Pożegnanie absolwentów w internacie

 

"… ku nieznanym horyzontom"

21 kwietnia 2015r. w naszej stołówce spotkaliśmy się w bardzo uroczystym nastroju, przy słodkim poczęstunku, by pożegnać naszych starszych kolegów. Zgodnie z naszą tradycją gospodarzami spotkania byli drugoklasiści.

Modne w tym sezonie elementy marynistyczne stały się motywem przewodnim naszego programu artystycznego. Każdy z absolwentów mógł usłyszeć wesoły wiersz na swój temat. Wręczone im zostały również Neptuny w różnych kategoriach oraz miłe maskotki przypominające, że matura przed nimi.

Szczególnie aktywni- Maria Bochenek, Przemysław Żak, Justyna Bugaj, Małgorzata Pustelnik, Natalia Piechnik – otrzymali pamiątkowe dyplomy, w formie montażu zdjęciowego, ukazujące ich udział w ważnych momentach życia internackiego.

Na koniec nastąpiły wzajemne życzenia i podziękowania oraz pamiątkowe fotografie.

Powodzenia, trzymamy za WAS kciuki! 

mgr Mirosława Matoga

mgr Anna Heród

Dodała AK
04.05.2015

zsp.edu.pl