NIE CZEKAJ – RATUJ!

NIE CZEKAJ – RATUJ! Projekt społeczny realizowany w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii” przez licealistki z Małopolskiej Szkoły Gościnności w Myślenicach. Polega on na przeprowadzeniu szeregu akcji związanych z tematyką pierwszej pomocy, które mają na celu przede wszystkim uświadomienie społeczeństwu (zarówno młodszemu, jak i starszemu) jak ważna jest szybka reakcja w przypadku zagrożenia życia.

Świat Motyli

Jesteśmy zespołem z klasy 1Hp, bierzemy udział w projekcie "Zwolnieni Z Teorii". Nasz projekt "Świat Motyli" ma na celu uświadomić ludzi o życiu osób niepełnosprawnych.

Słodki smak pomagania

W ramach przeprowadzanej w szkole akcji zbierania środków pieniężnych dla rodziny ucznia znajdującej się w trudnej sytuacji, my również chciałyśmy pomóc. Dlatego zrodził się pomysł zorganizowania kiermaszu słodkości, z którego uzyskane środki przeznaczymy na pomoc tej rodzinie.

Actually, I can!

Yes, we can stało się hasłem przewodnim Baracka Obamy, gdy w 2008 roku startował na stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych. Grupa uczniów z kl. 2T zainspirowana tym mottem postanowiła rozpocząć projekt edukacyjny w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii pod hasłem Actually, I can.

zsp.edu.pl