Każdy koniec jest początkiem nowego - zakończenie roku szkolnego w MSG

 

Trudno uwierzyć, że wakacje już w pełni, choć dopiero żegnaliśmy rok szkolny 2016/2017.
Tegoroczna uroczystość zakończenia roku podzielona była na dwie części -jako pierwsi rok szkolny pożegnali uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego, a następnie podsumowali swoje osiągnięcia uczniowie Technikum Turystyczno – Gastronomicznego.  Wśród gości zgromadzonych na auli szkolnej nie mogło zabraknąć dyrekcji  ZSP MSG, przedstawicieli Rady Rodziców, przyjaciela szkoły – Senatora VII kadencji – Stanisława Bisztygi oraz nauczycieli i uczniów. W miłej atmosferze, wzbogaconej występem finalistów Powiatowego Konkursu Piosenki Angielskiej,  uczniowie Małopolskiej Szkoły Gościnności odebrali świadectwa z paskiem, wyróżnienia za udział w konkursach i olimpiadach oraz nagrody za stuprocentową frekwencję na zajęciach szkolnych. Dodatkowo uczniów nagrodził pan Krzysztof Heród, który wraz z panem Stanisławem Bisztygą wyłonił nowych Liderów Przedsiębiorczości. Również wszyscy Ci, którzy angażowali się w działania w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii nie odeszli bez pamiątkowoego dyplomu i nagród.

Pełni radości i słońca cieszmy się zasłużonym odpoczynkiem i zbierajmy siły na następny rok!

zsp.edu.pl