Kurs barmański

Martini wstrząśnięte, nie zmieszane – drinki nie tylko dla Jamesa Bonda – czyli  kurs barmański dla uczniów Technikum Turystyczno - Gastronomicznego

Ostatnie dwa kwietniowe weekendy uczniowie Technikum Turystyczno - Gastronomicznego poświęcili na zgłębianie tajników sztuki barmańskiej na kursie realizowanym w ramach projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce". Podczas czterodniowego szkolenia /30 godzin/ które składało się z zajęć teoretycznych a w głównej mierze zajęć praktycznych, 10 uczniów  zdobyło szeroką wiedzę i umiejętności związane z pracą barmana i co najważniejsze kwalifikacje barmańskie !!! W arkana sztuki barmańskiej naszych uczniów wprowadzał Pan Kacper Bogacz z firmy X- drink.  Najwięcej emocji budziły jak zawsze zajęcia praktyczne i egzamin. Zobaczcie sami relacje fotograficzną z kursu...