Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

 

3 września w Małopolskiej Szkole Gościnności rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Inauguracja roku szkolnego to wyjątkowe wydarzenie dla całej społeczności uczniowskiej, ale przede wszystkim dla uczniów rozpoczynających naukę. Dyrektor szkoły Jerzy Niedenthal podczas spotkania w auli szkolnej powitał uczniów klas pierwszych i życzył im wytrwałości i sukcesów. Dyrektor podkreślił wyjątkowość Małopolskiej Szkoły Gościnności, która dzięki wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej i zmodernizowanej bazie dydaktycznej daje możliwości zdobycia wykształcenia i zawodu oraz rozwijania własnych zainteresowań. Honorowym gościem uroczystości był Senator VII Kadencji, Pan Stanisław Bisztyga, który wspominając własne lata szkolne życzył młodzieży, aby rozpoczynany przez nich nowy etap kształcenia zaowocował wieloma sukcesami i przyjaźniami.  

Życzymy wszystkim uczniom, aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości z realizacji pasji i zainteresowań.

Zdjęcia: Konrad Firek

Dodała AK
03.09.2018

zsp.edu.pl