Czytamy przedszkolakom

Polacy czytają bardzo mało książek. Przez rozwój technologii zapomnieliśmy o tym jak ważną rolę pełni literatura w kształtowaniu naszego charakteru.

Zmianę świata zespół projektu „Book, book-tu książka” postanowił rozpocząć od tych najmłodszych. Dlatego dnia 18 i 19 lutego 2019 roku dziewczyny odwiedziły Samorządowe przedszkole w Lubniu. Po krótkim przedstawieniu się miało miejsce czytanie. Opowiadaniami, które wybrały były „Miś Małgorzatki” oraz „Skrzatka Pola i czarodziejskie lusterko”.

Dzieci wykazały czynny udział w zajęciach. Zgłaszały się i fantastycznie odpowiadały na pytania. Ich pomysłowość nie znała granic! Po wszystkim czytelniczki rozdały kolorowanki i słodki poczęstunek. Mamy nadzieję na więcej takich miłych spotkań!