Strój galowy

Charakterystyka stroju galowego obowiązującego w Małopolskiej Szkole Gościnności:

Strój galowy dla uczniów Liceum stanowi:

a) dziewczęta – element stały stroju galowego stanowi marynarka w odcieniu granatu z logo szkoły, biała bluzka, granatowa, szara lub czarna spódnica, ewentualnie spodnie eleganckie.

b) chłopcy – element stały stroju galowego stanowi marynarka w odcieniu granatu z logo szkoły biała koszula, krawat i długie granatowe, szare lub czarne spodnie o klasycznym kroju.

Strój zawodowy dla Technikum stanowi:

a) Uczniowie, którzy mają zajęcia praktyczne na terenie pracowni gastronomicznej obowiązuje strój zawodowy kucharski.

b) Uczniowie przygotowujący się do zawodu technik hotelarz i technik usług gastronomicznych i technik obsługi turystycznej są zobowiązani podczas zajęć praktycznych oraz dni wyznaczonych przez dyrektora szkoły lub wychowawcę do noszenia stroju zawodowego.

Każdy poniedziałek jest dniem, w którym uczniowie obowiązkowo przychodzą do szkoły w strojach galowych i zawodowych.

/fot.J.Kaleta/