Maturzysto! Nie wiesz co dalej? Przyjdź do nas!

 

Całą karuzelę uczuć towarzyszącą odbiorowi świadectwa dojrzałości zrozumie tylko ten, który z niecierpliwością wyczekiwał na dzień ogłoszenia wyników. Są radość i łzy. Jest uśmiech i smutne spojrzenie. Jednak bez względu na rezultat, spełnione marzenia czy zawiedzione oczekiwania możesz przyjść do nas.  Dla tych, którzy nie maja jeszcze sprecyzowanych planów na przyszłość lub z różnych względów pragną zmienić dotychczasowy zawód przygotowaliśmy ofertę Policealnej Szkoły Turystyki i Zdrowia przy MSG.

To bardzo proste:

  • Bez matury
  • Bez egzaminów
  • Bez opłat
  • Bez ograniczenia wiekowego

Proponujemy ciekawe kierunki wykształcenia :

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, a choroby i cierpienie innych nie są Ci obojętne - Terapeuta zajęciowy i Opiekun medyczny to zawód dla Ciebie. Po ukończeniu Policealnej Szkoły Turystyki i Zdrowia na wspomnianych kierunkach będziesz się mógł realizować w oddziałach szpitalnych wspomagając swoją wiedzą i doświadczeniem rehabilitację leczniczą, ortopedyczną, neurologiczną, geriatryczną i dziecięcą. Ponadto, terapeuta zajęciowy i opiekun medyczny często znajdują zatrudnienie w oddziałach psychiatrycznych, sanatoriach, warsztatach terapii zajęciowej, zakładach pomocy społecznej, dziennych domach pomocy społecznej, klubach seniora, środowiskowych domach pomocy społecznej, świetlicach terapeutycznych, hospicjach i szkołach specjalnych.


Masz silną osobowość? Lubisz pełnić rolę przewodnika, a jednocześnie jesteś wrażliwy i pełen empatii? Świetnie nadajesz się na  Asystenta osoby niepełnosprawnej! Prowadzi on rehabilitację środowiskową, której założeniem jest świadczenie usług osobom niepełnosprawnym w najbliższym środowisku. Program rehabilitacji społecznej i medycznej oferowany przez asystenta osoby niepełnosprawnej dotyczy potrzeb zdrowotnych, psychicznych, zawodowych, społecznych i kulturalnych osoby niepełnosprawnej. Otwarcie nowych perspektyw dla Ciebie i Twoich potencjalnych podopiecznych jest łatwiejsze niż myślisz!


Jeśli potrafisz wyczarować wykwintne dania z niczego, a Twoi goście najlepiej czują się u Ciebie przy stole zawód Kucharz jest dedykowany właśnie Tobie! Kucharz jest osobą zawodowo zajmującą się przygotowywaniem potraw pochodzących z różnych stron świata, jak również dań dostosowanych do indywidualnych okoliczności i wymagań klientów. Powinien posiadać wiedzę odnośnie różnych kultur kulinarnych, właściwego stosowania produktów spożywczych, odpowiedniego łączenia składników, jak również stosownego serwowania potraw, deserów, napojów i dodatków.

Jeśli oprócz gotowania chcesz nauczyć się również sposobów podania potraw w jak najbardziej atrakcyjnej i wyszukanej formie oraz dekorowania stołu, zapraszamy do nas!


 

Niby najważniejsze jest niewidoczne dla oczu, ale jednak jak Cię widzą, tak Cię piszą! Jeśli lubisz dobrze wyglądać i chcesz dobrze zarabiać - Technik usług kosmetycznych – jest zawodem dla Ciebie.

 

Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ i TUTAJ.

ZAPRASZAMY! NABÓR TRWA!

Dodała: AA
4/07/2018

Grafika: www.pixabay.com

zsp.edu.pl