IV Ogólnopolski Konkurs Turystyczno - Hotelarski "Mistrz Gościnności - Concierge" 2018. Do wygrania Indeks WSTiE!

 

14 grudnia 2018 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności

w Myślenicach odbędzie się IV Ogólnopolski Konkurs Turystyczno – Hotelarski

„Mistrz Gościnności – Concierge 2018"

Konkurs, jak co roku, kierowany jest do uczniów kształcących się w zawodzie technik hotelarstwa oraz technik obsługi turystycznej. Jego celem jest rozwijanie wśród młodzieży zainteresowań związanych z hotelarstwem i turystyką, podnoszenie poziomu umiejętności zawodowych ujętych w podstawie programowej kształcenia w zawodzie technik obsługi turystycznej oraz technik hotelarstwa, doskonalenie umiejętności zawodowych przyszłych hotelarzy oraz stworzenie możliwości właściwego współzawodnictwa między szkołami i uczniami.

Konkurs organizowany jest przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice. Wydarzenie zostało objęte patronatem również przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej, Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego, Stowarzyszenie Złote Klucze Concierge Polska. Wśród partnerów i sponsorów wydarzenia znajdują się: Grupa Hotelowa Orbis, Jordan Group, Radisson Blue, Hotel Bania Thermal & Ski oraz Wawel S.A. Medialnie wspierać nas będą Hotelarz, Dziennik Polski oraz Myślenice iTV.

Termin zgłoszeń upłynął 16 listopada 2018 r. Wszystkim zakwalifikowanym drużynom gratulujemy! A tych, którzy w tym roku nie zdążyli się zgłosić, zapraszamy za rok.

W tym roku, podobnie jak podczas poprzedniej edycji Konkursu, nagrodą główną oprócz voucherów na usługi hotelarskie będzie indeks Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej!

Niech wygra najlepszy!

 


 

Harmonogram przebiegu Konkursu

8.00 - 8.30               Rejestracja uczestników Konkursu
8.30 - 8.50               Oficjalne przywitanie gości przez Dyrekcję
9.00 - 9.40               I etap Konkursu
10.00 - 11.00           II etap Konkursu
11.10 - 13.40           III etap Konkursu - etap otwarty dla publiczności
ok.14.00                  Obiad dla uczestników i gości
14.00 - 14.30           Obrady jury
14.30                       Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

 

Dodała: AA
30/11/2018

zsp.edu.pl