Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce – podsumowanie roku szkolnego 2013/2014

W ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce, tworzymy ciekawą ofertę kursów, szkoleń, staży warsztatów.  Podsumujmy te, zorganizowane w roku szkolnym 2013/2014.

Praktyczne umiejętności w zakresie: masażu klasycznego, języka migowego, choreoterapii,  arteterapii, zdobnictwa, dekoratorstwa oraz wikliniarstwa zdobyło 44 uczniów Szkoły Policealnej Turystyki i Zdrowia. Dla Uczniów Technikum Turystyczno – Gastronomicznego przygotowaliśmy interesujące kursy: barmańskie, z podstawami flair, baristyczne oraz carvingu. Warsztaty techniki informatyczne w turystyce ukończyło 30 osób. Ofertę uzupełniły staże i wizyty zawodoznawcze w Małopolskiej Szkole Baristów Renaty Lebidzkiej w których wzięło udział 60 uczniów.  Dla 6 uczniów przygotowaliśmy płatne praktyki wakacyjne w hotelach.

Łącznie  z oferty szkoleń w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce skorzystało 216 uczniów.

W przyszłym roku szkolnym  na uczniów czeka równie ciekawa oferta kursów, warsztatów i staży.

Dodała: AG
03.06.2014