Konkurs na deser świąteczny bożonarodzeniowy

Jedną z ważnych, może nawet najważniejszych cech przypisanych naturze ludzkiej jest umiejętność i chęć świętowania. Boże Narodzenie to jedno z najdawniejszych i najważniejszych świąt w Kościele Katolickim . Szczególnie żywe są zwyczaje ludowe i uroczyste celebrowanie świąt w Małopolsce, naszym regionie. Świętowaniu czasem towarzyszy podniosły nastrój, często radość ale przede wszystkim poczucie wspólnoty. Wspólne świętowanie łączy, łączy klimat, dekoracje ale nade wszystko smak i aromat wigilijnych potraw. Zwieńczeniem  radości świętowania i dopełnieniem świątecznych smaków jest deser świąteczny.

 

ZGŁOSZENIA DO 30 LISTOPADA 2017 r.

Zgłoszenia należy zgłaszać przez DZIENNIK LIBRUS do P. Barbary Latochy, w temacie zgłoszenia proszę wpisać: KONKURS NA DESER ŚWIĄTECZNY,
o zakwalifikowaniu się do konkursu decyduje kolejność zgłoszeń.

REGULAMIN KONKURSU

 

Dodała:AA
21/11/2017

zsp.edu.pl