Konkurs filmowy

Kapituła Konkursowa zdecydowała, że spośród zgłoszonych do Konkursu filmów najlepszy okazał się obraz Ariny Umrikhiny z klasy 2K.
Arinie gratulujemy sukcesu, a pozostałym twórcom życzymy owocnych zmagań w kolejnej edycji Konkursu w przyłym roku!

Poniżej wszystkie zgłoszone filmy.

Film nagrodzony 1 miejscem - Arina Umrikhina - klasa 2K

Film Sabiny Jamróz i Dominiki Kusiak - klasa 3H

Film Samorządu uczniowskiego - Dawid Baranik - klasa 2B

W ramach działań promocyjnych Dyrekcja ZSP MSG ogłasza konkurs filmowy.

Do 9 maja 2017 roku należy przedstawić propozycję 2 – 3 minutowego filmiku przedstawiającego naszą szkołę. Obraz  powinien skupiać uwagę w głównej mierze na pracowniach gastronomicznych i pracowniach obsługi turystycznej. Istotnym elementem filmu powinien być również internat.

Autor najlepszego filmu promującego szkołę, zostanie decyzją dyrekcji uhonorowany nagrodą pieniężną – 500 zł.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w konkursie!

Szczegółowych informacji udziela opiekun samorządu szkolnego – p. Agnieszka Borówka