„Kosmetyczki” świętują Dzień Kobiet z Galerią Myślenicką

Słuchaczki kwalifikacyjnych kursów zawodowych w zawodzie technik usług kosmetycznych w ramach kampanii promocyjnej będą wykonywać bezpłatne zabiegi kosmetyczne podczas eventu, który dla swoich klientek organizuje z okazji Święta Kobiet Galeria Myślenicka.

 

Będzie to świetna okazja do zaprezentowania umiejętności  naszych „kosmetyczek” i promocji nowego kierunku kształcenia dla dorosłych,  jakim jest technik usług kosmetycznych. Zabiegi, które chcemy przeprowadzić to głownie makijaż, zdobienie i malowanie paznokci. Będzie można też zasięgnąć fachowej porady od naszej kadry wykładowców. Planujemy organizację czterech stanowisk zabiegowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do Galerii Myślenickiej w środę, 8 marca od godz. 12.00 do 18.00.

Pokażemy, co potrafimy!  

zsp.edu.pl