Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

 

Zebraliśmy się w tym szczególnym dniu na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/2018.
Wśród gości zgromadzonych w auli szkolnej nie mogło zabraknąć dyrekcji szkoły, przedstawicieli Rady Rodziców, posła na sejm p. Jarosława Szlachetki i Senatora VII kadencji - Stanisława Bisztygi oraz nauczycieli i uczniów. 
Uczniowie Małopolskiej Szkoły Gościnności odebrali świadectwa z wyróżnieniem w łącznej liczbie 88 - w tym 45 przypadło na Liceum, a 43 na Technikum. Ponadto wręczono wyróżnienia za udział w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych oraz nagrody za stuprocentową frekwencję na zajęciach szkolnych. 
Dodatkowo uczniów nagrodził pan Krzysztof Heród, który wyłonił nowego Lidera Przedsiębiorczości. Również wszyscy Ci, którzy angażowali się w działania w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii nie odeszli bez pamiątkowego dyplomu i nagród.
W miłą atmosferę wakacji wprowadził nas występ artystyczny, w którym zaprezentowały się szczególnie utalentowane wokalnie uczennice naszej szkoły. 
Pełni radości i słońca cieszmy się zasłużonym odpoczynkiem i zbierajmy siły na następny rok!

Uroczystość poprowadzili Brygida Burkat i Mikołaj Szlachetka z klasy 1T

Tekst: S. Klimas, M. Kalinowska
Zdjęcia: Konrad Firek 3H, Dominik Zakrzyński 3H

Dodała AK
22.06.2018

zsp.edu.pl