIE W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT, MYŚLENICE 10.03.2010r.

Skład: Prośniak Katarzyna, Janiczak Aleksandra, Filipek Monika, Lenart Katarzyna, Mardaus Katarzyna, Szpakiewicz Magdalena, Szlósarczyk Karolina, Szlósarczyk Dominika, Nosal Aneta, Panuś Alicja, Bierówka Bożena, Słonina Aleksandra    

Opiekun:
Elżbieta Gablankowska


WOJEWÓDZKA LICEALIADA W PŁYWANIU, NOWY SĄCZ 05.03.2010r.

4 MIEJSCE – Tomasik Mateusz – 50m styl dowolny


2 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT, SUŁKOWICE 02.03.2010r.

Skład:
Sroka Sylwia, Kozik Monika, Profic Paulina, Moskal Żaneta, Prośniak Katarzyna, Lenart Katarzyna, Maradaus Katarzyna, Judasz Izabela, Kozik Agnieszka, Kuchta Aleksandra, Bierówka Bożena, Bochenek Gabriela, Oliwa Natalia


Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Sylwia Sroka z 3B

Opiekun:
Elżbieta GablankowskaVI MEMORIAŁ KAZIMIERZA BUBULI

KRZYSZTOF JANUSZEWSKI- 2 MIEJSCE W BIEGU NARCIARSKIM TECHNIKĄ KLASYCZNĄ NA DYSTANSIE 5000 METRÓW
WIŚNIOWA 18.02.2010r.


POWIATOWA LICEALIADA W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM, RABKA  MACIEJOWA 10.02.2010r.

DZIEWCZĘTA:

1 MIEJSCE – Patrycja Przepiórka 1B
6 MIEJSCE – Karolina Mastalska 3G
7 MIEJSCE – Joanna Panuś 2E

CHŁOPCY:
7 MIEJSCE – Krzysztof Szafraniec 2E


2 MIEJSCE W REJONOWEJ LICEALIADZIE W  KOSZYKÓWCE  DZIEWCZĄT, NOWY TARG 04.02.2010r.

Skład: Lenart Katarzyna, Prośniak Katarzyna,  Janiczak Aleksandra, Filipek Monika, Szpakiewicz Magdalena, Mardaus Katarzyna, Nosal Aneta, Panuś Alicja, Bierówka Bożena, Szlósarczyk Dominika, Miśkowiec Marzena, Szlósarczyk Karolina.

Opiekun:
Elżbieta Gablankowska


POWIATOWA LICEALIADA W PŁYWANIU, MYŚLENICE 12.01.2010r.

2 MIEJSCE SZTAFETA 10x50m DZIEWCZĄT

Agnieszka Baran 2B – 3 miejsce na 50m stylem klasycznym
Opryszek Mateusz 2B – 3 miejsce na 50m stylem dowolnym

Tomasik Mateusz 3G – 1 miejsce na 50m stylem dowolnym.

Opiekunowie:
Elżbieta Gablankowska, Wojciech GablankowskiPATRYK WINCENCIAK - 3 MIEJSCE W XXIX MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU O "ZŁOTĄ RĘKAWICĘ WISŁY"
KRAKÓW 12.12.2009r.


3 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW
LUBIEŃ 10.12.2009r.


Skład reprezentacji: Michał Burtan, Robert Rapacz, Krzysztof Tajs, Łukasz Firek, Dominik Sorocki, Konrad Pitala, Kuba Madej, Filip Bogacz

Opiekun: Janusz Łętocha1 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
LUBIEŃ 08.12.2009r.


Skład reprezentacji: Lenart Katarzyna, Prośniak Katarzyna, Janiczak Aleksandra, Filipek Monika, Szpakiewicz Magdalena, Mardaus Katarzyna, Węgrzyn Karolina, Nosal Aneta, Panuś Alicja, Bierówka Bożena, Szlósarczyk Dominika.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Katarzyna Lenart z klasy 3G

Opiekun: Elżbieta Gablankowska


1 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
MYŚLENICE 26.11.2009r.

Skład reprezentacji: Janiczak Aleksandra, Lenart Katarzyna, Prośniak Katarzyna, Szlósarczyk Karolina, Mardaus Katarzyna, Węgrzyn Karolina, Osińska Klaudia, Kozubińska Ewelina, Szpakiewicz Magdalena, Nosal Aneta, Panuś Alicja, Panuś Joanna, Szlósarczyk Dominika, Bierówka Bożena, Słonina Aleksandra

Najlepszą zawodniczką Licealiady została Katarzyna Prośniak z 3G

Opiekun: Elżbieta Gablankowska2 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE GRUP TANECZNYCH CHEERLEADERS
MYŚLENICE 19.11.2009r.

Skład reprezentacji: Hyla Joanna, Kozak Kamila, Bałdys Julita, Suder Marzena, Węgrzyn Kamila, Panuś Joanna, Urbanik Klaudia, Gubała Natalia, Dąbrosz Sara, Sadzik Magdalena, Mardaus Aleksandra

Opiekun: Elżbieta Gablankowska


3 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW MYŚLENICE 17.11.2009r.

Skład reprezentacji: Różycki Filip, Dziadek Konrad, Bajak Tomasz, Pęcek Wojciech, Pajka Grzegorz, Firek Łukasz, Kmiecik Łukasz, Tajs Krzysztof, Wójcik Jarosław, Świder Piotr, Stożek Łukasz, Kasperczyk Paweł, Marszałek Michał

Opiekun: Elżbieta Gablankowska


3 MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ MŁODZIEŻY WĘGRY-BEKESCSABA 04-06.11.2009r.

Opiekun:
Maciej Łętocha, Janusz Łętocha

 


1 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW MYŚLENICE 05.11.2009r.

Skład: Dziadek Konrad 2G, Sadzik Dominik 1G

Opiekun:
Dorota Zachwieja

 


3 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT MYŚLENICE 05.11.2009r.

Skład: Siwecka Marcelina 2F, Wojtasik Paulina 3D

Opiekun:
Dorota Zachwieja


1 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT MYŚLENICE 29.09.2009r.

Skład : Lenart Katarzyna, Moskal Żaneta,  Mardaus Katarzyna, Pustelnik Bogusława, Sarna Elżbieta, Miśkowiec Marzena,  Bierówka Bożena, Starmach Karolina, Wielocha Sabina, Mirochna Magdalena, Leśniak Zuzanna, Kopta Aneta.

Opiekun: Elżbieta Gablankowska
Jak co roku Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Nawara wręczył statuetkę "Małopolski Laur Sportu" 46 młodym sportowcom oraz ich trenerom, którzy w minionym roku odnieśli znaczące sukcesy w sporcie młodzieżowym.

Wśród laureatów znalazł się Mikołaj Włodarczyk
mieszkaniec Zawady (gmina Myślenice) uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych MODiDZ w Myślenicach w klasie sportowej. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” w Krakowie.


Oprócz Mikołaja upominki odebrali również małopolscy olimpijczycy z Pekinu, wśród nich srebrny medalista w drużynowym turnieju szpady Radosław Zawrotniak i jedna z najlepszych tenisistek świata Agnieszka Radwańska – informują rodzice Mikołaja.
Mikołaj, to zawodnik, którego karierę sportową wspiera samorząd Miasta i Gminy Myślenice.

Mikołaj Włodarczyk reprezentował Polskę w roku 2008 podczas Mistrzostw Świata w Asarnie zajmując w klasie C1 dziesiątą pozycję w klasie D1 piąte miejsce. Podczas prestiżowego wieloetapowego wyścigu Alpirace 2008 zajął trzecie miejsce w klasie C1 i pierwsze miejsce w klasie D 1.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat Mikołaja i jego pasji, który zamieszczony został w dziale Aktualności. Aby przejść do artykułu kliknij TUTAJ

 


SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW ZSzP MODiDZ W MYŚLENICACH W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

1 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT MYŚLENICE 30.09.2008r.

Skład: Jaśkowiec Anna, Kucała Sabina, Drabina Iwona, Suder Karolina, Lenart Katarzyna, Moskal Żaneta, Kozioł Klaudia, Mardaus Katarzyna, Czerwińska Paulina, Bednarz Beata.

Opiekun: Elżbieta Gablankowska

2 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW MYŚLENICE 30.09.2008r.

Skład: Pająkowski Paweł, Hajdas Jakub, Morus Mateusz, Tomasik Mateusz, Michalak Dominik, Górni Jan, Dziadek Konrad, Bałucki Emil, Różycki Filip, Kozak Marcin.   
           
Opiekun:
Wojciech Gablankowski

DŁUGODYSTANSOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW W WIOŚLARSTWIE WARSZAWA  05.10.2008r.

WICEMISTRZOSTWO POLSKI w kategorii czwórek podwójnych zdobyła uczennica naszej szkoły Wilk Ewelina reprezentując barwy K.S. AZS–AWF Kraków.

Skład osady: Wilk Ewelina, Jazgar Jolanta, Springwald Maria, Leśniak Katarzyna.
            
Pierwszym trenerem Eweliny Wilk - do VI 2008r. był Wojciech Gablankowski nauczyciel ZSzP MODiDZ.

2 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W ZAWODACH TANECZNYCH GRUP CHEERLEADERS 07.11.2008r.

Skład: Burtan Beata, Szuba Agnieszka, Mika Katarzyna, Śliwa Monika, Róg Aleksandra, Kozioł Klaudia, Wielgus Kamila, Urbanik Klaudia, Panuś Joanna, Suder Marzena, Węgrzyn Karolina.
   
Opiekun: Elżbieta Gablankowska

1 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT 20.11.2008r.

Skład: Wilk Ewelina, Świerczyńska Marta, Kopp Katarzyna, Kołodziejczyk Diana, Ciesielka Natalia, Ciapała Patrycja, Szlósarczyk Karolina, Janiczak Aleksandra, Filipek Monika, Prośniak Katarzyna, Lenart Katarzyna, Wróbel Magdalena, Kozioł Kinga, Mardaus Katarzyna, Szpakiewicz Magdalena.
   
Opiekun: Elżbieta Gablankowska

5 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W ZAWODACH GRUP TANECZNYCH „CHEERLEADERS” LICEALIADA 2008/2009 KRAKÓW 10.12.2008r.

Skład: Burtan Beata, Szuba Agnieszka, Mika Katarzyna, Śliwa Monika, Róg Aleksandra, Kozioł Klaudia, Wielgus Kamila, Urbanik Klaudia, Panuś Joanna, Suder Marzena, Węgrzyn Karolina, Hyla Joanna.
   
Opiekun: Elżbieta Gablankowska

1 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT LUBIEŃ  06.01.2009r.

Skład: Kozioł Kinga, Ciapała Patrycja, Kopp Katarzyna, Świerczyńska Marta, Wilk Ewelina, Lenart Katarzyna, Prośniak Katarzyna, Filipek Monika, Janiczak Aleksandra, Bednarz Beata, Szpakiewicz Magdalena, Mardaus Katarzyna.

Opiekunowie:
Elżbieta Gablankowska, Wojciech Gablankowski

2 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW LUBIEŃ  08.01.2009r.

Skład: Madej Artur, Spyrka Rafał, Osiński Dariusz, Firek Łukasz, Ulman Bogdan, Burtan Michał, Franczyk Piotr, Rapacz Robert, Sorocki Dominik,     
   
Opiekun: Wojciech Gablankowski

POWIATOWA LICEALIADA W PŁYWANIU MYŚLENICE 13.01.2009r.

DO ZAWODÓW WOJEWÓDZKICH AWANSOWALI NASTĘPUJĄCY UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH MODiDZ W  MYŚLENICACH

50m stylem grzbietowym dziewcząt
4 miejsce - Osińska Klaudia

50m stylem dowolnym dziewcząt
4 miejsce – Kozubińska Ewelina

50m stylem klasycznym dziewcząt
3 miejsce - Kozioł Kinga
4 miejsce – Ciesielka Natalia

50m stylem grzbietowym chłopców
4 miejsce – Listkiewicz Wojciech

50m stylem klasycznym chłopców
4 miejsce - Dziadek Konrad

50m stylem dowolnym chłopców
1 miejsce – Tomasik Mateusz
3 miejsce – Opryszek Mateusz
4 miejsce – Chęciński Karol

SZTAFETA 10x50m DZIEWCZĄT 2 MIEJSCE

Skład: Wilk Ewelina, Burtan Beata, Ciesielka Natalia, Kozioł Kinga, Suder Karolina, Kołodziejczyk Diana, Kozubińska Ewelina, Szpakiewicz Magdalena, Osińska Klaudia, Baran Agnieszka.

SZTAFETA 10x50m CHŁOPCÓW 2 MIEJSCE

Skład: Worwa Piotr, Chęciński Karol, Kołodziejczyk Michał, Sorocki Dominik, Tomasik Mateusz, Liszkiewicz Wojciech, Ulman Bogdan, Dziadek Konrad, Michalik Tomasz, Opryszek Mateusz.

Opiekunowie: Elżbieta Gablankowska, Wojciech Gablankowski   

POWIATOWA LICEALIADA W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM RABKA 15.01.2009r.

3 miejsce – Raba Dariusz

Opiekun: Janusz Łętocha

2 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT SUŁKOWICE 20.01.2009r.

Skład: Sroka Sylwia, Kozik Monika, Profic Paulina, Moskal Żaneta, Lenart Katarzyna, Wilk Ewelina, Kopp Katarzyna, Kołodziejczyk Diana, Szpakiewicz Magdalena, Judasz Izabela, Mardaus Katarzyna, Rozum Krystyna.   

Opiekun: Elżbieta Gablankowska

2 MIEJSCE W REJONOWEJ LICEALIADZIE W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT 04.02.2009r.

Skład: Patrycja Ciapała, Katarzyna Lenart, Kinga Kozioł, Diana Kołodziejczyk, Magdalena Szpakiewicz, Katarzyna Mardaus, Katarzyna Prośniak, Marta Świerczyńska, Ewelina Wilk, Katarzyna Kopp, Karolina Szlósarczyk.

Opiekunowie: Elżbieta Gablankowska, Wojciech Gablankowski

1 MIEJSCE W REJONOWEJ LICEALIADZIE W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT 09.03.2009r.

Skład: Marta Świerczyńska, Katarzyna Kopp, Patrycja Ciapała, Monika Filipek, Katarzyna Prośniak, Aleksandra Janiczak, Katarzyna Lenart (libero) oraz Natalia Ciesielka, Kinga Kozioł, Katarzyna Mardaus, Magdalena Szpakiewicz, Diana Kołodziejczyk, Ewelina Wilk, Karolina Szlósarczyk.
   
Opiekun: Elżbieta Gablankowska

3 MIEJSCE W WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADZIE W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT PROSZOWICE  17.03.2009r.

Skład: Marta Świerczyńska, Katarzyna Kopp, Patrycja Ciapała, Monika Filipek, Katarzyna Prośniak, Aleksandra Janiczak, Katarzyna Lenart (libero) oraz Natalia Ciesielka, Kinga Kozioł, Katarzyna Mardaus, Magdalena Szpakiewicz, Diana Kołodziejczyk, Ewelina Wilk, Karolina Szlósarczyk.
   
Opiekun: Elżbieta Gablankowska

POWIATOWA LICEALIADA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH MYŚLENICE 21.04.2009r.

Do zawodów wojewódzkich awansowali następujący uczniowie:

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1990
3 miejsce – Jaśkowiec Anna 3S   
4 miejsce – Lenart Katarzyna 2G    
6 miejsce – Czerwińska Paulina 3Ls

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1991
2 miejsce – Wielocha Sabina 2D   
3 miejsce – Moskal Żaneta 2G   
4 miejsce – Mirochna Magdalena 2E   
6 miejsce – Kopta Aneta 2E   
7 miejsce – Leśniak Zuzanna 2A   
8 miejsce – Kozioł Klaudia 2G   

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1992
5 miejsce – Brożek Sylwia 1A
6 miejsce – Sarna Elżbieta 1G

CHŁOPCY ROCZNIK 1990
1 miejsce – Pająkowski Paweł 3Ls
6 miejsce - Hajdas Jakub 3Ls
8 miejsce – Przęczek Szmon 3Lm

CHŁOPCY ROCZNIK 1991
1 miejsce – Zawadzki Sebastian 2G       
2 miejsce – Płachta Michał 2G   
3 miejsce – Moskała Sylwester 2E   
4 miejsce – Stożek Łukasz 2E   
8 miejsce – Bujak Marcin 2D    

CHŁOPCY  ROCZNIK  1992
3 miejsce – Bałucki Emil 1D
7 miejsce – Pajka Grzegorz 1G
8 miejsce – Różycki Filip 1D

Opiekunowie: Elżbieta Gablankowska, Wojciech Gablankowski
 


SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW ZSzP MODiDZ W MYŚLENICACH W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

1 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT MYŚLENICE 20.09.2007r.

Skład: Jaśkowiec Anna, Lenart Katarzyna, Drabina Iwona, Czerwińska Paulina, Litwa Katarzyna, Gaca Anna, Rapacz Beata, Moskal Żaneta, Konik Sylwia, Bednarz Beata.
   
Opiekun: Elżbieta Gablankowska

1 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W ZAWODACH GRUP TANECZNYCH CHEERLEADERS MYŚLENICE 08.11.2007r.

Skład: Burtan Beata, Marszalik Anna, Szuba Agnieszka, Mika Katarzyna, Pasiowiec Ewelina, Śliwa Monika, Róg Aleksandra, Hyla Joanna, Kolegowicz Aleksandra, Wilkołek Dagmara.   
   
Opiekun: Elżbieta Gablankowska

2 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT MYŚLENICE 13 i 15.11.2007r.

Skład: Szlósarczyk Karolina, Rapacz Beata, Janiczak Aleksandra, Filipek Monika, Wilk Ewelina, Świerczyńska Marta, Kopp Katarzyna, Kołodziejczyk Diana, Ciesielka Natalia, Ślusarczyk Aneta, Hobot Justyna, Łętocha Anna.   

Opiekun: Elżbieta Gablankowska

2 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW MYŚLENICE 20 i 22.11.2007r.

Skład: Cygal Wojciech, Leśniak Piotr, Rapacz Marcin, Swachta Marek, Stanula Arkadiusz, Leśniak Michał, Masełko Mateusz, Pachacz Grzegorz, Madej Artur, Firek Łukasz, Wójcik Jarosław, Wilk Mateusz.
   
Opiekun: Elżbieta Gablankowska

1 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT LUBIEŃ  11.12.2007r.

Skład: Kotecka Katarzyna, Kania Karolina, Ślusarczyk Aneta, Kozioł Kinga, Lenart Katarzyna, Ciapała Patrycja, Kopp Katarzyna, Wieczorek Ewa, Prośniak Katarzyna, Filipek Monika, Janiczak Aleksandra, Rapacz Beata, Kozioł Klaudia,       
   
Opiekun: Elżbieta Gablankowska

1 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW LUBIEŃ  13.12.2007r.

Skład: Stanula Arkadiusz, Cygal Wojciech, Rapacz Marcin, Leśniak Piotr, Ostafin Szymon, Swachta Marek, Mistarz Mateusz, Bargiel Michał, Banowski Mateusz, Madej Artur, Osiński Dariusz, Firek Łukasz.   

Opiekun: Wojciech Gablankowski

POWIATOWA LICEALIADA W PŁYWANIU MYŚLENICE 04.01.2008r.

2 MIEJSCE SZTAFETA 10x50m DZIEWCZĄT

Skład: Gaca Anna, Kaleta Anna, Godula Kinga, Czerwińska Paulina, Suder Karolina, Kopp Katarzyna, Wilk Ewelina, Mastalska Karolina, Twardosz Justyna, Hyla Joanna,
                               
Opiekun: Elżbieta Gablankowska

2 MIEJSCE SZTAFETA 10x50m CHŁOPCÓW

Skład: Chęciński Karol, Jania Patryk, Kołodziejczyk Michał, Sorocki Dominik, Tomasik Mateusz, Pająkowski Paweł, Gromada Tomasz, Hajdas Jakub, Worwa Piotr, Ludwikowski Damian.   

INDYWIDUALNIE CHŁOPCY

1 MIEJSCE – Styl dowolny 50m – Tomasik Mateusz  
1 MIEJSCE – Styl klasyczny 50m – Ludwikowski Damian

Opiekun: Wojciech Gablankowski

2 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT SUŁKOWICE 12.02.2008r.

Skład: Sroka Sylwia, Kozik Monika, Profic Paulina, Moskal Żaneta, Bednarz Beata, Wilk Gabriela, Prośniak Katarzyna, Nędza Katarzyna, Lenart Katarzyna, Litwa Katarzyna.   

Opiekun:
Elżbieta Gablankowska

3 MIEJSCE W REJONOWEJ LICEALIADZIE W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT NOWY TARG 19.02.2008r.

Skład: Kozioł Kinga, Lenart Katarzyna, Ciapała Patrycja, Kopp Katarzyna, Wilk Ewelina, Świerczyńska Marta, Prośniak Katarzyna, Szlósarczyk Karolina, Kotecka Katarzyna, Ślusarczyk Aneta.   

Opiekun: Elżbieta Gablankowska

1 MIEJSCE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW SUŁKOWICE  28.02.2008r.

Skład: Cygal Wojciech, Kaczor Filip, Leśniak Piotr, Rapacz Marcin, Swachta Marek, Kupiec Michał, Wojnarowski Michał, Mistarz Mateusz, Banowski Mateusz, Węgrzyn Maksymilian, Stanula Arkadiusz, Firek Łukasz, Bargiel Michał.   

Opiekun: Wojciech Gablankowski

POWIATOWA LICEALIADA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH MYŚLENICE 18.04.2008r.

1 Miejsce - Lenart Katarzyna   
2 Miejsce - Rapacz Beata   
3 Miejsce - Czerwińska Paulina    
5 Miejsce - Jaśkowiec Anna   
6 Miejsce - Moskal Żaneta   
8 Miejsce - Ciapała Patrycja   
9 Miejsce - Bednarz Beata   

Opiekun: Elżbieta Gablankowska

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW W WIOŚLARSTWIE POZNAŃ 1–3 SIERPNIA 2008r.

6 miejsce w konkurencji dwójek podwójnych zdobyły uczennice naszej szkoły: Wilk Ewelina i Ciapała Patrycja reprezentując barwy K.S. AZS–AWF Kraków.
       
Opiekun: Wojciech Gablankowski

"DWADZIEŚCIA DWA DO ZERA"

Takim rezultatem zakończyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt.

Zawody odbyły się 14.12.2016. w Myślenickiej hali ZS im. Średniawskiego.

Rywalizowały cztery zespoły: ZSTE Myślenice, I LO Myślenice, ZS im. Średniawskiego i

ZSP MSG Myślenice.

W trzech rozegranych meczach nasze reprezentantki zdobyły 22 bramki nie tracąc ani jednej,

zapewniając sobie zwycięstwo w tym turnieju.

Skład Drużyny:

Bramkarki

Motyka Natalia 3D

Kania Paulina 1C

Obrona

Szlósarczyk Anna 3D

Nowak Maria 3D

Bobowska Agnieszka 3G

Atak

Góral Marta 3T

Topa Kamila 3D

Dziadkowiec Maria 2B

Kalinowska Karina 3C

Opiekun zespołu - Wojciech Gablankowski

zsp.edu.pl