Festiwal Piosenki Dowolnej w Internacie

Festiwal Piosenki Dowolnej odbył się 05.03.2015 r. To impreza, która od 5 lat gości w naszym internacie. Nie musimy dodawać, że cieszy się niesłabnącą popularnością i każdego roku zasilają ją nowi mieszkańcy. Pierwszoklasiści wyjątkowo dopisali, stanowili bowiem najliczniejszą grupę prezentujących utwory muzyczne. Wśród nich znaleźli się laureaci, I miejsce oraz nagrodę publiczności zdobyła Justyna Cudek, II miejsce Martyna Wojciarczyk, III miejsce zaś Katarzyna Krzan. Jury przewidziało również nagrodę specjalną dla duetu Justyna/Kasia oraz za indywidualność, a ta powędrowała do Pawła Artemowa.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Wspomnieć należy również o prowadzących Anicie Dudzik i Dominice Koniecznej, które z lekkością i humorem zapowiadały stremowanych debiutantów. To dzięki nim impreza udała się na 102. 

Marta Zaczek, Joanna Maciuszek

Dodała AK
20.03.2015

zsp.edu.pl