Wiosenne porządki na głowie – Lady Boom radzi jak mieć „wyczesane” na Święta!

 

W dniu 6 kwietnia 2017r. w naszej szkole odbyła się prelekcja dotycząca pielęgnacji oraz stylizacji włosów. Warsztaty zorganizowały i przygotowały dziewczyny z projektu „Lady Boom” biorące udział w olimpiadzie „Zwolnieni z teorii”. Przeprowadziła je Pani Gabriela Włoch- przedstawicielka salonu fryzjerskiego „Joanna Szwab”. Podczas zajęć zaprezentowała kilka ciekawych i schludnych fryzur „do szkoły” oraz przekazała wiele interesujących faktów na temat rodzaju włosów oraz prawidłowego dbania o nie. W prelekcji wzięły udział pierwsze i drugie klasy liceum oraz technikum.

 Projekt „Lady Boom” skupia się na pokazaniu innym jak wyglądać ładnie, schludnie i wygodnie, zgodnie z zasadami savoir-vivre. Podczas warsztatów cel dziewcząt z projektów z pewnością został spełniony. Uczniowie z naszej szkoły dowiedzieli się wielu istotnych zasad dotyczących pielęgnacji, utrzymania zdrowych włosów oraz zostali wzbogaceni o nowe pomysły stylizacji ich na różne okazje.

Takie zajęcia w naszej szkole sprawiają, że lekcje stają się ciekawsze, a uczniowie dowiadują się różnych i ważnych rzeczy spośród wielu dziedzin życia.

 

zsp.edu.pl