Konsultacje nauczycieli

DYŻURY NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW I UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

Nazwisko i Imię

Terminy dyżurów

Ambroży

Anna

Poniedziałek 945- 1030

Bergel

Małgorzata

Poniedziałek 1130 - 1225

Bieńko

Adam

 

Borówka

Agnieszka

Czwartek 1130- 1230

Chęcińska-Bicz

Renata

Poniedziałek 1045 – 1130

Chlebda

Jolanta

Poniedziałek 1045- 1130

Chlebda

Karina

Poniedziałek 945- 1030

Chruszczewska

Wiesława

Poniedziałek 945- 1030

Dziedzic

Angelika

Poniedziałek 1245- 1330

Fijoł

Weronika

Środa 1515- 1600

Fimowicz

Danuta

Czwartek 10 45 – 11 30

Firek

Barbara

Poniedziałek 1245- 1330

Francuz

Stanisław

Wtorek 1140-1225

Gablankowska

Elżbieta

Poniedziałek 1330- 14 15

Gablankowski

Wojciech

Poniedziałek 1335 – 1420

Gogól – Piotrowska

Joanna

Czwartek 1140- 1225

Hechsman-Jaroń

Magdalena

Czwartek 1245- 1330

Heród

Krzysztof

Wtorek 1140- 1225

Holewa

Joanna

Czwartek 945– 1030

Jastrzębska - Dororcka

Izabela

Czwartek 1245- 1330

Jędrzejowska-Opioła

Joanna

Czwartek 1045-1130

Kaleta

Janusz

Czwartek 850– 940

Kalinowska

Marta

Poniedziałek 1045- 1130

Klimas

Sylwia

Wtorek 850- 935

Kotarba

Elżbieta

Poniedziałek 800- 845

Krupa

Anna

Wtorek 1045-1130

Krupa

Jacek

Poniedziałek 1335- 1420

Kubowicz

Agata

Piątek 1510 – 1555

Lebiedzka

Renata

 

Lewandowska

Martyna

Piątek 1245- 1330

Lorek

Anna

Czwartek 1045- 1130

Łapa

Marek

Czwartek 1130- 1230

Łętocha

Janusz

Czwartek 1045-1130

Łętocha

Maciej

Poniedziałek 1045- 1130

Maciuszek

Agnieszka

Zwolnienie lekarskie

Majdecka

Irena

Środa 1515 – 1600

Makuch

Katarzyna

Piątek 1335 – 1420

Maślanka

Sławomir

Wtorek 945 – 1030

Mazur

Halina

Środa 1045 – 1130

Michalec

Agata

Wtorek 1045 – 1130

Mistarz

Katarzyna

Piątek 1140-1225

Mnichowska

Katarzyna

Środa 1245 – 1330

Moniak

Monika

Poniedziałek 1335- 1420

Pałka

Wojciech

Środa 1140- 1225

Pankalla

Małgorzata

Piątek 1045- 1130

Piechnik

Justyna

Piątek 1130- 1215

Piekarz

Renata

Czwartek 1130- 1230

Pilch

Franciszek

Poniedziałek 855- 940

Pitala

Jolanta

Czwartek 1335-1420

Pitala

Renata

Poniedziałek 850- 935

Pitala

Agnieszka

Wtorek 1140 – 1225

Przęczek

Szymon

Czwartek 1245- 1330

Qashou

Bilal

Poniedziałek 1045- 1130

Rokosz- Kowalska

Izabela

Środa 1140- 1225

Ropicka

Iwona

Piątek 1045- 1130

Róg

Agata

Środa 1140- 1225

Sala

Agnieszka

Piątek 1140- 1225

Skałka

Łukasz

Wtorek 1225-1310

Sorocki

Krzysztof

Środa 945 – 1030

Spisak-Kotarba

Barbara

Czwartek 1140- 1225

Stasik

Anna

Poniedziałek 1335- 1420

Stożek

Anna

Wtorek 800- 845

Strzebońska

Ewa

Poniedziałek 945- 1030

Surowiec

Iwona

Czwartek 850- 935

Ulman

Magdalena

Wtorek 1000- 1035

Warchał

Celina

Wtorek 1245 – 1330

Zlezarczyk

Ewelina

Poniedziałek 945 – 1020

Żak

Katarzyna

Czwartek 945-1030

 

 

 

zsp.edu.pl