Wizyta w przedszkolach w Myślenicach

Dnia 11 i 12 lutego 2019 roku dziewczyny z zespołu „Book, book- tu książka” złożyły wizytę przedszkolom w Myślenicach.

Były to pierwsze akcje czytelnicze, jakie uczennicom dane było przeprowadzać. Towarzyszyła im lekka trema, jak i wielka ciekawość i pozytywny nastrój. Z uśmiechem na twarzach przeczytały zafascynowanym dzieciom bajki polskich, współczesnych autorów. Przedszkolaki okazały się świetnymi słuchaczami i posiadaczami ogromnej wyobraźni. Niektóre odpowiedzi zaskoczyły, jak i rozbawiły uczestniczki projektu. Dzieci z entuzjazmem przystąpiły do kolorowania podarowanych kolorowanek. Dziewczyny podarowały im bezcenną wiedzę i słodki poczęstunek, a w zamian otrzymały piękne wspomnienia i śliczne papierowe kwiatuszki.