MAŁOPOLSKI OŚRODEK DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W MYŚLENICACH

JEST PUBLICZNĄ PLACÓWKĄ DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO

POSIADAMY AKREDYTACJĘ KURATORIUM OŚWIATY W KRAKOWIE

WYDAJEMY ZAŚWIADCZENIA MEN

Małopolski Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego jest publiczną placówką kształcenia ustawicznego, powołaną i prowadzoną przez Województwo Małopolskie. Ośrodek jest integralną częścią Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  - Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach na Zarabiu (zlokalizowany naprzeciwko bazy treningowej Klubu Piłkarskiego Wisły Kraków). Wykorzystujemy bazę dydaktyczną szkoły oraz zmodernizowany Internat z kuchnią i stołówką.

Ośrodek oferuje studia podyplomowe, kursy kwalifikacyjne, kursy doskonalące oraz szkolenia (w tym wyjazdowe), seminaria i warsztaty. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą Ośrodka i zapraszamy do współpracy każdego, kto chce uzyskać nowe kwalifikacje, umiejętności oraz wiedzę. Jeśli nie znajdziecie u nas propozycji dla siebie, czekamy na sugestie. Na zlecenie naszych klientów indywidualnych i grupowych podejmujemy się organizacji kształcenia w zaproponowanych profilach. Szczególną uwagę przywiązujemy do lokalnego rynku pracy oraz potencjalnych pracodawców, dlatego stale monitorujemy zmiany w nim zachodzące dostosowując swoją ofertę podnoszenia kwalifikacji i wiedzy do ich potrzeb.

MODiDZ działa od 2004r. na podstawie Uchwały Sejmiku Województwa Małopolskiego (Uchwała XXIV/342/04). Jest jedną z nielicznych w Województwie Małopolskim publicznych placówek edukacyjnych, dzięki czemu organizowane kursy, szkolenia i studia to gwarancja wysokiego poziomu nauczania i kształcenia. Misją Ośrodka jest kształcenie i doskonalenie zawodowe osób o różnej profesji. Dzięki elastycznym formom współpracy, wykwalifikowanej oraz doświadczonej kadrze i nowoczesnej infrastrukturze dydaktycznej osiągamy wysoki poziom nauczania oraz satysfakcję naszych absolwentów.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Małopolska Szkoła Gościnności znajduje się w Myślenicach - atrakcyjnej miejscowości położonej w Beskidzie Średnim, na trasie Kraków-Zakopane (30km do Krakowa, 75km do Zakopanego). Bardzo dobra komunikacja, dojazd "zakopianką". Budynki Zespołu usytuowane są u podnóża gór Chełm i Ukleina, w dolinie rzeki Raby, w dzielnicy rekreacyjnej Zarabie. Aktywny wypoczynek zapewniają liczne szlaki turystyczne, szkółka jeździecka, górskie szlaki rowerowe, korty tenisowe, kryta i otwarta pływalnia, trasy narciarskie i wyciąg krzesełkowy.

BAZA DYDAKTYCZNA:

• sala konferencyjna
  • pracownie dydaktyczne
  • pracownie informatyczne
  • pracownie językowe
  • multimedialne centrum informacyjne
  • aula - 200 miejsc
  • bezprzewodowy internet

BAZA ŻYWIENIOWA:

• nowoczesna i przestronna stołówka spełniająca normy HACCP

BAZA NOCLEGOWA:

• zakwaterowanie w komfortowych 2 osobowych pokojach z łazienką