Spotkanie wigilijne w internacie

 

SPOTKANIE WIGILIJNE W INTERNACIE
"ANIOŁEK W KLATCE"

"Aniołek w klatce" to tytuł świątecznego spektaklu, który przedstawiliśmy z okazji spotkania wigilijnego w internacie.

Ukazywał on walkę dobra ze złem. Nawet w najbardziej trudnych sytuacjach musimy pozostać wiernymi swoim ideałom, nie możemy zakładać maski zła. Kiedy zło zastąpimy miłością świat wokół nas stanie się piękniejszy a na drodze, którą zmierzamy spotkamy swego dobrego anioła.

Po obejrzeniu przedstawienia, wszystkim zgromadzonym, życzenia złożyli pan dyrektor Jerzy Niedenthal oraz pani kierownik Jolanta Śliwińska. W świątecznej atmosferze życzyliśmy sobie wzajemnie, by dobro i magia świąt trwały cały rok.

Spotkanie zakończyła uroczysta kolacja wigilijna, która spożywana w blasku świec i kolorowych światełek choinki smakowała wyśmienicie.

"Jest taki czas, co łzy w śmiech zamienia,
jest taka moc, co smutek w radość przemienia,
jest taka siła, co spełnia marzenia…
To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia."

Organizatorzy:
Anna Heród
Marta Zaczek

15 XII 2015 r.

zsp.edu.pl