Dni Otwarte w Małopolskiej Szkole Gościnności

 

Dnia 14. marca 2018 r. odbędą się Dni Otwarte w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych na Zarabiu. Kolejny raz Małopolska Szkoła Gościnności otworzy swe drzwi dla gimnazjalistów z Myślenic i okolic.
Małopolska Szkoła Gościnności ma do zaoferowania wiele ciekawych propozycji dla młodych ludzi szukających wykształcenia i pracy. Oferta klas, które będą otworzone od września tego roku jest dostosowana do współczesnych potrzeb rynku pracy w naszym regionie. Funkcjonujące tu od kilku lat Technikum stanowi interesującą ofertę na mapie małopolskich szkół ponadgimnazjalnych.
Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z propozycjami klas u Tytusa, do zwiedzania szkoły oraz poznania nauczycieli i uczniów.

Tekst: dr Elżbieta Kotarba
Zdjęcie: MSG

Dodała: AA
1/03/2017

zsp.edu.pl