Chcesz zdobyć dodatkowe umiejętności? Przyjdź do nas! Bezpłatne kursy barmańskie, stylizacji paznokci, dekorowania ciast i wiele innych!

Trwa rekrutacja na bezpłatne kursy i szkolenia, w ramach projektu “Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”. Młodzież z technikum: turystycznego, gastronomicznego i hotelarskiego ma okazję uzyskać na dodatkowych formach kształcenia zawodowego cenne umiejętności, które z pewnością znajdą odzwierciedlenie w pracy zawodowej. Rozpoczyna się kolejna edycja kursów i szkoleń sfinansowanych ze środków Unijnych w MSG.
Kursy będą realizowane w ciągu całego roku kalendarzowego. Na kurs barmański oraz prawa jazdy w pierwszej kolejności będą brane pod uwagę osoby pełnoletnie. W tym roku proponujemy kursy i szkolenia:

- barmański
- kelnerski z podstawami somelierstwa
- prawa jazdy kat. „B”
- dań z grilla
- dekoracji ciast i sporządzania deserów
- event menager
- savoir vivre w turystyce i hotelarstwie
- stylizacji paznokci i manicure
- animator czasu wolnego

  • z zakresu jeździectwa:

- asystent hipoterapeuty
- luzaka
- asystenta sędziego
- lonżowania

  • z zakresu ratownictwa medycznego

- postępowanie w sytuacjach nagłych i zagrożenia życia


oraz zajęcia z doradztwa zawodowego .

Szeroka gama kursów i szkoleń ma za zadanie uzupełnienie podstawy programowej i doposażenie absolwentów w dodatkowe umiejętności na rynku pracy. Warto skorzystać z tej okazji. Szczegóły na plakatach i w biurze MODiDZ, gdzie odbywa się rekrutacja.

Tekst: mgr J. Róg
Grafika: pixabay/acekreations

Dodała: AA
4/04/2018

zsp.edu.pl