Między wiosną a latem w Internacie

 

Rzucają nam czerwce bukiety na serce
i skrzydła nam rosną u ramion…

Lato zbliża się wielkimi krokami i w coraz większym stopniu ogarniają nas nastroje wakacyjne. Opustoszały pokoje zajmowane do niedawna przez maturzystów oraz przez kolegów z klas II, którzy wyjechali na praktyki. Jeszcze podejmujemy próby nadrobienia zaległości w szkole i podniesienia ocen na koniec roku szkolnego, ale równocześnie powoli przymierzamy się do pakowania i sprzątania pokojów przed wyjazdem na wakacje. Nie znaczy to jednak, że w internackim życiu nic się już nie dzieje… Pasjonaci fotografii pochwalili się swoimi wiosennymi zbiorami i mogliśmy pożegnać wiosnę oglądając małą wystawę pod tytułem Wiosenne miniaturki. Ci, którzy pochwalili się swoimi fotografiami najwcześniej, mogli zobaczyć niektóre z nich w postaci puzzli. Prezentacji zdjęć towarzyszył Wieczorek pogodny, który nawiązywał do uroków przyrody majowej i czerwcowej, a częściowo - do wakacji.
Wprawdzie w nieco mniejszym gronie, ale wesoło bawiliśmy się podczas przygotowanych zabaw różnego rodzaju, skupieni w trzech zespołach wokół symbolicznych namiotów. Jeden zespół tworzyli wychowawcy, którym te zabawy sprawiły dużo radości. Dla nas był to kolejny krok do atmosfery beztroskich spotkań i zabaw w gronie wakacyjnym. Cóż… Pozostaje nam życzyć sobie bezpiecznych i wspaniałych wakacji.

Już za parę dni, za dni parę,
Wezmiesz plecak swój i gitarę…


Odpowiedzialne: p.M.Matoga, p.J.Maciuszek
Tekst: p.M.Matoga
Zdjęcia: MSG

5 czerwiec 2018

Dodała AK
12.06.2018

zsp.edu.pl