Festiwal piosenki dowolnej

Festiwal Piosenki Dowolnej odbył się 28.03.2017. roku.

To impreza, która po raz siódmy rozgrzała i rozbawiła internacką publiczność. A emocji było sporo!

Pierwsze miejsce w kategorii solistów zdobyła laureatka ubiegłorocznego konkursu Natalia Pertsyukh za warunki głosowe i perfekcyjne wykonanie. Natomiast pierwsze miejsce w kategorii zespołów zajęło trio złożone z  Dominiki Wiśniowskiej ,Karoliny Puto oraz wychowawcy - pana Krzysztofa Sorockiego,który wcielił się w  taneczną rolę Rudej. Ich występ został owacyjnie przyjęty. Publiczność doceniła ogromne poczucie humoru, pomysłowość oraz odważną charakteryzację.

Jury przyznało również dwie drugie narody, dla Łukasza Ciężadlika i duetu Andrzej& Ernest. Na uwgę zasługuje fakt ,iż Łukasz za porywającą interpretację ,dramatyzm, siłę przekazu i pewność z jaką zaśpiewał,otrzymał również nagrodę publiczności.

Trzecie miejsce otrzymał Andrzej Khablow,który oczarował publiczność wdziękiem i subtelnym wykonaniem wybranej piosenki.

Czwartą nagrodę zdobył Ernest Trotstynski, który podbił serca nastrojową,romantyczną i pełną ciepła piosenką.

Jury przyznało jeszcze wyróżnienie dla Iriny Łykowej za uduchowienie i subtelność z jaką zaśpiewała wybrany przez siebie utwór.

Walory wykonawców oceniało jury pod kierunkiem pani Mirosławy Matogi. W składzie jury pracowali jeszcze:

pani Swietłana Dutka - opiekun młodzieży ukraińskiej

oraz przedstawiciele młodzieży : Anna Jabcoń i Siergiej Nesterenko.

 Gratulujemy wszystkim wykonawcom udanych występów, otrzymanych nagród i dziękujemy za chwile dobrej, wspólnej zabawy !!!

Do zobaczenia za rok!!!

Organizator  - Marta Zaczek

 

Dodała:AA
11/04/2017

zsp.edu.pl