Otrzęsiny 2016

 

TALENT SHOW 2016

Kolejny już raz otrzęsiny w naszym internacie miały charakter prezentacji uzdolnień pierwszoklasistów. W ich wykonaniu mieliśmy okazję zobaczyć wspaniałe układy taneczne, mogliśmy wysłuchać piosenki, recytację oraz grę na instrumentach. Przedstawiono również scenkę humorystyczną z życia internatu a pierwszoklasistki posiadające talent plastyczny starały się przenieść w świat bajek realia życia internackiego.

Na zakończenie nowi wychowankowie złożyli przyrzeczenie i tym samym stali się pełnoprawnymi mieszkańcami internatu. Na pamiątkę, tego ważnego dla nich dnia, każdy z nich otrzymał drobny upominek.

Podkreślić należy, że uroczystość ta stała się okazją do wspaniałej zabawy i integracji wszystkich uczestników.

Organizatorzy: A. Heród, M. Zaczek

28 IX 2016

 

Dodała:AA
7/10/2016

 

zsp.edu.pl