I Turniej Wiosenny z ZSTE

 

I Turniej Wiosenny z Zespołem Szkół Techniczno-Ekonomicznych zorganizowany z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego Małopolskiej Szkoły Gościnności odbył się 19 marca na Hali Widowiskowo-Sportowej na Zarabiu. Celem wydarzenia była integracja i poszerzenie współpracy obu szkół. Uczniowie obu szkół rozgrywali mecze piłki siatkowej.

Rozgrywki rozpoczęły się meczem dziewcząt. Od początku reprezentacja Małopolskiej Szkoły Gościnności wykazywała znaczącą przewagę nad drużyną przeciwną. W rezultacie dziewczęta  zwyciężyły wynikiem 2:0.

Kolejny mecz rozgrywali chłopcy i tam też nie zabrakło emocji. Zwycięska okazała się drużyna ZSTE  z wynikiem 2:0.

Później rozegrano mieszane sety towarzyskie.

Na szczególną uwagę zasługuje niesamowity doping uczniów. Przygotowania kibiców trwały na długo przed rozpoczęciem rywalizacji. Oprawę meczu przygotowali: Mateusz Koprowski, Adrian Smok, Damian Mistarz, Robert Tekieli, Damian Podolski i Kuba Pęcek. Tytus Legions bez wątpienia stanęli na wysokości zadania i w trudnych chwilach podtrzymywali nasze drużyny na duchu.

Dodała AK
23.03.2015

zsp.edu.pl