"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Pożegnanie maturzystów w Internacie - środa 27.04.2016

Ostatnie dni kwietnia... Ostatnie zajęcia szkolne w klasach maturzystów... To również czas pożegnania z maturzystami w internacie. W tym roku nasi maturzyści stanowili niezbyt liczne grono, ale i tak - zgodnie z naszą internacką tradycją - przygotowano dla nich sympatyczne pożegnanie. Pogodny program artystyczny - nawiązujący w treści i dekoracji do kosmosu - obejmował humorystyczną interpretację podróży Małego Księcia, zabawny horoskop maturalny (przekazany przez dwie wróżki) jak również - wdzięczne wierszyki o naszych maturzystach. Były i momenty wzruszenia, które wprowadziła "Piosenka absolwenta" jak i piękne życzenia od grona młodszych kolegów oraz od wychowawców. Całe spotkanie zdominował jednakże nastrój rozbawienia, stosownie do wplecionych w scenariusz słów popularnej piosenki:

"Smutki niech giną, a miłe chwile płyną..."

Przyjemności dopełniły maskotki "na szczęście" oraz sympatyczne rozmowy przy kawie, słodyczach i owocach. Zapewne to wszystko pozwoliło naszym maturzystom zapomnieć o nasilającym się przedmaturalnym dreszczyku emocji.

Mili maturzyści...
Choć rozstajemy się, nie zapomnimy Was.
Wspomnienia wspólnych lat zostaną zawsze w nas.
...........................................................................................................................
Odpowiedzialne: p.M.Matoga, p.T.Rokosz
Tekst: p.M.Matoga

Dodała AK
11.05.2016

zsp.edu.pl