Otrzęsiny w Internacie– 03.10.2017

 

Od otrzęsin cykl imprez internackich się zaczyna…

 

Podobnie jak w zeszłych latach ta tradycyjna impreza przyjęła postać talent show. Pierwszoklasiści zaprezentowali się interesująco, a ich występy i prezentacje były przyjmowane z życzliwą uwagą i uznaniem. Całe spotkanie stanowiło dobrą zabawę, gdyż nie zabrakło humorystycznych akcentów. Dominowały występy wokalne i recytacja, ale pojawił się też taniec, dowcipny komentarz sportowy, czy też - pogodne ćwiczenia językowe. Nasze zainteresowanie wzbudzały prężne kilkoosobowe grupy jak również indywidualiści (a raczej-indywidualistki).

Po swoich występach pierwszoklasiści wysłuchali piosenki-niespodzianki, którą przygotowali dla nich starsi koledzy (Ernest i Andrzej). Zgodnie z tradycją cały talent show zakończyło przyrzeczenie i rozdanie symbolicznych upominków.

Należy mieć tylko nadzieję, że pokazane talenty jeszcze bardziej rozwiną się podczas pobytu w Internacie. A może zostaną odkryte jeszcze jakieś dodatkowe? Cóż… Tego naszym młodym gwiazdom serdecznie życzymy.

„Talent to przede wszystkim wielka cierpliwość.

Nie istnieje wielki talent bez wielkiej siły woli.”

Odpowiedzialne: M. Matoga, L. Kapturkiewicz

Tekst i zdjęcia: M.Matoga

 

Dodała: AA
11/10/2017

zsp.edu.pl