Klientki Galerii Myślenickiej odczuły święto Kobiet na własnej skórze.

Absolwentki kosmetycznych kwalifikacyjnych kursów zawodowych z Małopolskiej Szkoły Gościnności (MODiDZ) były rozchwytywane podczas imprezy zorganizowanej przez Galerię Myślenicką z okazji Święta Kobiet. W ramach akcji „nasze” kosmetyczki świadczyły bezpłatne zabiegi kosmetyczne dla klientek Galerii, takie jak makijaż okolicznościowy i malowanie paznokci.

Impreza cieszyła się ogromną popularnością. Panie oprócz satysfakcji z prezentu w postaci zabiegów, doceniły też kunszt absolwentek naszego kierunku kosmetycznego. Dla ośrodka dokształcania, oprócz udanych zabiegów ważnym było, aby wiele osób zapoznało się z ofertą edukacyjną MODiDZ. A w szczególności z kształceniem kosmetyczek, ponieważ już od września startujemy z nowym kursem kwalifikacyjnym A.61 Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy. Wszystkie cele zostały osiągnięte. To wspaniała okazja na bezpośredni kontakt z ludźmi oraz przykład na współpracę, która może przynosić wspaniałe efekty, pod warunkiem, że się jej chce.

Tekst: J. Róg

 

Dodała:AA
13/03/2017

zsp.edu.pl