"Portrety kobiet" - Koncert życzeń z okazji Dnia Kobiet - 8 marca

 

"Choć świat się dookoła zmienia,

to nadal modne są życzenia..."

Wszystkie przedstawicielki płci pięknej - z okazji ich kobiecego święta - spotkała wesoła niespodzianka, przygotowana przez rycerski zespół męski, pod przewodnictwem  p.K.Sorockiego. Niespodzianka tą był sympatyczny koncert życzeń w auli szkolnej, podczas którego nasi mężczyźni pokazali się od szarmanckiej strony. Poprowadzony z werwą i elegancją (zasługa Maćka W.) był swego rodzaju krótką powtórką z przemian w postrzeganiu i adoracji kobiecych wdzięków. Życzenia jak i piosenki płynęły z całych serc naszych kolegów, którzy bardzo dobrze się przy tym bawili. Największą wesołość wzbudzała jednak kobieca kreacja p.K.Sorockiego w piosence pod tytułem Być kobietą. Muzyczne dedykacje uzupełniono słodyczami, a kwiaty... pojawiły się w piosenkach. Był to więc program wieloraki, co cieszył wychowawczynie i koleżanki. A dopełniła go jeszcze mini-wystawa prezentująca portrety kobiet z różnych części świata oraz błyskotliwe myśli o kobiecości.

 

Odpowiedzialni: p.K.Sorocki, p.T.Rokosz

Tekst: M.Matoga

 

Dodała: AA
20/03/2017

zsp.edu.pl