Nastrój się na Święta. Szkolny konkurs plastyczny - "Przy świątecznym stole".

Zbliża się Boże Narodzenie…Podczas świąt stół jest ważnym miejscem spotkań rodziny, przyjaciół. Jego dekoracyjna oprawa podkreśla uroczysty charakter świątecznych biesiad, rodzinną atmosferę miłości, przyjaźni. Pięknie nakryty i udekorowany stół symbolizuje także naszą gościnność wynikającą z tradycji.

Jeśli masz „artystyczną duszę” i kochasz klimat Świąt Bożego Narodzenia weź udział w konkursie, wykonaj stroik lub komplet stroików przeznaczonych do dekoracji świątecznego stołu inspirowanych folklorem i lokalną tradycją. To najważniejszy warunek uczestnictwa w konkursie. Materiały dowolne. Proponowane formy:

  • Tradycyjny, klasyczny stroik z jedną lub kilkoma świecami
  • Komplet mini stroików do każdego nakrycia
  • Stroik- wianek ze świecą
  • Podłaźniczka (wianek do powieszenia nad stołem)

Prace należy składać w bibliotece szkolnej do dnia 17 grudnia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 18 grudnia.  Wcześniej chęć uczestnictwa i pytania dotyczące organizacji można zgłaszać do Pani Magdaleny Hechsman - Jaroń nauczyciela wiedzy o kulturze.  Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Dodała: AA
27/11/2018

zsp.edu.pl