"Z pamiętnika maturzysty"

                                                                                                                                       

Pożegnanie maturzystów w Internacie                                        

   27 kwietnia, 2017 r.

"Po każdym dniu trzeba postawić kropkę,

odwrócić kartkę i zaczynać na nowo"

 

Minął kolejny rok i znów żegnamy grupę maturzystów dla których kończy się pewien istotny etap w ich życiu. Zaproszeni na wspólne spotkanie, już prawie absolwenci, przybyli w dobrej kondycji - pomimo wzmożonej nauki w ostatnim czasie. W stan zupełnego odprężenia wprowadził ich humorystyczny program artystyczny ,, Z pamiętnika maturzysty". Z łezką radości w oku oglądali jak wyglądało internackie życie i co czeka ich w najbliższym czasie.

Wszyscy żegnani otrzymali od drugoklasistów miły upominek- maskotkę na szczęście. Najaktywniejsi nagrodzeni zostali pamiątkowym dyplomem w formie montażu zdjęciowego. Potem nastąpiły wzajemne życzenia i podziękowania oraz pamiątkowa wspólna fotografia.

Oczywiście nie zabrakło również słodkiego poczęstunku w stołówce, gdzie przy kawie trwały długie sentymentalne wspomnienia.

Kochani, mocno trzymamy za Was kciuki!

 

Odpowiedzialni :
Anna Heród
Krzysztof Sorocki

Dodała:AA
22/05/2017

zsp.edu.pl