Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu English High Flier 2017

 Konkurs z języka niemieckiego- Deutschfreund to konkurs jednoetapowy i polega na napisaniu testu leksykalno-gramatycznego. Test piszą uczniowie z całej Polski w ten sam dzień, o tej samej godzinie. Testy wysyłane są do organizatora- Łowcy Talentów Jersz w Obornikach Śląskich, gdzie są one poprawiane.

Konkurs z języka angielskiego organizowany jest na tych samych zasadach na jakich przeprowadza się konkurs Deutschfreund.

 

W tym roku w konkursie w naszej szkole udział wzięło 15 osób. W całej Polsce w tych kategoriach ( 1, 2, 3 klasa ponadgimnazjalna) udział wzięło 3440 uczniów. Następujący uczniowie uzyskali wysokie wyniki:

Lidia Maniecka kl.3A zajęła 12. miejsce w województwie, a 88. w kraju

Opiekun : mgr Agnieszka Pitala

 

Patrycja Jabłońska kl 2T zajęła 9. miejsce w województwie, a 116 w kraju

Opiekun : mgr Renata Chęcińska-Bicz

Maciej Garbień kl 2A zajął 12 miejsce w województwie, a 124 w kraju

Opiekun: mgr Katarzyna Mnichowska-Pasich

 

Koordynator konkursu w szkole: Renata Chęcińska-Bicz

Dodała: AA
27/02/2018

zsp.edu.pl