Sukces krojony na miarę - harmonogram przymiarek stroju szkolnego, sierpień 2017

Drodzy pierwszoklasiści!

Uczniowie nowo rekrutowanych klas pierwszych liceum i technikum

Kolejna przymiarka strojów odbędzie się w dniu 23 sierpnia (środa) 2017 r. w budynku szkoły w godzinach 9.00 -12.00  po przymiarce zostanie pobrana zaliczka w wysokości 100 zł.

Jednocześnie istnieje możliwość indywidualnych pomiarów w siedzibie firmy Garnitex
od pon.-pt.w godz.8.00-22.00.

Strój galowy dla uczniów Liceum (wyciąg ze Statutu Szkoły)

a) dziewczęta

– element stały stroju galowego stanowi marynarka w odcieniu granatu z logo szkoły, biała bluzka, granatowa, szara lub czarna spódnica, ewentualnie spodnie eleganckie.

b) chłopcy

– element stały stroju galowego stanowi marynarka w odcieniu granatu z logo szkoły biała koszula, krawat i długie granatowe, szare lub czarne spodnie o klasycznym kroju.

Strój zawodowy dla Technikum stanowi: (wyciąg ze Statutu Szkoły)

a)Uczniowie, którzy mają zajęcia praktyczne na terenie pracowni gastronomicznej obowiązuje strój zawodowy kucharski.

b)Uczniowie przygotowujący się do zawodu technik hotelarz i technik usług gastronomicznych i technik obsługi turystycznej są zobowiązani podczas zajęć praktycznych oraz dni wyznaczonych przez dyrektora szkoły lub wychowawcę do noszenia stroju zawodowego.

Zdjęcie: prawa autorskie Valeria Ashhab

Dodała: AA