Z życia Internatu – Czerwony Kapturek

Czerwony Kapturek - wersja dla młodzieży - to przedstawienie przygotowane przez młodzież w Internacie i zaprezentowane 22.10.2013. W czasie spektaklu wszyscy bawili się doskonale. Jakże mogło być inaczej, gdy Czerwony Kapturek okazał się uroczą, wagarującą dziewczyną, nie lubiącą szkoły, a zwłaszcza matematyki. Nadopiekuńcza babcia chętnie pisała wnuczce usprawiedliwienia na każdą okazję, a Wilk…? Zakochany Wilk chciał nadrobić z pięknym Kapturkiem zaległości z matematyki. Co z tego wynikło? Oczywiście jedno wielkie nieporozumienie i mnóstwo śmiechu.

Drugą część przedstawienia stanowił  montaż muzyczno-słowny z humorem pokazujący sceny z życia Internatu.

Wspólne spotkanie stało się miłą okazją do przypomnienia o minionym Święcie Edukacji.  

Dodała: AG
04.11.2013

zsp.edu.pl