"Szlakiem Herberta. Ciekawe miejsca, ciekawe historie" - Rok Herbertowski w MSG

 

Pracowity Rok Herbertowski w Małopolskiej Szkole Gościnności powoli dobiega końca. Wrześniowy konkurs na grę planszową poświęconą życiu i twórczości poety "Szlakiem Herberta. Ciekawe miejsca, ciekawe historie" został rozstrzygnięty i nieubłaganie zbliżamy się do ostatniego punktu harmonogramu wydarzeń towarzyszących obchodom Roku Herbertowskiego, czyli Wielkiej Gry – turnieju wiedzy o Herbercie. Być może przygotowane przez uczniów gry planszowe staną się ciekawą pomocą naukową w przygotowaniach do quizu? Dla wszystkich tych, którzy chcieliby sprawdzić swoją wiedzę, gotowe gry wraz z instrukcją dostępne są w bibliotece szkolnej. Kapituła konkursowa spośród pięciu zgłoszonych gier wybrała 3 najlepsze:

Pierwsze miejsce zajęła gra „Szlakiem poety - HERBERT” (kl.2T)

Drugie miejsce zajęła gra „Poczytajmy o Herbercie” (kl.2T)

Trzecie miejsce zajęła gra „Herbertopoli” (kl.2T)

 

Pozostałe gry otrzymują wyróżnienie.

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w Wielkiej Grze! Mamy nadzieję, że cykl wydarzeń mających miejsce w ZSP MSG, objętych patronatem Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego 2018, przyniesie uczniom jeszcze wiele radości.

Tekst i grafika: ZSP MSG

Dodała: AA
30/10/2018

zsp.edu.pl