Wyniki konkursu na deser bożonarodzeniowy

 

Tradycyjnie już w okresie przedświątecznym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na najlepszy deser bożonarodzeniowy. W zmaganiach, które odbyły się 6 grudnia wzięło udział 6 zespołów 2-osobowych uczniów z klas Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Konkurencja polegała na przygotowaniu deseru a następnie zaprezentowaniu go przed komisją konkursową. Prace zostały poddane ocenie przez jury techniczne reprezentowane przez nauczycieli zawodu oraz jury degustacyjne pod kierunkiem Pani Sylwi Bały finalistki Bake Off - Ale ciacho!

I miejsce zajął zespół Kinga Wojtyca, Magdalena Woźnica z kl III G z urzekającym nawiązaniem do tradycji ciastkiem „Korzenna Fantazja”

II miejsce zdobyły Katarzyna Sobczak, Wioletta Moryc z klasy III G, które zaprezentowały deser „Świąteczna Słodycz” w nowoczesnej odsłonie.

III miejsce wywalczyły Martyna Warzecha, Emilia Paluch z klasy II G za nastrojowe „Śnieżne Wspomnienie”.

Tekst: Agata Róg
Zdjęcia: MSG

Dodała AK
10.01.2019

zsp.edu.pl