Zaczęło się! Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 w MSG

 

4 września w Małopolskiej Szkole Gościnności wspólnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018. Wychowawcy klas 2 TTG zadbali o to, aby  przywitać uczniów klas pierwszych na uroczystym apelu, trwającym około 40 minut. Uroczystość uświetnił występ chóru szkolnego. Pan Dyrektor Jerzy Niedenthal swoim przemówieniem dodał optymizmu i energii do pracy na nowy rok szkolny. Honorowym gościem całej uroczystości był Senator VII Kadencjii, Pan Stanisław Bisztyga, który także wygłosił przemówienie pełne motywacji. Swoją obecnością zaszczyciła nas Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Grażyna Bindulska.                              

Życzymy wszystkim uczniom, aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości.     

 

Tekst i zdjęcia: Klaudia Janisz, kl. 2T

Dodała: AA
7/09/2017

zsp.edu.pl