Pożegnanie maturzystów

 

„Czas ucieka i matura coraz bliżej…”

Ostatnie dni przed uroczystym zakończeniem zajęć szkolnych to również czas na pożegnanie maturzystów w internacie. W tym roku stanowili oni całkiem liczne grono. Zgodnie z tradycją internacką przygotowano dla nich program artystyczny, poczęstunek oraz maskotki gwarantujące szczęście na maturze.

Dla niektórych maturzystów spotkanie to stanowiło sympatyczną pauzę w pakowaniu się i gruntownym sprzątaniu pokoju, dla innych zaś było zwieńczeniem tych czynności.
Przede wszystkim był to czas na podziękowanie za te lata, które mogliśmy spędzić razem, zanim zjawią się w ich życiu inni ludzie , inne przeżycia, niekiedy mocniejsze lub ciekawsze...

Atmosfera pożegnania była pogodna. O to postarał się zespół realizujący program artystyczny. Również nasi maturzyści przygotowali miłą niespodziankę, mianowicie - sympatyczne wierszyki o wszystkich wychowawcach. Padło wiele ciepłych słów, zarówno podczas części oficjalnej, jak i podczas swobodnych rozmów przy kawie, ciastkach i owocach. Naszym maturzystom życzyliśmy szczęścia, powodzenia, osiągnięć oraz jak najlepszego korzystania z życia. Miejmy nadzieję, że to pożegnalne spotkanie dopełniło kolekcję przyjemnych wspomnień z Internatu.

„Wspomnienia to jest to,
co zawsze będziesz mieć dla siebie…”

Odpowiedzialni: M.Matoga, K.Sorocki
Tekst: M.Matoga

25 kwietnia 2018 r.

Dodała AK
21.05.2018

zsp.edu.pl