STOP NIENAWIŚCI - Szkolny konkurs plastyczny

 

Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie plastycznym.

„STOP NIENAWIŚCI”

 

Zachęcamy wszystkich, bez względu na uzdolnienia plastyczne. W ten sposób możemy przeciwstawić się „hejtowi”. Niech nasze indywidualne wypowiedzi plastyczne będą głosem sprzeciwu wobec narastającej fali agresji w otaczającej nas rzeczywistości. Im więcej takich pozytywnych głosów tym większa siła „dobrego słowa”. 

 Warunki uczestnictwa:

  • Wykonanie kompozycji literniczo- graficznej (to znaczy, że częścią obrazu plastycznego jest napis zawierający treści związane z tematem konkursu, np. hasło promujące własnego autorstwa lub fragment poezji, czy innego tekstu literackiego).
  • Kompozycja może być barwna lub monochromatyczna.
  • Techniki wykonania (do wyboru): malarstwo, rysunek, kolaż, fotokolaż, monotypia oraz inne własne techniki uzgodnione z organizatorem.
  • Format pracy: minimalny A3, a maksymalny A2.

Termin składania prac: do 07.01.2020 r.

W sprawach organizacyjnych i artystycznych można konsultować się z mgr Magdaleną Hechsman- Jaroń nauczycielem wiedzy o kulturze i plastyki (w każdy wtorek i piątek).

Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest przed zimowymi feriami. W jury zasiądą przedstawiciele dyrekcji, rady pedagogicznej i uczniów naszej szkoły. Dla autorów wyróżnionych prac przewidywane są nagrody rzeczowe. Na finał planowana jest na terenie szkoły duża wystawa wszystkich waszych prac. Nie możesz tego przegapić!

 

Grafika: pixabay.com/geralt

Dodała AK
18.11.2019 r. 

zsp.edu.pl