"Book, book - tu książka" - finał projektu

Nieubłaganie nadchodzi czas zakończenie projektu „Book, book-tu książka”. Działaliśmy prężnie przez siedem miesięcy. Siedem, rozczytanych miesięcy pełnych wzlotów i upadków, wspaniałych akcji, pomocy i rozpowszechniania czytelnictwa.

Jako lider projektu, serdecznie chcę podziękować w szczególności zespołowi projektu, pięciu wspaniałym dziewczynom, które włożyły serce i wiele pracy w to przedsięwzięcie. Podziękowania składam też w ręce nauczycieli, którzy starali się nam pomóc, Panie bibliotekarki zawsze służyły dobrą radą i udostępniały nam miejsce spotkań. Jestem wdzięczna także dyrektorom szkoły, Stowarzyszeniu i wszystkim, naszym, wspaniałym partnerom, bez których ten projekt nie mógłby być zrealizowany. Dziękuję także magr Krzysztofowi Heródowi, za wsparcie i opiekę nad projektem, i Wam moi drodzy. To wy byliście motorem działania „Book, book-tu książka”. Bez wątpienia zrobiliśmy razem wiele dobrego.

Nie zapominajcie, że warto czytać.

„To już jest koniec, nie ma już nic…”-mówią słowa kultowej piosenki, ale nasz projekt nie zniknie od razu. Czeka na nas jeszcze wizyta w przedszkolu i nasza strona.

Jest jeszcze tyle do zrobienia!

Liderka projektu „Book, book-tu książka”