IV Festiwal Piosenki Dowolnej

 

IV Festiwal Piosenki Dowolnej w tym roku był wyjątkowy, bo miał międzynarodową obsadę.  W konkursie  obok polskich uczestników wziął udział Paweł Artemow z Ukrainy. 

Jak zwykle repertuar  prezentowanych utworów był różnorodny, a wokaliści stworzyli niepowtarzalny klimat.  W języku angielskim zaśpiewała Julia Ciężadlik oraz duet Ula Ponicka i Paweł Błachut. Nie zabrakło polskich piosenek, ich wykonawcy to Justyna Bugaj i Mateusz Kadzik.

Wszystkie występy były niepowtarzalne, a uczestnicy znakomicie zaprezentowali swój talent wokalny.

Jury pod przewodnictwem pani kierownik Jolanty Śliwińskiej nie miało łatwego zadania. Ostatecznie główną nagrodę zdobyła zeszłoroczna laureatka Julia Ciężadlik, w jej ręce trafiła także nagroda publiczności.

Atmosfera konkursu udzieliła się nie tylko młodzieży, ale i  wychowawcom. Mamy nadzieję, iż przyszłoroczny konkurs będzie równie emocjonujący. Do zobaczenia za rok!

Dodała: AG
29.04.2014

zsp.edu.pl