Piekielnie ważna sprawa!

Weronika Dudzik (kl. 2c), Dagmara Bednarz (kl. 2c), Klaudia Lenart (kl. 2a) oraz Patrycja Jabłońska (kl. 2t) to zespół naszych szkolnych twórców biorących udział w Konkursie "Misja Książka".  Podobnie jak w ubiegłym roku, potrzebują naszych głosów, by ich praca zdobyła nagrodę i uznanie. 

Książka intryguje już samym tytułem - sprawdźmy więc, co znajduje się za piekielnymi wrotami. Otwórzmy im drzwi do sukcesu!

Poniżej link do głosowania i fragmenty książki.

Link do strony z głosowaniem: https://ridero.eu/pl/books/et_portae_inferni/

 

"Et Portae Inferni"

Kiedy wszystko się wali, dokąd uciekasz? Do ramion matki, do domu… Co jeśli… Co jeśli to dom wywołuje najgorsze wspomnienia? Co jeśli dzieciństwo nie było szczęśliwe, a w tym tak ważnym dla nas wszystkich budynku zdarzyło się coś niedobrego? Jeśli nie ogarnia nas w nim spokój? Cztery różne historie, które łączy dom i związana z nim tragedia. Zatrać się w świecie, który nie jest zawsze dobry, nie wszystko kończy się szczęśliwie. A może jednak jest światełko w tunelu?

zsp.edu.pl