Konkurs "Mam zawód mam fantazję"

29 października 2014 uczennice klasy 3T - Iwona Filiciak i Ewelina Koźlak reprezentowały naszą szkołę w  Małopolskim Konkursie: Profesjonalny Organizator Turystyki w branży turystyczno-gastronomicznej - „Mam zawód, mam fantazję”.

Do konkursu uczennice przygotowywały się przy wsparciu nauczycieli: Kariny Chlebdy, Justyny Piechnik i Wojciecha Pałki.

Konkurs składał się z trzech części:

- przedstawienie wcześniej opracowanej prezentacji na temat miejsca, regionu, w którym znajduje się szkoła oraz zachęcenie do odwiedzania tych miejsc,

- opracowanie na podstawie materiałów krajoznawczych wycieczki (program, kalkulacja kosztów, plakat reklamowy),

- zareklamowanie opracowanej wycieczki.

Wyniki konkursu opublikowane zostaną w pierwszym tygodniu listopada 2014 na stronie www.zawodowamalopolska.pl

Przebieg Konkursu rejestrowany był przez TV Kraków. Daty i godziny emisji materiału programowego: 21XI- 18:00, 22XI- 10:35, 27XI- 22:18, 28XI- 18:00, 29XI- 10:35.

Relację z przebiegu Konkursu  zamieści również GW w dniach 7 i 21 XI 2014.

Tekst: Wojciech Pałka

Dodała AK